Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Niektórych wirtualnie poznałem już na forum yamaha -dragstar.pl , i od nich zasięgałem porady przy zakupie. Zresztą podobne zapytanie złożyłem i tam. Ile spalają Wasze Midnight Stary 1900 ?. Od 2 tyg. mam Roadlinera 1900. Bardzo się zdziwiłem po pierwszym tankowaniu bo wyszło mi, że spaliłem 9,7 / 100 km . Co prawda by nacieszyć się nowym nabytkiem nie oszczędzałem go za bardzo i odkręcałem manetkę b. mocno i do końca na krótkich dystansach :) , a najdłuższy odcinek jaki przeleciałem na razie na raz to 70 km. - czyli zero tras lub nawet trasek, ale i tak wydaje mi się, że to sporo. Fabryka podaje spalanie na poziomie 6,5 l. a inni użytkownicy od 6,5 do 8,5. . Mam założone wydechy hard krome i power commandera. Na chwilę obecną jeszcze nie wiem jakie mapy są wgrane z commanderem. Czy to może mieć aż taki wpływ na spalanie ?. Czy może za szybko się martwię i trzeba czekać na pełnie sezonu, gdy przeloty będą normalne, a nie takie kradzione późnym popołudniem by zdążyć przed nadciągającym mrokiem i chłodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu 94 stron mogę w końcu się ujawnić.

Witam wszystkich.

Jestem nowym posiadaczem tej wspaniałej lokomotywy jaką jest xv1900.

Lektura była długa, ale przynajmniej dowiedziałem się paru interesujących rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejnow666- Ja w zeszłym roku z oryginałów zmieniłem na hard krome i spalnie wzrosło o 0.5l czyli z 6,5 do 7l/100km. Muszę jednak zaznaczyć, ze nie mam power kommander'a.

Saverski- mi osobiście kwiecień odpowiada. A np. sobota 11.04 by wam odpowiadała. Jest to mój jedyny weekend wolny :( W razie czego to się dostosuje.

 

PS. gratulacje dla nowych posiadaczy :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Dragon000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejnow666- Ja w zeszłym roku z oryginałów zmieniłem na hard krome i spalnie wzrosło o 0.5l czyli z 6,5 do 7l/100km. Muszę jednak zaznaczyć, ze nie mam power kommander'a.

dzięki za info, ja niestety nic więcej nie wiem bo moto z powodu pogody stoi w garżu i nie za bardzo jest jak je testować, ale na pewno nadejdzie ku temu odpowiedni czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...