Skocz do zawartości

2007 Yamaha WR450 czy KTM EXC525


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już prawie sprzedałem swoją sztuke i stoje teraz nad dylematem co kupić do Yamahy mam zaufanie ani raz mnie nie zawiodła na temat KTM są podzielone zdania interesują mnie motorki tylko nowe ale z tego co widze KTM wprowadził od tego roku nowy silnik ale tylko do 250 chyba więc nie wiem czy brać do bo zachwile wyjdzie z nowym silnikiem pewno,Yamaha ma zaś alu rame od tego roku jakie są wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WR450 a EXC525 to dwa inne motocykle. Jeśli masz kupywać nową maysznę to WR 450 2007 będzie naprawde niezła i całkowicie odmieniona w porównaniu do starej. Więcej o nowościach Yamahy http://www.scigacz.pl/Yamaha,enduro,i,cros...,2007,2169.html . Co do EXC 525 to kiedyś ktoś mądrze powiedział, że jak daleko jest gość przed tobą zależy tylko od tego jak mocno odręcisz manetkę. Na ten motocykl nie ma mocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie ma się gdzie przejechać 525 ale przede wszystkim chodzi mi o awaryjność a nie moc bo słyszałem że KTM wymaga częstego serwisu ale ja w to jakoś nie wierze.

 

Co dokładniej oznacza wymaga czestego serwisu ? To chyba jakas plotka. Kazdy motor w zaleznosci od ilosci jazdy trzeba serwisowac, klocki, oleje, filtry, łancuszek rozrzadu, regulacja zawórów itp. Czy w yamasze czy w ktmie trzeba to robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie ma się gdzie przejechać 525 ale przede wszystkim chodzi mi o awaryjność a nie moc bo słyszałem że KTM wymaga częstego serwisu ale ja w to jakoś nie wierze.

Kraków (Mydlniki) Ul. Zakliki z Mydlnik :buttrock: tam mozesz sie przejechac dokładnie kazdym modelem testowym (jak bedziesz wygladał na powaznie zainteresowanego i mającego kase)

http://www.ktm.info/ i wejdz na salony firmowe i tam bedzieszmiał dokładne dane. To generalny przedstawiciel KTM na polskę. Ja nie znam dobrze WR ale zato znam bardzo dobrze KTM i własnie tą markę CI polecam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał ktm-a ponieważ uważam że to są najlepsze motocykle. Nie ze względu na osiągi, tylko na awaryjność. Moim zdaniem ktm wcale sie nie psuje wystarczy jedynie o niego dbać ale co prawda tak jak o każdy motocykl. Yamaha jest też dobrym motocyklem i model 2007 bardzo mi się podoba. Ja bym wybrał ktm-a ponieważ jestem przywiązany do tej marki ale yamaha to też fajny sprzęt, ale wybór należy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał ktm-a ponieważ uważam że to są najlepsze motocykle. Nie ze względu na osiągi, tylko na awaryjność. Moim zdaniem ktm wcale sie nie psuje wystarczy jedynie o niego dbać ale co prawda tak jak o każdy motocykl. Yamaha jest też dobrym motocyklem i model 2007 bardzo mi się podoba. Ja bym wybrał ktm-a ponieważ jestem przywiązany do tej marki ale yamaha to też fajny sprzęt, ale wybór należy do ciebie

 

OMG, ale lejesz wodę. :buttrock:

Bez obrazy.

 

A w sprawie motocykli... Nie będziesz wiedział dopóki sam nie przejedziesz się oboma sprzętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam możliwości się przejechać KTM 525 ale nie chodzi mi o moc głównie tylko o awaryjność tych motocykli kolega brata kupił w USA nóweczke 450sx i już dwa razy zmieniał uszczelkę pod deklem bo cieknął olej a moto miało może z miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...