Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko o tym motocyklu tzn. doładnie co??Trochę precyzji..Rozmiar felg,opon,liczba tarcz sprzęgła czy co?

Kawa KMX 125 ma Silnik 2T chłodzony cieczą z zaworem wydechowym KIPS. Moc po odblokowaniu w granicach 25 - 27 koni...

Ostatnio jechałem jednym,było widać, że w dobrym stanie, odblokowany to leciał ok 135 km/h.. Ale czy zębatki fabryczne to nie wiem...

Membrany rózne możesz dostać w Larssonie..

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Larssonem nie mam kontaktu może już z 3 lata.Swego czasu mieli dużo róznych akcesoriów,róznych tłoków,gażników i membran więc sądzę, że teraz tez. Wejdz sobie na strone

http://www.larsson.pl/nuke/html/

znajdz numer kontaktowy,zadzwoń i pogadaj bo na ich stronie i na maila to mało można się dowiedzieć(kolega tak mówił, że jedynie przez telefon się dogadał)..

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standartowy rozmiar opon

 

4.10 -18 tj. 110/90/18

 

2,75 - 21 tj. 90/90/21 (nie jestem pewien co do rozmiarów w mm bo mam w calach )

 

Gaznik

Mikuni 26mm

 

Swieca

NGK B8ES

 

moc 26KM , moment obrotowy jest cos koło 16-18Nm (na 99%)

 

v-max 135km/h (oryginalne przelozenie, oryginalne czesci)

 

Plyny

 

Chlodnica 1,1 -1,2 L

Silnik 0,75L

Dozownik cos okolo 1,2L

Bak niecałe 10L

 

Tyle pamietam....

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

mój koleś ma taką kawe! razem z nim śmigam polasach i to całkiem fajna maszyna! w sam raz da początkujących! lekka zwinna i całkiem dobrze sobie radzi! Jak narazie nic w niej nie robił! Wymieniał ostatnio klocki to 90zł za sztuke płacił a tak to narzie śmiga! zaliczył też pare gleb ale wszystko działa o dziwo nie połamał sie żaden plastik!:biggrin: naprawde fajna kawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczyłem konkreynego szlifa na asfalcie i pękła lampa i skrzywiła sie kiera , reszta praktycznie ok , w terenie po glebach nic sie nie dzieje , zawsze pali od pierwszego lub drugiego kopa...

 

 

Rezerwy ja mam ok 1,6L jezeli masz oryginalny kranik to masz pewnie podobnie....

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero wczoraj wyjechalem po dwoch miesiacach bo mialem remont takze dzisiaj od rana nie schodzilem z motocykla i tak jak powiedzieliscie pali od pierwszego bez zadnych problemow czy jest zimny czy nie, tylko jeszcze jutro musze zajrzec do sprzegla bo mi kopka nie odbija, a co do tej prowadnicy to nie wiecie od czego mozna spasowac inna???

 

pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...