Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam pytańie mam przymieżam sie do siedzen mustang tył i przód czy ściągniećie tylnego śiedziska to dużo roboty, nic tam jeszcze niemajstrowalem moze ktoś jusz cos tam majstrowal niewiem czy czeba ściagac tylne kolo czy śię obejdzie bez kąbinacji. Pozdrawiam serdeczńie i proszę o jakiś opisssssssssssssss. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym właściciem Midnight Stara 1900 wersja europejska :). Zrobiĺem 400 km i chyba pora na zimowanie. Co mogę powiedziec po tam kròtkim użytkowaniu to to, że prowadzenie tego motocykla to poezja... jedynie zastanawiam sie nad zmianą wydechu na Kalińki bo jest za cicho ;). Co w okresie zimowym warto zrobić? Garaż jest raczej ciepły bo temperatura nie spada ponizej 10 stopni w najgorsze mrozy. Odpalać co jakiś czas motocykl lub doładowywać akumulator? Druga sprawa to jak gasicie silnik? Kluczykien czy przyciskiem na kierownicy? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk czy przycisk - daje ten sam efekt.

Wymieniając tłumik stracisz exup, katalizator, moc, 4.5 do 100 i przy odrobinie nieszczęścia dowód rejestracyjny.

Ja wymieniając w xvs1100 na Cobry dodatkowo utraciłem część słuchu w prawym uchu. - to taki bonus.

Edytowane przez Soft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jestem szczęśliwym posiadaczem Stratolinera Midnight z 2007 zza wielkiej wody ;)

Jakoś przebrnąłem przez 91 stron wątku :rolleyes:

 

Ale znalazłem sporo przydatnych informacji.

 

Soft, myślałem że wymieniając tłumik od Kalińskiego exup zostaje :blink:

 

Tom, jeżeli masz w miarę ciepły garaż (np 15 stopni) to można go odpalić, ale i tak trzeba go dobrze zagrzać.

Co raz częściej chodzi mi po głowie myśl żeby wrzucić moto na zimę do podziemnej hali garażowej, dzięki temu można by pojeździć :biggrin:

Powstrzymuje mnie tylko zabezpieczenie (albo jego brak) przeciw kradzieżowe :angry:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu! Sam sprowadzałes? Exup zostaje montując końcòwkę Kalińskiego. Co do odpalania w zimie, to 15 stopni nie ma w mrozy u mnie. Czyli nie odpalac w zimie? Nawet jak odpale to tez nie na 30 min tylko góra na 5-10 min wiec nie wiem czy to ma sens.

 

Ewentualnie póki nie jest jeszcze zimno to mozna motocyklem spokojnie co dwa tygodnie zrobic kilkadziesiat km - grudzieñ tez ma byc ciepły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom1,

 

dzięki :)

Kupiłem od firmy zajmującej się sprowadzaniem ze stanów motongów głównie nie walonych.

To już drugie moto od nich, drugie sprawdzone na carfaxie. Czysty wynik :-)

 

Co do odpalania, jeżeli faktycznie nie masz za ciepło to nie odpalaj. Takie przepalanie robi dobrze jedynie właścicielowi, nie motongowi ;)
Rada jedyna, wymień olej, zalej do końca bak i wyciągnij aku...a najlepiej nie kończ sezonu i jeździć jak najdłużej :)

 

Rok temu zakończyłem sezon w połowie stycznia na...miesiąc :D



A co koledzy myślą o takim tłumiku

Ale czyjajać kolega troszkę przygłuchy przez takie modyfikcje więc czy warto ?

W tym basie można się zakochać :biggrin:

 

Dźwięk SUPER!

Dobra jest też opcja regulacji głośności, nie wiem jak z faktyczną głośnością. Na filmie nawet fabryczne wydech grzmiały jak dzikie :blink:

Wygląd to kwestia gustu, mi nie podchodzą, ale dźwięk... bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawfab, co to za tłumik? Czy można go dostać w PL?

Że się wtrącę, nie znalazłem w PL tego typu tłumików (chyba że pociągniesz z USA moto z takim wyposażeniem).

 

Strona producenta:

http://www.revo-cycles.com/shop/yamaha-stratoliner-roadliner-midnight-star-xv1900-super-bass-muffler/#!prettyPhoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Od 2 sezonów posiadam Midnight Stara 1900 (cały czarny) kupiony przez poprzednika w Polsce.

Jeżeli chodzi o Kalińskiego to wszystko zostaje po "staremu" (kolega ma) natomiast ja miesiąc temu założyłem

dwustronne Freedom Performance czarne- polecam tego posłuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Od 2 sezonów posiadam Midnight Stara 1900 (cały czarny) kupiony przez poprzednika w Polsce.

Jeżeli chodzi o Kalińskiego to wszystko zostaje po "staremu" (kolega ma) natomiast ja miesiąc temu założyłem

dwustronne Freedom Performance czarne- polecam tego posłuchać :)

Siemano,

 

faktycznie pięknie gadają te Freedomy, wygląd też obłędny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to ostatnio mojego sprzedałem kuzynowi. Mam nadzieje, że będzie z niego równie zadowolony jak ja byłem :)

 

Co do wydechu to robiłem w MGmotorsport w siemianowicach (http://mgmotorsport.pl/). Końcówka z nierdzewki i exup zostaje :) Lepiej gada, lepiej sie zbiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...