Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Koledzy,

mam takie pytanko "elektryczne".

Zakładam lightbar, mam w xv1900 oryginalny wyłącznik na prawej manetce (wersja USA) - czy ta wolna wtyczka w lampie, którą obsługuje ten wyłącznik, jest już po przekaźniku, czy w ten układ trzeba dopiero wpiąć przekaźnik. Jeśli tak, skąd wziąć prąd najlepiej, żeby było zasilanie dopiero po odpaleniu moto?

Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam i pozdrawiam. Mam pytańie czy można stosowac filtr oleju K&N kn 303,do naszych motocykli bez żadnych problemów.

Witam

jak najbardziej można stosować ten filtr. Tylko jak będziesz kupował to wybierz ten oryginalny, który nie jest z Chin. Bo pokazały się KN z Chin ja właśnie taki nabyłem ale dopiero się skapnąłem kiedy zlałem olej ;(.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedy kupilem swojego stratolinera nowego rok 2009 to byl zalorzony filtr 3fv-13440-10, tegoi modelu niemoge nigdzoe w Polsce znaleśc -miałem ostatnio zalorzony oil filter 3fv-13440-20. Chodzi o to ze ta koncowka 20 na filtrze to made in thailand taki nabylem w serwisie Yamahy. Po szukaniu na kompie w w churtowniach i sklepach motocyklowych innych nieznalazlem , anawet w sklepach yamahy oferowali mi ten zamiennik tlumaczac że Yamaha jusz tego filtra nieprodukuje tylko jest ten zamiennik z koncowką 20 .Ten filtr cos mi nielerzy niewiem moze troche przesadzam ale musze byc pewny.



Maniek jesli chodzi o ten filtr k&n przegladzlem strony i sprzedawcy często maja w opisach modele mlodsze nisz mój.Tak się zastanawiam cz tesz mozna je smialo zalorzyc?.Czy wersja USA a te Europejskie to filtry takie same mozna zakladac . Pozarawoam i prosze o odpowiedz. :crossy:



A cha - ten filtr k&n jakiej jest produkcji chodzi mi o orginał, ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daddy to jest orginalna instalacja przygotowana pod lightbary, więc śmiało możesz stosować :) ja w moim pod ten kabel podłączyłem grzanie tylnego siedzenia.

 

Co prawda moja maszyna została sprzedana, ale poszła w dobre ręce - kuzyn ją kupił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pawfab, co to za tłumik? Czy można go dostać w PL?

Przykro mi nie znalazłem tego tłumika w PL. Jedynie e bay i nie tanio :(

http://www.ebay.com/itm/Yamaha-Stratoliner-Roadliner-Midnight-Star-XV1900-Super-Bass-Muffler-/131247832533?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item1e8efafdd5&vxp=mtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Można oczywiście.



Sam używam.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Od 2 sezonów posiadam Midnight Stara 1900 (cały czarny) kupiony przez poprzednika w Polsce.

Jeżeli chodzi o Kalińskiego to wszystko zostaje po "staremu" (kolega ma) natomiast ja miesiąc temu założyłem

dwustronne Freedom Performance czarne- polecam tego posłuchać :)

Kolego,

możesz podesłac zdjęcia swojego moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...