Skocz do zawartości

Myślicie że nadaje się dla dziewczyny


gosia19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe po przeczytaniu tematu myslalem ze to jakis zakompleksiony chlop pyta czy go jakas kobita bedzie chciala :D :crossy: :clap: co do skutera daj spokuj, ale nie wiem czy ktos se jaja ale zeby 50ccm mial 40 koni? i kosztowal 10tys zl;D za taka kase to zrobisz prawko kupisz sobie gs 500 z 99roku a reszte kasy wpakujesz w ubrania :cool: i bedziesz szczesliwa dlugo a pewnie z 5 sezonow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem motocyklowi maniacy :D Ostanio złapałam chyba bakcyla motocyklowego i zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu - http://www.swistak.pl/aukcje/2069747,PEUGE...yna-1997-r.html

A co wy o nim myślicie. Fajny, nie? :crossy:

Osobiście odradzam !!!

Za takie pieniądze będziesz mieć prawo jazdy, motocykl normalny a nie jakieś byle co i jeszcze ubranie.

Motocyklem będziesz mogła jeździć wszędzie a skuterem... dokoła bloku ??

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko to nie "forum skuterowe" :wink:

Tu je motór! :crossy:

 

Zrób pierwszą męską decyzję w swoim życiu i kup motocykl. O! I taka jest moja porada :smile:

Pomyśl jaki mniej więcej Ci się podoba i coś Ci doradzimy... :)

Za tą kasę, co ten pierdzipęd, to kupisz już coś sensownego z przełomu wieku ;)

Nawet jak Ci cos w nim kucnie, to w stolycy zaraz znajdziesz chętnych Forumowiczów...do pomocy oczywiście :D

 

Jak dziś jechałem rowerem do roboty, to mnie taki skuterowiec wyminął... Normalnie mało zawału nie dostałem od tego pierdzącego dźwięku :clap: Już wolę dzwięk styropianu trącego po szybie niż TO :cool: coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuter okreslany mianem "brzydkiego peugociątka". Myslałem że masz lespzy gust bo naprawde ten skuter nie jest za piękny. A co do kupna to może naprawde zastanów się propozycjami moich poprzedników aby kupić prawdziwe moto :D bo ale jak koniecznie chcesz skuter to na 19-latke przyda się cos większego bo masz ten przywilej że możesz zrobić A ( czego Ci pozazdroszcze :crossy: .heh) i jeździć np burgmanem 250 ( skuter ale owiele lepszy od tego którego zaprezentowałaś w linku). Także zastanów się czego chcesz i wybierz z tych większych moto:)( 50ccm zostaw w spokoju)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako miłośnik marki będę ją propagował i jeśli chcesz skuter to polecam Piaggio Vespę. Nie musi podobać Ci się stara Vespa, ale są nowe roczniki z automatami, którymi będzie się Tobie napewno przyjemnie jeździło.

Niestety nie mogę zgodzić się z moimi przedmówcami (sorałka chłopaki).

Podobają Ci się skutery - bardzo proszę. I do tego może nie chcesz robić prawka. Nikt Ci nie każe.

Jeśli nie masz prawka to jak najbardziej polecam vespę LX50.

Jeśli jednak zdecydowałabyś się zrobić prawko no to wtedy można pomyśleć o czymś większym: ET4 125, GT 125, GT150, może nawet GT 200.

 

ponadto jeśli dopiero zaczynasz przygodę z motocyklami to odradzam kupno dużego motocykla, bo szkoda Cie kobieto żebyś miała się zaraz rozwalić... choć podobno GS 500 jest całkiem niezły do nauki (tylko tak słyszałem)

Edytowane przez Fr3di
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebra 600 to też raczej przesada jak na pierwsze moto :crossy: IMHO ... :clap:

 

Ja kupiłem sobie na pierwsze moto (bo Komarka i Simsonka z 1962 to trudno do motocykli zaliczyć...) 750'tke (100 konną) i już 3 sezon jeżdżę... Ale to już tyle razy było wałkowane co na pierwsze moto że szkoda pisać :cool:

 

A za tą kasę to kupisz już naprwdę porządnego GS'a 500 i ciuchy motocyklowe i zarejestujesz i jeszcze na prawko i paliwo zostanie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...