Skocz do zawartości

kupilem moja wymarzona zabawke :))


wojtaes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie mam. Od malego gnoja, marzylem aby miec motocykl. We wtorek spejnilo sie moje marzenie i kupilem moj pierwszy motocykl GSXRa 600, 2003r :biggrin:)

W dzien poprzedzajacy kupno motocykla, umowilem sie z poprzednim wlascicielem na maly test maszyny. Na test/ogledziny pojechalem ze swoja kobita (przyszla zona:) ) aby zobaczyla co kupuje. Po skonczonych ogledzinach wracamy do domy i kobita do mnie tak "nie wiem jak to zrobisz, ale na przyszly sezon musisz sobie kupic inny motocykl, bo ten bedzie moj. No co? Jak na wiosne zrobie prawko to musze na czyms jezdzic a ten jest zajebi....., a na GSie to ty mozesz sobie jezdzic :bigrazz:) "

Kopara mi opadla i przez zime bede musial nazbierac kase na kolejny motocykl :D

 

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam. Od malego gnoja, marzylem aby miec motocykl. We wtorek spejnilo sie moje marzenie i kupilem moj pierwszy motocykl GSXRa 600, 2003r :biggrin:)

W dzien poprzedzajacy kupno motocykla, umowilem sie z poprzednim wlascicielem na maly test maszyny. Na test/ogledziny pojechalem ze swoja kobita (przyszla zona:) ) aby zobaczyla co kupuje. Po skonczonych ogledzinach wracamy do domy i kobita do mnie tak "nie wiem jak to zrobisz, ale na przyszly sezon musisz sobie kupic inny motocykl, bo ten bedzie moj. No co? Jak na wiosne zrobie prawko to musze na czyms jezdzic a ten jest zajebi....., a na GSie to ty mozesz sobie jezdzic :bigrazz:) "

Kopara mi opadla i przez zime bede musial nazbierac kase na kolejny motocykl :D

 

:bigrazz:

 

 

 

no stary gratulacje!! gratuluje motocykla i Kobitki

jeszcze raz

GRATULEJSZYN i szerokiej drogi (gdziekolwiek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tam rozwaznie na tym GSX-Rze jezdzij i nie szpanuj przy znajomych, dopoki nie bedziesz tworzyl z maszyna jednego elementu.

 

przewrazliwiony jestem, ale u nas po prostu za duzo sie dzieje w srodowisku motocyklowym... a smutnych imprez nie lubie

 

 

pzdr i gratki

GieeSiXeRy to fajne foczki :bigrazz:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie, k****a, pięknie! Ja mam to samo. Jak się w garażu pojawił motocykl, to się żona zaczęła do niego przymierzać, a że jest malutka, a moto ma siodło na wysokości 81 cm jest dla niej zdecydowanie za wysokie. Na wiosnę muszę się rozejrzeć chyba za jakąć virażką :bigrazz:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie mam nic przeciwko temu aby siadala na szlifiere. Jezeli bedzie jezdzila tak jak ja, to zero stresu z mojej strony :bigrazz:

Na dzien dzisiejszy najszybciej jechalem 120km/h i narazie mi wystarczy. Najpierw musze nabrac obycia z motocyklem (troche to potrwa), potem dopiero odkrecanie :biggrin:

 

Wczoraj kobita wlazla mi w kombinezon i pytanie "mam nadzieje, ze bede miala taki sam? " - morda mi sie usmiechala caly wieczor :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co to za radocha z kupna wymarzonego sprzęta. gratulacje.

u mnie w domu wystarczy jeden sprzęt i jeden motokierowca. moja ładniejsza połówka nie pali się do prowadzenia moto i dobrze, bo bałbym się o nią... autem lubi przygazować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze najlepszym motocyklem do nauki jazdy w Polsce bylaby jakas 250 - 500 enduro szosowe, ale raz ze nie ma chyba takiego motocykla na polskim rynku ( jezeli jest to prosze mnie poprawic ), a dwa ze to dosyc odosobniona opinia :icon_mrgreen: nie tylko na tym forum.

Nauka jazdy na sportowej 600 i to w dodatku GSXR dostarczy wam niezapomnianych wrazen - CBR bylaby znacznie latwiejsza.

Na preclach mialem kolege, ktory zaczal od GSXR 1.1 - do dzisiaj opowiada co ciekawsze kawalki i bankowo potrafi rozbawic nimi reszte towarzystwa.

Zycze powodzenia -

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...