Skocz do zawartości

co sądzicie o motorach triumph ????


Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale ta mniejasz osoba czyli ja to sie zalicza do osóbek mających 150 cm wzrostu :cool: a mnie konkretnie intaresują scigacze a z tego co wiem to najnizsze produkuje suzuki :biggrin: ale dziekuje za wsparcie :crossy: a na choperku sie ucze jezdzic dokładnie to na Hondzie rebel :crossy: aaaaa i z przyjemnoscią wstąpiłam na wasze fotum :)

 

słuchaj - w Chinach wydłużają kości nóg :icon_mrgreen: aby byłu dłuższe.

A tak poważnie - może być trochę problem z dobraniem motoru - musiz próbować i przymierzać się do wszystkiego po kolei, może nawet znajdziesz coś z customowymy niskim siedzeniem?

Inn aopcja to wystawianie tylko jednej nogi n apostoju - ale nie jest to bezpieczne :wink:

MOże zostaniesz jeszcze przy czoperku - albo znajdzies zsponsora, który Ci zbuduje pod Twoje potrzeby motocykl :eek:

pozdrawiam,

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj - w Chinach wydłużają kości nóg :icon_mrgreen: aby byłu dłuższe.

A tak poważnie - może być trochę problem z dobraniem motoru - musiz próbować i przymierzać się do wszystkiego po kolei, może nawet znajdziesz coś z customowymy niskim siedzeniem?

Inn aopcja to wystawianie tylko jednej nogi n apostoju - ale nie jest to bezpieczne :wink:

MOże zostaniesz jeszcze przy czoperku - albo znajdzies zsponsora, który Ci zbuduje pod Twoje potrzeby motocykl :eek:

pozdrawiam,

krzysztof

aaaaa no przymierzałam sie do hondy cbr to tak na bardzo upartego to na palcach i na jednej nodze dosiegne do ziemi ale jak stoi na podnózce hahahah :cool: ale bede uparta i bede szukała :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa no przymierzałam sie do hondy cbr to tak na bardzo upartego to na palcach i na jednej nodze dosiegne do ziemi ale jak stoi na podnózce hahahah :wink: ale bede uparta i bede szukała :eek:

 

no możesz jeszcze zawsze kupić sobie buty na wyyyyyysokich podeszwach :icon_mrgreen:

powodzenia w poszukiwaniach

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa no przymierzałam sie do hondy cbr to tak na bardzo upartego to na palcach i na jednej nodze dosiegne do ziemi ale jak stoi na podnózce hahahah :wink: ale bede uparta i bede szukała :eek:

 

Można obniżyć zawiechę i wciąć głębiej kanapę jak coś. A w ogóle to zrób prawko i naucz się najpierw jeździć porządnie zanim się wpakujesz na jakiegoś ściga.

 

 

no możesz jeszcze zawsze kupić sobie buty na wyyyyyysokich podeszwach :icon_mrgreen:

powodzenia w poszukiwaniach

krzysztof

 

A w oghóle to chyba jest o wątek o motocyklach Triumph.

 

O nowym Tigerze jest na scigacz.pl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można obniżyć zawiechę i wciąć głębiej kanapę jak coś. A w ogóle to zrób prawko i naucz się najpierw jeździć porządnie zanim się wpakujesz na jakiegoś ściga.

A w oghóle to chyba jest o wątek o motocyklach Triumph.

 

O nowym Tigerze jest na scigacz.pl...

a ja ciałam zaówazyc ze ja umiem jezdzic na motorze bo mam mozliwosci do nauki a prawko to tylko formalnosc:D wiem ze mozna obnizyc ale nie w kaztych :eek::) :icon_mrgreen: aaaa jesli chodzi o triumpha to motor oki fajnie sie prezentuje ale jest strasznie wysoki ale w kojncu nie liczy sie wygląd tylko wnetrze :wink:

Edytowane przez aina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj śmigałem Tryplem i jestem zachwycony. Hamulce są fantastyczne - kosmos. Ale uśmiech pojawiał sie również przy każdej redukcji - dźwięk tego silnika to mój numer jeden wśród wszystkich motocykli. Moja cebra i wszystkie rzędowe czwórki mogą się przy nim schować. Silnik ciągnie od najniższych obrotów. Jeden minus - jak dla mnie trochę za szeroka kiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...