Skocz do zawartości

co sądzicie o motorach triumph ????


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są sprzęty wyjeżdzające z fabryki triumpha ?? Wytrzymałe, dynamiczne ... ???

 

Mam 2 linki http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123399637

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M272651

 

z tego drugiego przyczytajcie sobie opis :cool:

 

Piszcie co wiecie na ten temat :biggrin:

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie mi sie nie podobaja Triumphy. Jest tylko jeden co mi sie podoba. Jest to naked i wystepuje w Magdzie M :) (Chyba jest to Triumph). Ale ze strony technicznej napewno sa to motocykle bardzo dobre. Drogie sa, ale podobno w stanach sa duzo tansze jak u nas. Niewiem w ilu procentach to jest prawda :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo watek o 600 TT lecz za wiele na temat tego motocykla sie nie dowiedzialem. Czy ktos ma jakiekolwiek informacje ? Jak wypada w konfrontacji z japonczykami ( f2,3,gsx600f,zzr,t-cat) . Jednym je przewyzsza - jest na wtrysku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sory, jest wogule jakiś salon Triumpha w Polsce ? Jakaś sieć dilerska ? Bo mi nic nie wiadomo, może opłaciło by się załozyć salon Triumpha w Polsce, bo coraz więcej osób się za nimi rozgląda. Noi gdzie go bedziesz serwisował, jakby co, jak z dostępnością części? Triumphy mi się bardzo podobają.. ale u nas jeszcze za bardzo egzotyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze duzy brak informacji na temat marki Triumph w Polsce :)

importerem od okolo roku jest firma InterCars (Intermotors)

tutaj wszystkie info www.intermotors.pl (są 4 salony) zero problemu z serwisem.

www.triumph.net.pl

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=31976&hl=

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam przekonania do tych angielskich sprzetow

pomiajajac ze z wielkiego triumpha zostala tylko nazwa ktora wykupila jakas firma i zaczela trzaskac motory

gdybym mial wybierac miedzy tymi maszynami co podales to i tak wolalbym kupic jakas japonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłęm na nowym Sprincie ST na jazdach próbnych w libertymotors w łodzi. Maszyna bezbłędna, piękny dźwięk 3 garów i wyraźnie odstaje od japońskiej masówki. Jednak cena...

 

Zazdroszczę przejażdżki, też się musze umówić. Nowy ST to przepiękna maszyna, ponadto w kręgu moich zainteresowań bo w klasie VFRki. I tu kwestia ceny: ST to 47900 PLN, VFRka po obniżce 49900 - ja wiem, że to niemało, ale sprzęty tej klasy tyle po prostu tyle kosztują i to nie bez powodu :)

Czytałem trochę testów w prasie zagranicznej i rozmawiałem z kumplem który z VFR V-Tec przesiadł się na ST - i, podobnie jak dziennikarze, jest bardzo zadowolony. Sprzęt ma charakter, jeździ konkretnie w każdych warunkach drogowych, jest wygodny i ma jedną jedyną rzecz której brakuje VFRce - dodatkowe 250 ccm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glodne kawalki o japonskiej masowce kojarza mi sie zle...

co to za pierniczenie ...

lepszy jest sprzet w ktorego projekt i materialy wlozono duzo czasu i pracy a co za tym idzie trzeba tych maszyn sprzedac duzo zeby na tym zarobic

 

co innego jak firma produkuje nie tak duzo motorow i odrazu z tego pisza ze te motory maja dusze itd ? co za teksty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan jest zupelnie odwrotnie.

Triumph to powazna firma, choc nie tak wielka jak japonska czworka i robi bardzo dobre motocykle, rozne od japonczykow przede wszystkim tym ze oparte sa na silnikach 3 i 2 cylindrowych, a nie poprzecznej czworce.

To im wlasnie daje ten inny "charakter" w porownaniu z japonia i jak gdyby trzyma w tradycyjnej linii starego Triumpha, ktory robil tez przede wszystkim twiny i 3 cylindrowce.

Elementy zawieszenia i hamulcow sa na wyzszym poziomie niz sredno japonskie, motocykle swietnie sie prowadza ( moze nie pierwsza generacja, ktora byla troche "top heavy" ) i sa dosc niezawodne, moze oczko mniej niz japonia.

I to tyle - po prostu jakas alternatywa dla ludzi chcacych byc troche innymi, ale nie ciagnacy w strone chopperowo / cruiserowa.

Od strony formalnej fma Janka Bloora jest dokladnym przedluzeniem oryginalnego Triumpha i do tego jest to kapital czysto brytyjski bez obcych inwestorow.

 

Adam M.

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...