Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i Panie, jeśli jakieś są) przypominam, że forum posiada system prywatnych wiadomości. wszyscy nie muszą wiedzieć, jak się dwóch Panów umawia, wszystko jedno na co... i przyszli czytelnicy również

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do kolegów, czy wiecie może gdzie można dostać owiewkę taką z radiem i głośnikami?? (oczywiście w przystępnej cenie). Może być urzywana

Pozdrawiam

 

Byłem w Lidor Motorownia. Chłopaki jak zwykle wporządku i potrafią doradzić. Używanych owiewek itp nie mają i nie posiadaja pozostaje chyba tylko e-bay.

 

Dla zainteresowanych prześle ma maila linki do nowych owiewek do naszego moto ze strony lidora bo jest tam wszystko zawarte. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejechaniu przeszło 2000 km juz mogę powiedzieć nieco więcej na temat spalania. Jest b. podobnie jak pisze Johny. Spokojna jazda w trasie z kumplem na shadow 650, czyli w granicach 80 100 km/h spalanie w okolicach 6l. codzienny dojazd do pracy nie rozgrzanym motocyklem 18 km w jedną strone z prędkością tak do 130 km/h 7do 7,5 l/100 km. A jak zaczyna się zabawa z prędkościami i odkręcaniem to od 7 do 10 l/100 km. Jak pisze Johny zabawa kosztuje, ale są to jedne z lepiej wydanych złotówek :)

Chyba z racji tego, że mam power commandera zdarza mi się przy gwałtownym puszczaniu manetki, że strzeli w wydechy, ale na szczęsie rzadko i z racji wyjątkowości tego zdarzenie jest to nawet fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

i jak spotkanie czy jeszcze aktualne czy nie z tego co widzę zainteresowanie jest symboliczne:

 

1.maniek1300

2.Saverski

3.Dragon000

4. Motostach

 

także raczej nie będę załatwiał ogniska na lotnisku za mało chętnych. Szkoda, że taka słaba frekwencja.

 

Więc proszę o odpowiedź co z tym 17 maja jeśli macie ochotę się spotkać to dajcie mi znać możemy się umówić u mnie i pogadać.

 

Proszę o konkrety podaje numer kontaktowy 513 296 508.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

patrząc na pogodę możemy wyznaczyć termin rezerwowy 31 maja. Taką informację przesłałem 3 osobom z forum więc ostateczny termin podam w piątek. Szkoda abyś Dragon leciał w deszczu do nas i przy temp 11-12 oC.

 

Pozdrawiam




Witam

po rozmowie z kolegami termin spotkania przesuwamy na 31 maja. Wszystkich chętnych zapraszamy.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez maniek1300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

odgrzewam kotlety :) , a więc spotkanie zaplanowane jest na 31 maja w Ciechocinku spotkanie potwierdziło 6 osób jest dobrze. Co do godziny przekaże w czwartek dostosujemy się do kolegi Dragon000 aby mógł spokojnie dolecieć do nas z Poznania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jestem nowym użytkownikiem i szczęśliwym posiadaczem Stratolinera - od 7 miesięcy.

Prześledziłem Wasz post "od dechy do dechy" i jest parę ciekawych informacji, które mnie uspokoiły i uświadomiły. Jest bardzo pomocny w poznawaniu maszyny. Mój moto jest z 2006 r. i mam problem z 3-m biegiem. Pojawia się metaliczny dźwięk jak tylko wrzucam 3-ę. Taki post był w 2014 r. a SASZKA pisał że służy pomocą w rozwiązaniu problemu. Chętnie skorzystam z doświadczenia, bo nie mam pojęcia co dalej robić.

Edytowane przez stratek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...