Skocz do zawartości

Yamaha TDM 850 (1997) już jest!


LYsY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:crossy: :crossy:

Czolem!

 

Hehe, a rok temu mnie zjechales, jak wybieralem motocykl i rozwazalem TDM 850 i VFR 750 :wink:. Teraz Ty masz TDM, a ja bede mial (oby) VFR :wink:.

Nic, gratulejszyn! :wink:

 

Pozdrawiam

 

 

 

Eeee, zbyhu, ICO Z TWOIM ZAKUPEM???

 

KUPIŁEŚ COŚ? :D

:crossy: :P :lalag:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ano, zadowolony nawet :crossy:.

Jak napisane w stopce - rok 2001. Czarny kolor, sprowadzony z Francji, przebieg 15tys.km (niby). Dalem 13,5kzl, wiec nie tak zle... Mialo byc za 14kzl, ale sie okazalo, ze predkosciomierz nie funguje i dostalem rabat na 500zl. Dzis caly dzien szukalem przyczyny, czemu ten zegar nie dziala i juz raczej wiem, ze to wina wlasnie zegara, a nie impulsatora, czy przewodow :crossy:. Juz ma go moj kolega, ktory studiuje elektronike - moze go zreanimuje.

Przebieg "niby", bo motong sprowadzony z 15tys.km i z juz uszkodzonym zegarem z Francji. Nie wiadomo, ile zabojad jezdzil na niej bez prdkosciomierza :lalag:. W sumie tarcze hamulcowe wygladaja na dziewicze co potwierdzaloby przebieg, ale z kolei podnozki i manetki wyslizgane jak po 50-80tys.km :wink:. Silniczek chodzi jak marzenie, wiec w zasadzie nie sadze, by moto mialo wiecej jak 30tys.km...

 

W porownaniu do brata, moja TDMa pali mniej - na trasie mnie spalanie wyszlo 4,8l/100km (przy predkosciach 130-140km/h), a bratu 5,9l/100km. Ale brat jest ciezszy, mial kufer i ma zmienione zebatki na bardziej sportowe (jego silnik krecil sie o ok. 1000 obr szybciej niz moj przy danej predkosci na ostatnim biegu).

 

Poki co tyle. Czeka nas teraz z bratem rejestrowanie :P. A potem juz yno smigac :D.

 

Serdeczne podziekowania dla Agghii i brata za ogledziny VFRek i pomoc przy zakupie TDMy :crossy:.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie skomentuje, nie pogratuluje. Umarłem ze śmiechu :icon_mrgreen:

 

 

wyjasnienie: Od roku w dyskusjach o motocyklach namawialem zbyha na TDMę, ale to mu wybitnie nie pasowało. Pojechał do W-wy kupować VFRkę. Dostałem od niego krótkiego smsa o treści:

 

"Umrzesz ze śmiechu..."

No to już sie mogłem domyslać.

A maszynka mi sie bardzo podoba. Jak ci nie spasuje - masz już kupca. :buttrock:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...