Skocz do zawartości

Rój Szerszeni - Honda Hornet CB 600, Hornet CB 900,


Rekomendowane odpowiedzi

W necie jest kilka filmikow z max predkoscia Horneta. Ja doszedlem do 200 na autostradzie i jeszcze mialem zapas. Przy bardzo sprzyjajacych warunkach terenowo pogodowych mozna zamknac licznik. 240 jest spokojnie do osiagniecia. No chyba ze halny w twarz to nie da rady. Oczywiscie mowimy tu o predkosciach licznikowych a nie rzeczywistych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim jechałem 215.... zimą oddałem go do czyszczenia i regulacji gaźników i przy okazji edowiedziałem się, że jest zablokowany o około 50-60KM... mniejsze dysze i zblokowana przepustnica, więc myślę, że 240 jest do osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim jechałem 215.... zimą oddałem go do czyszczenia i regulacji gaźników i przy okazji edowiedziałem się, że jest zablokowany o około 50-60KM... mniejsze dysze i zblokowana przepustnica, więc myślę, że 240 jest do osiągnięcia.

 

215 hornetem który ma 60 koni? coś tu chyba jest nie tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215 hornetem który ma 60 koni? coś tu chyba jest nie tak ...

 

Z tego co sie dowiedziałem, to ograniczenie wpływa na dynamikę jazdy, a nie na prędkość maksymalną, chociaż w moim przypadku to 215km/h i sprawdzone. gorzej się wyprzedza, bo trzeba zredukować 2 biegi i wejść na obroty powyżej 6000. Kto się wybiera na bemowo 19 kwietnia??? a potem 20 do częstochowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja!!

 

Ja sie wybieram na Czestochowe ale o tym juz jest osobny temat.

 

Czyli w serwisie kłamią :/.

Na szczęście dzięki wam można się czegoś dowiedzieć :) .

Wolę pojeździć na 60 KM, za rok sobie odblokuję. Lepiej powoli coś takiego oswajać, jak myślicie??

Zaczołem jak miałem 8 lat na ogarze:), potem były dwa simsony:), CZ350, a teraz hornet. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w serwisie kłamią :/.

Na szczęście dzięki wam można się czegoś dowiedzieć :) .

Wolę pojeździć na 60 KM, za rok sobie odblokuję. Lepiej powoli coś takiego oswajać, jak myślicie??

Zaczołem jak miałem 8 lat na ogarze:), potem były dwa simsony:), CZ350, a teraz hornet. :smile:

 

 

Dobrze robisz. Czujesz respekt i nie zgrywasz chojraka. Poczujesz sie pewniej to sobie odblokujesz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robisz. Czujesz respekt i nie zgrywasz chojraka. Poczujesz sie pewniej to sobie odblokujesz :icon_rolleyes:

 

Właściwie to mam młodszego o 2 lata brata i nie chcę, żeby mu się coś stało.

 

 

Ma ktoś z was rozeznanie, czy lepiej zastosować crash pady, czy gmole??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...