Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

To ja nie wiem.. dokreciłem na 35 Nm na nowych uszczelkach i wywalalo plyn chlodniczy. Chcialem dociagnac na 40 Nm to urwalem srube. Moze cos z glowica nie tak. Mam jeszcze jedno pytanie: jak rozpoznac płyn chłodniczy w paliwie oprócz koloru spalin?

Edytowane przez Stig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dalej nie moge znalezc lozyska sworznia tloka do KMX. Bede wdzieczny za podanie jakichs namiarow na sklep lub linka ( tylko nie larsson bo mi nie dziala ich strona ). W zadnym sklepie internetowym, ktore znam, nie mieli a serwis stwierdzil ze numeru ramy mojego kmx'a nie ma w katalogu producenta i nic nie moga zrobic..

 

 

No ja również dołączam sie do pytania :biggrin:

szukałem gdzie sie dało i nic,nigdzie nie moge dorwac tego łożyska igiełkowego(od innego motoru nie mozna podpasowac)

jednynie co znalałęm to cały komplet tzn korba i oba łożyska igiełkowe koszt ok 200zł ale potrzebne mi tylko to łożysko :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.olekmotocykle.pl

napewno na zamówienie Ci sprowadzą..

A jak nie to idź do sklepu motoryzacyjnego napewno na zamówienie też Ci sprowadzą a jak nie to zgłoś się do mnie, poszukam Ci. Ale moja firma prowizje bierze dość duża. http://www.allegro.pl/sklep/7250408_akceso...a_stargard_szcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie kupie kruciec ssący?

2. Guma idąca od filtra powietrza do gaznika jest za krotka (tak o 2mm, ale juz nie da sie pewnie zacisnac opaski). Gaznik i ta guma sa oryginalne. Czy kazda kawa tak ma czy to jakas niedorobka w moim egzemplarzu? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie kupie kruciec ssący?

2. Guma idąca od filtra powietrza do gaznika jest za krotka (tak o 2mm, ale juz nie da sie pewnie zacisnac opaski). Gaznik i ta guma sa oryginalne. Czy kazda kawa tak ma czy to jakas niedorobka w moim egzemplarzu? Pzdr

 

U mnie jest O.K. nie jest za krótka, bez problemu można zacisnąć opaskę, ale gdzie to kupić to nie wiem. Może w larssonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mnie wiecej w grudniu stalem sie szczesliwym posiadaczem KMX 125 ktorego to kupilem od Jurera. Niedawno nastapila mala awaria ktora to wymusila na mnie spuszczecie oleju ze skrzyni i teraz pytanie ile powinienem go wlac. Wiem ze na samym poczatku tematu Bubu Goryl podal ilosc oleju w skrzyni ale to byla wiadomosc zaczerpnieta z jego pamieci. Czy ktos moglby mi podac wlasciwa i pewna ilosc oleju np. z serwisowki?? z Gory dziekuje.

 

Pozdrawiam, Toshi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem ze swoją kawą.

Tak więc:

1. Jeżeli odkręcę mu do końca manetkę gazu to wtedy zamiast iść w moc, zaczyna coś strzelać (pierdzieć) i zalewa świecę... Na jedynce dwójce trójce jeżeli powoli odkręcam mu manetkę to wchodzi na obroty do tych 8 tyś. Jak wrzucę 4,5,6 wtedy obroty nie chcą podjeść powyżej 6 tyś. Cały czas prawie jeżdżę tylko do połowy odkręconej manetce bo inaczej zaczyna się pierdzenie.

 

Gaźnik był (podobno) czyszczony, regulowany u mechanika.

 

 

Nie ma on też mocy ponieważ KMX z tego co słyszałem jeszcze na 2 nawet rwie na koło a u mnie zamula i na jedynce nawet nie poderwie.

 

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść gaźnik (wiesz jak to jest "podobno"), zmień świece powinno pomóc.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...