Skocz do zawartości

Rój Szerszeni - Honda Hornet CB 600, Hornet CB 900,


Rekomendowane odpowiedzi

Czyms duzo lepszym do miasta od Horneta 900 jest jakiekolwiek enduro 250 - 650. Specjalnie do polskiego miasta.

 

Adam M.

 

No ja bym sie klócil z tym, Hornet to typowe naked a nawet street :icon_question: Dla mnie osobiscie nie ma nic lepszego na miasto. Enduro na pole - naked na miasto.

 

Sporo czasu spedzilem na enduro i Horneciątko mi sie lepiej widzi.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym sie klócil z tym, Hornet to typowe naked a nawet street :icon_question: Dla mnie osobiscie nie ma nic lepszego na miasto. Enduro na pole - naked na miasto.

 

Sporo czasu spedzilem na enduro i Horneciątko mi sie lepiej widzi.

 

nie zrozumiales chyba aluzji, on zartowal ze polskie miasta takie dziurawe ze az endurakiem musisz jechac zeby kola nie urwac. nie wiem jak wasze miasta ale moje miasto gladziutkie takie ze na sciga sie nadaje :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym enduro to miales racje :icon_rolleyes: , o tym nie pomyslalem.

natomiast wracajac do tematu wydaje mi sie ze 900 bedzie w sam raz i szybko sie nie znudzi.

a co do pekajacych ram - juz od dluzszego czasu jest to moj ulubiony film

 

http://youtube.com/watch?v=rRNd9MWVTEY

 

szkoda ze nie ma tematu "przyklejonego" czy jakos tak na temat hornetow. wiem ze zyskalby rownie duzo (jak nie wiecej) milosnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nakedem nie pojedziesz po podkładach tramwajowych ani nie przeskoczysz przez krawężniki jak utkniesz pomiędzy samochodami.

 

Jakby z takiego zalorzenia wychodzic to by trzeba bylo latac rm 250 :icon_eek:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby z takiego zalorzenia wychodzic to by trzeba bylo latac rm 250 :icon_mrgreen:

Aż tak max nie należy podchodzić do zagadnienia. XTZ 660 spokojnie dawał radę. Ulubiony sposób jazdy w korku po W-fce : po płytkach krawężnika pasa zieleni. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiales chyba aluzji, on zartowal ze polskie miasta takie dziurawe ze az endurakiem musisz jechac zeby kola nie urwac. nie wiem jak wasze miasta ale moje miasto gladziutkie takie ze na sciga sie nadaje :wink:

 

heh bo niedawno drogi zrobili nófkiii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fazer 1000 mocniejszy i owiewke ma , znaczy sie pół owiewke która sie czasem przydaje :)

To ma byc sprzet do jazdy po miescie a nie do podrozowania, w miescie ta owiewka bedzie mu tylko przeszkadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...