Skocz do zawartości

Myślicie że nadaje się dla dziewczyny


gosia19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli w przyszłości dziewka chce smigać czymś większym (manualnym) to lepiej niech kupi na pierwsze moto jakąś 50 manuala bo potem jak sie ze skuta przesiądzie na coś większego z biegami to będzie praktycznie nauka jazdy od nowa :crossy: ... a tak w ogóle to chyba zrezygnowała z 2 kołek :biggrin: ;) :P :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w przyszłości dziewka chce smigać czymś większym (manualnym) to lepiej niech kupi na pierwsze moto jakąś 50 manuala bo potem jak sie ze skuta przesiądzie na coś większego z biegami to będzie praktycznie nauka jazdy od nowa :crossy: ... a tak w ogóle to chyba zrezygnowała z 2 kołek :biggrin: ;) :P :crossy:

 

ehhh bo na nia tak wszyscy napadlismy ,ze dziewczyna zglupiala i sie wycofala..... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to i moje 3 grosze chociaz nie wiem czy jeszcze ma to sens skoro autor'ka tematu nie wiadomo co robi i gdzie jest.

 

Uwazam ze nie ma znaczenia co na pierwsze moto... skuter.. sorki, fe... niepodoba mi sie

 

dlaczego??? bo to jest prawie... motor - a prawie czyni wielka roznice !!! (ktos to kiedys powiedzial ale nie szkodzi)

 

Jakie moto ??? a na jakie sie czuje? co jej sie podoba - to ze moto ma 100 kucy albo i wieej wcale nie oznacz ze trzeba je wszyskie od razu okielznac !!!

 

Wazne zeby czuc repekt przed sprzetem i traktowac go z szacunkiem.

 

Na skuterze tak samo mozna sie rozp... spowodowac kolizje jak i na kazym innym sprzecie czy katamaranie,

zastanow sie co ci sie podoba., co cie kreci ??? i dawaj !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...