Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! tez mam pyatnie dotyczace tego motocykla . otoz w niedziele prawdopodobnie zakupie husqvarne te 610 z 96 roku .Mozecie mi cos o nim napisac ?? jak jest z jego odpalanie bo juz sie pogubilem i o co chodzi z tym olejem i ile moze mi spalic benzyny??

. Prosze o duzo szczegolowych informacji . z gory dzieki . pozdrawiam

 

 

powiem ci ze te i tc to prawie te same silniki tc troszke mocniejsza

co do spalania to musisz sie liczyc ze te 6 litrow to jest minimum jakie spali motor mi jest to ciezko okreslic gdyz jezdze tylko w terenie ale tragedi ze spalaniem nie ma

co do oleju to podobno jak spala 0.8 do 1litra na 200km to normalne w tych rocznikach napewno musisz tego pilnowac ale pomocne w tym jest szkielko w karterze olejowym wszystko widac jak na dloni

co do odpalania nie mam wiekszych problemow czasem z niewiadomych przyczyn potrafi sie zalac ale tylko jak stoi dlugo nie odpalana ( 1 tydz ) wtedy to tylko czyszczenie swiecy bo kopaniem to nic nie zdzialasz

pozatym sprzecik naprawde fajny no i za rozsadna cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj no czepiacie sie może jak składali silnik zapomnieli załozyc uszczelniaczy zaworowych:D hahaha nie no mi nie pali oleju wcale ale kumpel ma juz przykatowane uszczelniacze puszcza mu dym niebieski z rury to pali mu około 100ml na 100-150 km. Ale mysle ze jak uszczelniacze sa dobre to nie powinna wcale palic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starry to chyba 2t masz i na samym oleju jeździsz....

Coś Ci sie pomyliło zmień bo niektórzy w to uwierzą..

sorka zjadlem jedno 0 oczywiscie ze na 2000tys km jezeli chodzi o te bo jak to sie ma do motogodzin to ciezko okreslic

 

 

przy okazji czy ktos wie jaka powinna byc swieca do husqvaerny tc 610

pytam o ngk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka zjadlem jedno 0 oczywiscie ze na 2000tys km jezeli chodzi o te bo jak to sie ma do motogodzin to ciezko okreslic

przy okazji czy ktos wie jaka powinna byc swieca do husqvaerny tc 610

pytam o ngk

Teraz przegiąłeś w drugą stronę ;)

A jak z wymianą oleju, jak często, co ile regulacja zaworów itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...