Skocz do zawartości

Rój Szerszeni - Honda Hornet CB 600, Hornet CB 900,


Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś konkretnie kupował kierownicę, właśnie chodzi mi o jakość ich wykonania i materiał oraz czy dobrze pasuje do moto w sensie uchwytu (mam 175cm wzrostu). Jak ktoś kupił lub może coś konkretniej napisać na temat kiery.

 

 

Mam wymienioną kierownicę, jak będę w domu, to zobaczę produkcję ale jest ok, chyba trochę szersza, niż standardwa, wszystko pasuje:), tu masz link do zdjęcia.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e27065562a021614.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja slowko znowu o tej chlodnicy ;) z mozliwych opcji wybralem chyba najlepsza dla motocykla - wymienie caly plyn. Kupilem koncentrat i wode destylowana i bede maił. Jeszcze tylko takie pytanie czy sa przy wymianie jakies "szcztuczki"? Wystarczy tyko wykrecic weza od dolu spuscic a potem zalac do chlodnicy od gory a potem do zbiorniczka wyrownawczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wymienioną kierownicę, jak będę w domu, to zobaczę produkcję ale jest ok, chyba trochę szersza, niż standardwa, wszystko pasuje:), tu masz link do zdjęcia.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e27065562a021614.html

Masz taką kiere do sprzedania?? Ładna rzeczywiście , ale jeszcze ładniejszy aerograf ( jak sądzę) jak możesz pstryknij więcej fotek ze zbliżenia i napisz coś na ten temat, gdzie , za ile i czy jesteś zadowolony z malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja slowko znowu o tej chlodnicy :clap: z mozliwych opcji wybralem chyba najlepsza dla motocykla - wymienie caly plyn. Kupilem koncentrat i wode destylowana i bede maił. Jeszcze tylko takie pytanie czy sa przy wymianie jakies "szcztuczki"? Wystarczy tyko wykrecic weza od dolu spuscic a potem zalac do chlodnicy od gory a potem do zbiorniczka wyrownawczego?

Na dole jest śrubka która sie spuszcza plyn z układu

http://www.honda-hornet.pl/viewtopic.php?p...f490c7aff5#1723

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Mam mały dylemat. Chcę się przesiąść na nowego bike`a. Celuje w szerszenia 600. Moto podoba mi się odkąd wszedł na rynek. Niedawno pojawił mi się dylemat w postaci Kawasaki Er6n. Fotek nie umiem wstawić, a lnka aukcji nie będę podawał - nie będę robił mu reklamy :icon_rolleyes:.

 

Opis kawy:

"Rok produkcji 2006

Przebieg [w km] 3647

Moc silnika [w KM] 72

Pojemność silnika 501 - 750ccm

Rodzaj paliwa benzyna

 

Rodzaj napędu łańcuch

Kolor Czarny

Stan Używany

Uszkodzony Nie

Wyposażenie Elektryczny starter

Informacje dodatkowe Zarejestrowany w Polsce

 

Motor najlepszy w swojej klasie w 2007r. Sprowadzony w ubiegłym roku z Francji w sezonie przeszedł tuning-sportowy wydech LeoVince Ok 2000pln,przewody hamulcowe w stalowym oplocie ok 350pln,przesterowanie wtrysku paliwa DynoJet III power commander podnoszący moc do blisko 100KM ok 1500pln i kilka gadżetów ok 300pln.Szczerze polecam"

 

Maszyna znajomego, wiem w jakim stanie została przywieziona z Francji (brak lampy i zegarów), wiem jak była użytkowana.

Kwestię stylistyki pomijam - nawet przypomina troszkę horneta `08.

I teraz co wybrać tą kawę, czy horneta `03 - `04. Cena jaka mnie intresuje 14-15 koła.

Podałem te roczniki ze względu na analogowe zegary i spiczasty zadupek.

Wiem, że kawa ma 2 cyl. a Honda 2xtyle. Czy kawa nie będzie miała przypadłości wieku dziecięcego?

Do tej pory jeździłem również dwucylicdrówką - CB500. Parę przygód miałem na byłej maszynie. Szlif na plamie oleju, no i oczywiście bliski kontakt z puchą, to skończyło się fatalnie dla bike`a.

I jeszcze prośba do szczecińskich hornetowców - (Wolenweider, szczeciniak DżygiT), może znacie jakiegoś sprawdzonego szerszenia na sprzedaż w kraju, albo może jakieś namiary ludzi (zaufanych), którzy zwożą "coś" do kraju?

Pozdro

Łuki

Edytowane przez kuki_luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyboru pozostawiam go tobie. Jeśli o mnie chodzi mój kolega zakupił po leciuteńkim szlifie kawe dokładnie taką o jaką Ci chodzi. Ściągał ją ze stanów ale poskładanie jej na działających częściach wyszło go tyle ile koszt motocykla używanego. Przeanalizuj jak spadają ceny maszyn tej firmy. Niestety albo stety dużo traci na cenie marka Kawasaki, sam jeździłem kiedyś i mogę Ci powiedzieć jedno są ku...sko drogie w utrzymaniu. Er6 jeżdzi się wyśmienicie ale jest malutki. nie wiem jakie masz preferencję dotyczące sprzętu ale ten jest naprawde mały. Co do sprowadzania mam gościa który sprowadza sprzęty po wypadkowe ale mieszka w Lublinie. Jest jeden koleś z Koszalina i on sprowadza calaki. Może wyszuka Ci horneta z 2004-5 po lekutkim szlifie.

Zadzwonię do niego i zapytam czy ma coś na oku i dam Ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe, bo to nagla sparwa :

moze ktos ma flege na przod do sprzedania, lub wie gdzie mozna nabyc taka ??

z gory Wielkie dzieki !!!

seba

 

 

Co odwaliles?

 

Z dnia na dzien niczego nie znajdziesz. Chcialbym zeby bylo innaczej, ale nie wroze Ci sukcesow na polu zakupu "na wczoraj". Jedyne co Cie ratuje to ebay, allegro. Mozesz pojezdzic po warsztatach Liberty, Funbike, Profi. Moze jakims cudem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no polatalem sobie troche: jechalem lewym pasem i gosciu w uniaku przycisnal mnie tak do kraweznika ze odbilem w prawo i ... dekiel porysowany, kierownica skrzywiona, stopka hamulca zdarta no i ta nieszczesna felga !

jest peknieta wiec nie wydaje mi sie zeby mozna bylo ja zrobic - slyszalem ze jest taki magik w skierniewicach, ale wole kupic nowa tylko, że na allegro szukalem sa 4 szt ale wszystkie po ok 800

moze ktos ma namiary na te czesci co wymienilem ?

kierwonica - jest na allegro, stopka - lipa, felga wielka lipa !

nie ma co zamartwaic, trzeba wylizac rany i znalzc te klamoty .

Edytowane przez jwpseba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze prośba do szczecińskich hornetowców - (Wolenweider, szczeciniak DżygiT), może znacie jakiegoś sprawdzonego szerszenia na sprzedaż w kraju, albo może jakieś namiary ludzi (zaufanych), którzy zwożą "coś" do kraju?

Pozdro

Łuki

 

 

Cześć, no otomoto jest parę sztuk z naszej okolicy ale co do ich stanu to nic nie wiem, nie widziałem.

Er6 jest małe i słabe w porównaniu do horneta oczywiście.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...