Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

to bardzo słabo Ci sie kojarzy, a do czego masz przekonanie bo wnioskuje ze miałes doczynienia prawie z kazda fabryka??

 

No w sumie to jeździłem już na paru motocyklach znanych marek, ale na Husqvarnie jeszcze nie miałem okazji, może dlatego tak mówię. Przekonanie mam do Yamahy, wg. mnie ich sprzęty są wytrzymałe ale niestety drogie.

 

A tutaj taki krótki cytat ze strony www.husqvarna.pl

Kosiarki.

Oferujemy szeroki asortyment kosiarek zarówno do użytku profesjonalnego, jak i przydomowego. Produkujemy wszystkie rodzaje kosiarek – od kosiarek spalinowych i automatycznych do ręcznych, elektrycznych czy poduszkowych. W zależności od potrzeb użytkownika i właściwości koszonej powierzchni można wybrać urządzenie wyposażone w kolektor, wyrzut czy przystawkę BioClip. Wszystkie modele naszych kosiarek są przyjazne dla użytkowników, ekologiczne i wydajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ok, ale to jest temat o motocyklach huski a nie o sprzęcie ogrodniczym :wink:

Teraz mam pytanie o huske wr 125, jaka jest jej wysokośc siedzenia? czy mozna porównac wysokosc do huski wr 250?? I czy wyrwe taka huske do 5500 zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ok, ale to jest temat o motocyklach huski a nie o sprzęcie ogrodniczym :bigrazz:

Teraz mam pytanie o huske wr 125, jaka jest jej wysokośc siedzenia? czy mozna porównac wysokosc do huski wr 250?? I czy wyrwe taka huske do 5500 zł ??

 

No wiec tu masz wysokosc siodła wr 125 2006r http://www.zychoffroad.pl/index.php?m=31

a tu 250 http://www.zychoffroad.pl/index.php?m=31 no i jesli wierzyc tym danym to 250 jest nizsza

 

Co do ceny to zalezy jaki rocznik z 95r stoi 250 za 5,5tyś na allegro

 

A co do sprzetu ogrodniczego to myslałem ze robia tylko traktorko-kosiarki :clap: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat WR250 ze starszych roczników(95 i starsze). Chodzi mi głównie o to jak jest z żywotnością, na ile wystarcza tłok, korba i jakie są ich części. Oraz o co trzeba dbać i o czym pamiętać użytkowująć taką Huske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze nie ma sie co podniecac ja kupilem husqvarne bo niestarczylo mi na yz450 a nie dlatego ze kocham husqvarne

ale powiem szczerze ze motorek (tc 610 99r ) jest naprawde bardzo przyjemny jest lekki przy poj 610 ma 50 koni tak wiec nie jest za mocno wyzylowany moc oddaje plynnie a nie jak wariat

jednym slowem jestem bardzo zadowolony tylko ciagle sprawdzam stan oleju bo mnie postraszyli ze nie ma pompy i trzeba tego pilnowac lepiej nawet jak jest troszke ponad stan (bo i tak troszke wypije ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Husqvarna nigdy nie produkowała kosiarek do trawy!

pozdr.

no to sie stary grubo mylisz bo produkuje i to od lat ;)

i tez zastanawiam sie nad kupnem takowej te 610 podoba mi sie ale te pompy to wszystko z odpalaniem niee to nie dlamnie jak wydac to wydac na cos porzadnego

Edytowane przez ninjabike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorek (tc 610 99r ) jest naprawde bardzo przyjemny jest lekki przy poj 610 ma 50 koni (...) tylko ciagle sprawdzam stan oleju bo mnie postraszyli ze nie ma pompy
huska to dobry sprzet, od 99r 4T byly uzbrojone w pompe oleju

Bo tu widzę jakieś sprzeczne informacje. To jak w końcu z tymi pompami oleju, jak często czynności serwisowe itd? ;)

Edytowane przez Skubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! tez mam pyatnie dotyczace tego motocykla . otoz w niedziele prawdopodobnie zakupie husqvarne te 610 z 96 roku .Mozecie mi cos o nim napisac ?? jak jest z jego odpalanie bo juz sie pogubilem i o co chodzi z tym olejem i ile moze mi spalic benzyny??

. Prosze o duzo szczegolowych informacji . z gory dzieki . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...