Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

przedni hampel faktycznie do d ale tylny hmmm rewelka, wyśmienita dozowalność, szkoda że w kacie nie było takiego. A co do braku mocy na 3ce to chyba na zębatkach 16:48 bo na 14:48 na 3jce dało się na buta wyrwać niemówiąc o lataniu po świeżo oranym

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzis sie zastanawiam jak ty na trojce na kolo dawales :icon_mrgreen: Mi to kiepsko wychodzi tak czy owak i z dwojki ledwo daje rade. Zebatki mam 14:48 i nie powiesz chyba,ze miales zadowalajacy zapas mocy na trojce przy oraniu pola ? Ale takiego na prawde grzaskiego - co sie motor sam zapada.

 

A oplocik moze by cos pomogl chociaz ja tam sie nie znam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do porownania KMX z DT to wedlug mnie DT jest owiele lepsze przynajmniej patrzac pod katem osiagow :icon_mrgreen: KMX nie dal by rady DT problemem jest to ze DT malo kto umie odblokowac nie raz widzialem DT ktore byly juz niby odblokowane a jeszcze zawsze cos z nich wydusilem :buttrock: Dobrze zrobiona DT na 3 staje na koło a pod wzgledam v-max zamyka licznik ,przynajmniej moja tak miala . Jednak potem zostala poddana rasowaniu:) bo i tak malo mi bylo :clap:

Pozniej wsadzilem jej wiekszy cylinder carbonowe membrany i wiekszy gaznik oraz sprezyny progresywne

Edytowane przez Koki_90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na niemieckim ebayu - tam jest pelno czesci do kmx'a.

Ogolnie to po co Ci nowy ? Zdeptales albo zgubiles stary czy jak ?

 

Pozdro

potrzeny mi nowy bo stary prawdopodobnie mi przecieka i leje sie z gaznika wacha

 

 

a co do do mocy detetki to wszyscy mowia ze kmx mocniejszy ale moj kumpel ma taka zajebista co wymiata mu zarabiscie i chyba male mialbym z nim szanse!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stry ja w simsonie cyną lutowałem pływak to i kmx zlutujesz

Niewiem jak w kmx, ale watpie żeby mógł je zlutować, bo raczej pływaki ma z plastiku, przynajmniej ja tak mam.

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...