Skocz do zawartości

Husaberg-ktoś ma ,lub coś o tej marce wie?


Rekomendowane odpowiedzi

Roczniki 1989-1996 nie miały pompy oleju tylko olej był rozbryzgany. Ten husaberg w linku dość ciekawie wygląda ale jak masz małe doświadczenie to się nie bierz za ten motor bo to większe szataństwo niż yz 250. Części do tego husaberga są spokojnie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czemu a dlaczego -moze dlatego,ze jak pisze kolega jest początkującym zawodnikiem w tematyce enduro i watpie czy umiałbym odpalić tego potwora,przewentylować,kopke ustawic na punkt i kopnąć jak koń kopytem, a ze to himeryczna maszyna to kopać kopać i kopać trzeba ot co. Zresztą chyba koledze złożyczysz sugerując mu na pierwszy motor coś co może naprawde krzywde zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeżeli chodzi o Husaberga to można kupować wszystko, co wychodziło od momentu przejęcia marki przez KTM. Wszystko co było wcześniej należy omijać szerokim łukiem celem uniknięcia dużej wtopy.

pzdr

czczy

Sam fakt przejęcia marki o niczym nie świadczy.Myślę że chodzi Ci o przeniesie produkcjii do Austrii..Zmieniło się dopiero w 2009 kiedy wyszedł całkowicie nowy model.Ale poprzednie i tak były najmocniejsze i najlżejsze tylko awaryjne.Jeżdziłem takim moto 2009 i mślę o zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np. FE 650 z 01r to juz dobry hus czy nie? Kolega szuka lekkiego i mocnego enduro, a taki hus na papierze jest lzejszy i mocniejszy niz exc 520, tyle ze mało ich i nikt nie wie co to warte.

jesli ma nowy silnik czyli pompa wody na dole nie tak jak exc na wałku i ma gaźnik keihin to tak. do nich tylko dostaniesz części, Do tych starych już nie.

KTM sprzedaje czesci do husów od 2004 roku z tym że ten model wychodził juz wcześniej. FE 650 chyba najmocniejsze enduro jakie tylko wyprodukowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam i sądzę że wielu się ze mną zgodzi że ktm to mocno przereklamowana firma

A ja tam w dup..e mam czy przereklamowana czy nie, latwośc serwisu, dostepnośc części, cena częsci oraz to, że tylko ktm husaberg i gas gas produkują dobre enduro przemawaią za tym że jeżdze ktm i większośc u nas.

ale reklama musi być żeby sprzedać :wink: .

reklamą jest tez to że pierwszych kilka miejsc ezrberg, hells gate, superenduro itp , piastują ktm i husaberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam i sądzę że wielu się ze mną zgodzi że ktm to mocno przereklamowana firma

Ja nie wiem czemu ale wybierając pomiędzy husem tm gas gas i Japończykami honda suzuki yamaha kawa z tych marek wybiore wszystkie oprócz KTM nie podchodzi mi nie wiem dlaczego no ale nie podchodzi chyba kwestia gustu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...