Skocz do zawartości

125 ccm na początek ???


_Snake_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i tak nie pokonam zablokowanego MTXa Diba)
pewnie nie bo jestes zacienki w suzach :notworthy: bezsensu wypowiedzi.za duzo off topu temat do zamkniecia bo nawet zalozyciel juz nie wnika w niego :icon_razz:

 

A co do blokady to nie widze problemu zeby ci to udowodnic:)Istnieje cos takiego jak aprat cyfrowy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez sensu bo ja oczekuje na rozwiązanie mojego problemu. Co do licznika to wyjechaliśmy z kumplami w 8 w Kadetach i Golfach I i wszytskie pokazały 103km/h wiec nie bądz taki mądry kolego. To co myślicie Keeway Hurricane czy NSR 125?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nsr będzie za wolna po jakimś czasie, i jej tak nie stjuninguje, poza tym keeway ma automata pewnie to nie straci czasu na wbijanie kolejnych biegów, a przecież po tuningu to będzie trzeba zmieniać je szybciej jak w crossówce. Tak poważnie jeżeli serio chcesz coś kupić z plastków to TZRa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już praktycznie nie wiem co mam robić bo jedni mówią że 125 moze byc tylko jezdzic z rozumem a inni ze lepiej 50 :buttrock:

 

A własny rozum to ty masz ? :icon_mrgreen: To jest ta chwila kiedy musisz sam sobie odpowiedzieć na pytanie "Czy potrafie jeździć" a jeśli tak to "jak dobrze ?" proste prawda ? Ja byłem lajk a posadzili mnie na Mińska 125 bo sam się bałem ciskać go na maksa a "inni" też o tym wiedzieli, przesiadłem się na 80 kiedy nauczyłem się sprawnie poruszać na drodze i w terenie. Następny tez pewnie będzie 80 bo wiem że to mi styka ew. 125 żeby mieć jakiś zapas ale przecież nikt mi nie każe odrazu siadać na mito i walić 200 przez las prawda ?

 

No mam nadzieje że pomogłem. Oczywiście małe poprawki do tego tekstu mile widziane bo nie da się ukryć nadal jestem kocia mordka :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże na motocrossie i jak sie przejechałem na nsr 125 to byłem bardzo zaskoczony że to tak zapie***la ale po przejażdżce na cagivie mito to dopiero zmieniłem zdanie że ścigacze 125 są szybikie. Cagiva moim zdanie to jest najlepszy ścigacz 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże na motocrossie i jak sie przejechałem na nsr 125 to byłem bardzo zaskoczony że to tak zapie***la ale po przejażdżce na cagivie mito to dopiero zmieniłem zdanie że ścigacze 125 są szybikie. Cagiva moim zdanie to jest najlepszy ścigacz 125

no i taka jest prawda, nie znam lepszego moto od tego. najszybszy, najmcniejszy i w miare ladny. i cholernie drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...