Skocz do zawartości

Nowy nieoznakowany motocykl policyjny


Olek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe nie polecam wiać przed policjantem na motocyklu. A sednio rozgarnięty kierowca 600 to może co najwyżej ...... a nie uciekać

na CBX spokojnie wywijają tak że mało kto ma szansę wiać

Myslisz że smerf zaryzykuje zycie i bedzie płacił za motor (bo policja nie ma AC, tylko podpisuja odpowiedzialność materialną za sprzęt) ???. Jak byłem zgłaszać włamanie do mojego samochodu to na psterunku dwóch smerfów kłóciło sie własnie kto bedzie jechał nową skodą bo jak sie zarysuje to..... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel...próbowałeś kiedyś wiać przed policjantem na moto? Cffaniaczków z kulką w nosie to oni łapią raz dwa. A jak będzie fikał to z kopa przwracają. WIęc nie pitolcie romeciarze że się komuś na mieście uda... Jedyna szansa to dłuuuuga prosta. ALe trzeba pamiętać o tym że uciekający przeważnie jest w trakcie obsrywania sobie zbroii. I przeważnie to on popełnia błąd i się wyglebia. A w mieście pierdolnięcie figury to chwila...

W każdym razie nie radzę przeceniać swoich możliwości.

pozostaje tylko pocwiczyc figury jak np w Tancu z gwiazdami :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailem kilka spotkan z warszawskimi policjantami na moto i to sa rownigoscie, dobrze jezdzacy, zazwyczaj motocylkisci z zamilowania i da sie z nimi dogadac. Ostatnio nawet stal z nami gadal ze sasiedzi sie skarza z blokow ktore ledwo widac ze jest glosno i prosil zebysmy sobie pojechali a w tym momencie dojechali do nas nieswiadomi goscie na 1 kole, i tez sie tylko na pouczeniu skonczylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą ciekawe czy Pan Władza dosiadający tego Rumaka będzie go wart??? Chodzi mi o warunki zewnętrzne :bigrazz: :biggrin: powinien byc przeprowadzony casting!!! ja mogę do jury..... :bigrazz: :D :D :D

 

 

Akurat znam policjanta który bedzie jezdzil tym sprzętem. Co jak co ale umiejetnosci nie mozna mu odmowic. Swego czasu wygrał ogolnopolskie policyjne zawody motocyklowe. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem całkowicie za wypowiedziami RyżegoK.

 

Może wreszcie skończą sie wygłupy pseudo motocyklistów wieczorami na ulicach stolicy. Wkur..wia mnie strasznie takie stado troglodytów, wieczorami na głównych ulicach. Jeżdzą na jednym kole, wyprzedzja po torach, zajeżdzaja drogę, stwarzaja niebezpieczne sytuacje - sam nie raz widziałem, na moich oczach taki koleś sie wyglebił, zaginaja blachy i uwazaja sie za królów szos, banda debili. To przez nich śrdowisko motocyklistów jest oceniane negatywnie. Oby takich mniej i zycze kierowcy tego poicyjnego motocykla by wyłapywał takich jak najwiecej. Oby ci szaleńcy srali w portki przed taikm moto.

 

Pozatym ci pseudo... są królami prostych, a tak naprawdę nic nie potrafia w zwykłym ruchu miejskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy zeby mi przyszło do głowy przed czymś takim ( moto + policjant) uciekać. Od dziś kłaniam się w pas kazdemu na BMW hahahah, swoja drogą odmacha czy nie odmacha? Jak dla mnie niech ich jest jak najwiecej to może i puszki by się czegoś nauczyły. Może zbiorke zorganizujemy? heheheh na kolejne maszyny.

 

Aha sam nie pomykam wolno , ale odkręcam raczej tam gdzie powiedzmy można odkrecić i niestanowi to zagrozenia dla innych. I jeśli bym dostał mandat za jazde np. przez pusty most w środku nocy jadąc np 120 to przesał bym ich lubić, ale myśle że bym niedostał od tego Pana na BMW bo zapewne to swoj chlop i wie jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel...próbowałeś kiedyś wiać przed policjantem na moto? Cffaniaczków z kulką w nosie to oni łapią raz dwa. A jak będzie fikał to z kopa przwracają. WIęc nie pitolcie romeciarze że się komuś na mieście uda... Jedyna szansa to dłuuuuga prosta. ALe trzeba pamiętać o tym że uciekający przeważnie jest w trakcie obsrywania sobie zbroii. I przeważnie to on popełnia błąd i się wyglebia. A w mieście pierdolnięcie figury to chwila...

W każdym razie nie radzę przeceniać swoich możliwości.

Ryzy Nie uciekałem i nie bede uciekał obojetnie czy beda samochodem czy moto, przeciez nic takiego nie pisałem. Po prostu zauważyłem, że gady boja sie o powierzony im sprzęt bo maja odpowiedzialnośc i już. Pytanie było czy bedzie chciał ścigać z narażeniem życia swojego i innych.

A o tym 'z kopa' mówisz poważnie ? pierwszy raz słyszę :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem całkowicie za wypowiedziami RyżegoK.

 

Może wreszcie skończą sie wygłupy pseudo motocyklistów wieczorami na ulicach stolicy...

 

 

Dokładnie. Czekam niecierpliwie, kiedy coś takiego w Krakowie się pojawi.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u mnie pały dostały wypasionego pasata z jakimś silnikiem podobno ponad 250 koni (nie wiem czy to prawda tak słysząłem, może W8) to od tej pory jeździ nim komendant a maszyna od 8 do 16 stoi pod komendą, a wieczorami pod domkiem komendanta, raz widziałem jak z rodziną stał na orlenie.

Może tutaj szef sekcji się przyssie do BMKi i na mieście pokaże się 2 razy i potem kicha, będzie miał zabawkę tak jak ten palant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...