Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za wypowiedzi :buttrock: Przejadę się najpierw do jakiegoś fachowca żeby to ocenił racjonalnie bo moto nie jest już pierwszej młodości i wkładać prawie 900zł może mijać się z celem. Z drugiej strony jak wstawię nowy tłok i sytuacja się powtórzy z winy tego, że cylinder był przytarty to też nie będzie za wesoło.

 

Nie będę gdybać tylko poradzę się kogoś bardziej doświadczonego. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Pozdrawiam MARCIN

Edytowane przez nagly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 900 ? Ja za tuleje + tłok japoński dałem 530zł tylko oczywiscie reszte sam robilem, uszczelki stare były ok, jedna aluminiowa a jedna z tworzywa.

 

Hmm znajomy oddawal w zeszlym roku do tulejowania i dal 500zl + 300zl tlok wiec myslalem, ze to drozsza zabawa :bigrazz:

 

Ja bede skadal sam tylko u mnie w Olsztynie nie mam gdzie oddac do tulejowania :flesje:

Moze polecicie mi jakies miejsce gdzie mozna wyslac i mi zrobia. Z tego co sie orientuje to chyba mozna u Seby nabyc tlok w dobrej cenie, ale nie wiem czy tam robia tuleje. Zadzwonie tam jutro to moze sie cos dowiem.

Pozdr

Edytowane przez nagly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilem w krakowie na uliocy makuszynskiego, nie pamietam nazwy firmy ale jak wpiszesz na googlach to ci znajdzie, cena 350zł no i 2 tygodnie czekania, tłok kupilem w seba-moto za 179zł i spisywał się dobrze :icon_mrgreen:

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM takie pytanei czy u was w kmxach jest tak samo ... Przejade przez jakas wieksza kaluze albo wjade do jakiegos rowu z woda troche pochlapie na silnik woda i juz zawaliscie muli motor nalewa sie woda do gaznika tylko kurde jak ona sie tam nalewa musze potem odlaczac wezyk z baku i ze strzykawki nalac do gaznika troche denaturatu i przepala tą wode u was tak samo jest ?? przycina go na wyzszych obrotach strasznie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak nie jest. Ale w moim byłym KMX'ie tzn tym pierwszym :flesje: był taki myk, że filtr powietrza ma uszczelke i mimo nowych śrub już tak nie trzymał i przy myciu i zaraz po odkręceniu na dnie tej puchy było troszkę wody.. teraz w nowym kmxie nawet po umyciu filtr jest suchy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przerabiał ktos z was trłumik w kmxie ?? według mnei on za bardzo tłumi i motor strasznie cicho chodzi.... Z czego mozna dobrac tłumik zeby dobrze zapasował ??

Bez obawy możesz wywalić wszystko z końcówki tylko niestety nie obędzie się bez cięcia. Kupno akcesoryjnej końcówki jest dosyć drogie a efekt jest podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...