Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Z tylu zawieszenie jest lepsze z tego co mialem okazje doswiadczyc - pelna regulacja i niezle sie spisuje nawet przy skokach. Za to z przodu... No niby jest zawieszenie... Jest,bo musi byc... Ale poza tym duzo wiecej nie oczekuj - bardzo miekkie chociaz wlanie gestszego oleju i podkladki pod sprezyny troche pomagaja. Dobre do lasu ale za to w przeciwienstwie do tylu do skakania sie juz mniej nadaje.

 

 

witam!!

 

jak zwykle mam problem!!wczesniej mi sie lalo z gaznika bez powodu teraz sie nie leje wogole nawet jak poloze motor na ziemie.ale to mi nie tak przeszkadza jak to ze gdy odkrece manetke to motor muli i gasnie szczegolnie jak jest rozgrzany, trzeba go trzymac na obrotoch zeby moc jechac, czy to jest ciag dalszy zacinajacego sie plywaka???

 

 

Moze jakis syf w dyszy czy gdzies ? Sprobuj przeczyscic gaznik,bo moze po prostu za malo paliwa dochodzi. Moze tez zle ustawiony plywak - za malo paliwa w gazniku i jak chcesz odkrecic manete to po prostu nie nadaza dolatywac paliwo. Lub tez Ci sie przycina w jakiejs pozycji - proponuje rozebrac,15min roboty a moze rozwiazac problemy.

Edytowane przez stormraider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zawieszenie nie narzekam, jak dla mnie super, przód jest mieki to fakt ale mi to nie przeszkadza, przynajmniej rece nie bolą jak sie dużo jezdzi po polskich drogach

 

A DTke 125 00' objezdzam na przyspieche i na predkosc, pomimo tego ze jej kierowca wazy 30kg mniej niż ja....

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli patrzec na zawieszenie pod katem polskich drog to jest jak najbardziej w porzadku. Jednakze jezeli ktos ma zapeduy w strone toru czy ostrzego smigania to polecam rozgladniecie sie za czyms innym. Co prawda z kmx'a da sie sporo wycisnac i tez niezle latac ale to juz inna bajka. Na ten temat duzo moglby powiedziec @enduromaster ,ktory z kmx'a chyba wycisnal co tylko szlo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie posłuchał bym własnie czegoś o ostrym kataniu na KMX'e w terenie. W sumie przymierzam sie do jakiejś setki i.. no :buttrock: zobaczymy co z tego wyjdzie :icon_mrgreen: na zime powinienem coś kupić :biggrin:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie posłuchał bym własnie czegoś o ostrym kataniu na KMX'e w terenie. W sumie przymierzam sie do jakiejś setki i.. no :biggrin: zobaczymy co z tego wyjdzie :buttrock: na zime powinienem coś kupić :biggrin:

pzdr

 

 

Jak juz wyzej pisalem kolega enduromaster duzo moze na ten temat powiedziec.

Ogolnie to to kmx do najlzejszych nie nalezy (115kg) ale ja po przesiadce z dt50 (jakies 80kg wazyla ta,ktora mialem - wazylem sam) nie odczulem tej roznicy... Na torze przy odrobinie umiejetnosci mozna sobie radzic i krecic czasy wcale nie takie zle. Jezeli chodzi o teren w sensie takim,ze oranie pol,przelatywanie przez blotka,ruchome piaski,lasy z korzeniami itd. to tez nie jest zle. Jedynie brakuje mocy przy wlasnie domniemanym oraniu tych pol,bo tak do 4biegu jakos to jedzie ale z calkowitym brakiem zapasu mocy. Po blotku i piachach sie fajnie smiga nawet na oponach enduro wiec na kostce bylby luksus wrecz. Na korzeniach wkurza zawieszenie z przodu.

 

Pozdro :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ja jade po bardzo grzaskim polu to na 3 przy 70km/h juz nie ma mocy praktycznie...

 

Do minusów dodałbym jeszcze słaby przedni hamulec, przynjamniej zasłaby dla mnie, w Aprili miałem 4 tloczkowy zacisk i tarcze 320mm to sobie radziło wysmienicie , jednak 220mm i jedentloczek w KMX to troche mało...

 

Ale ogolnie moto polecam bo jestem z niego w 100% zadowolony, a co najwazniejsze, wogule sie nie psuje :icon_mrgreen:

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy bardzo grzaskim to juz na 3 nie ma mocy - racja. Ale napisalem w wersji optymistycznej,ze na 4 tez da rade :icon_mrgreen: Hamulec przedni nie zasluguje na pochwaly i sie zgodze ,ze jest conajmniej za slaby. Ale na to wszyscy uzytkownicy kmx'a narzekaja.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...