Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do fachwców. Po konwersji napędu (tylny pulley 65 a nie 70 i pas 32) prawdopodobnie sprzęgło za długo nie "pociągnie" i czy zakładać

Barnetta (słyszałem że trzeba mieć grabę jak Pudzian) czy zwykłe, i chodzi mi po głowie sprężyna progresywna tyłu - jakieś sugestie? będę zobowiązany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Latam co prawda na MT-01, ale w sumie to prawie te same silniki. Ja posiadam założonego Barnetta w konfiguracji spręzybowej 3 łote, 3 pomańczowe, w zestawie jest 6 takich i 6 takich. Nie ma bata by się coś poślizgneło, no chyba że tylna opona się slizgnie

:biggrin: . Sprzęgło chodzi ciężej, ale tragedi nie ma. Jak by co to mam takowego Barnetta na... lecz nie wiem czy będzie pasować.

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nowy Rok minął to może znowu zarzucę temat spotkania miłośników Yamahy XV1900.

 

Oto kilka spraw związanych ze zlotem:

  1. Proszę wpisywać się na listę
  2. Pomoc w wykonaniu koszulek zlotowych
  3. Termin oraz miejsce

Ja jestem z Włocławka jest to teoretycznie centrum Polski możemy pomyśleć coś u mnie, jeśli macie ochotę gdzieś indziej czekam na propozycje. Także warto się zastanowić czy ma to być spontan jednodniowy pogadać i do domu czy raczej dwa dni.

 

Czekam na propozycję i proszę o wszelkie info.

 

Lista chętnych:

 

  1. Maniek1300
Edytowane przez maniek1300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

 

Nowy Rok minął to może znowu zarzucę temat spotkania miłośników Yamahy XV1900.

 

Oto kilka spraw związanych ze zlotem:

  1. Proszę wpisywać się na listę
  2. Pomoc w wykonaniu koszulek zlotowych
  3. Termin oraz miejsce

Ja jestem z Włocławka jest to teoretycznie centrum Polski możemy pomyśleć coś u mnie, jeśli macie ochotę gdzieś indziej czekam na propozycje. Także warto się zastanowić czy ma to być spontan jednodniowy pogadać i do domu czy raczej dwa dni.

 

Czekam na propozycję i proszę o wszelkie info.

 

Lista chętnych:

 

  1. Maniek1300

 

Cześćwszystkim po sporej przerwie. Ja jestem za spotkaniem i jak na mnie centrum Polski najbardziej by odpowiadało. Osobiście uważam, że najlepszy byłby jednodniowy wypad- mysle tu trochę pod swoim wzgledem bo w weekendy bardzo czesto pracuje i znaleźć cały wolny weelend graniczy z cudem. Co do terminu to proponowałbym krótko po otwarciu sezonu np. koniec kwietnia bo:

-jak się spodoba to bedzie można w sezonie jeszcze cos sympatycznego zorganizować :)

-jak będziemy odwlekać to będzie tak jak w ostatnim sezonie czyli czas ucieka, sezon minie i znowu nic nie dojdzie do skutku.

 

1.Maniek1300

2.Dragon000

Edytowane przez Dragon000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześćwszystkim po sporej przerwie. Ja jestem za spotkaniem i jak na mnie centrum Polski najbardziej by odpowiadało. Osobiście uważam, że najlepszy byłby jednodniowy wypad- mysle tu trochę pod swoim wzgledem bo w weekendy bardzo czesto pracuje i znaleźć cały wolny weelend graniczy z cudem. Co do terminu to proponowałbym krótko po otwarciu sezonu np. koniec kwietnia bo:

-jak się spodoba to bedzie można w sezonie jeszcze cos sympatycznego zorganizować :)

-jak będziemy odwlekać to będzie tak jak w ostatnim sezonie czyli czas ucieka, sezon minie i znowu nic nie dojdzie do skutku.

 

1.Maniek1300

2.Dragon000

dla mnie lokalizacja ok.

 

1.Maniek1300

2.Dragon000

3.Motostach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze forum powoli zanika ale miejmy nadzieje że z początkiem wiosny uda się zebrać ekipę i się spotkać. A tak apropo oleje już powymieniane? Coś zmieniliście w swoich moto wraz z nadejściem zimy? Ja jak narazie szukam odpowiedniego tylnego laczka i w tym miesiącu wymieniam płyny eksploatacyjne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Będzie więcej ludzi i w sumie można wymienić doświadczenia np co do różnicy w prowadzeniu tych maszyn. Swoją drogą w przyszłości być może przymierzać się będę do zmiany na raidera bo choć jestem naprawde zadowolony z maszyny i wiem, że mam sprawdzony i doinwestowany sprzęt to chciałbym spróbować na czyms o tej samej pojemnosci i nieco innym wyglądzie, a raider najbardziej pasuje mi do gustu. I tak jeżdże sam, w dalsze trasy nie jeżdże za często a spotkanie w gronie użytkowników raidera bedzie dla mnie nowym doświadczeniem. Pozdro dla bikerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...