Skocz do zawartości

WFM M06 1960r.


pioter_gpz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie szykuje swoja WFM do zyda i znalazłem na org. lakierze na tylnym błotniku biały napis nad swiatłem "M06" to było orginalnie fabrycznie czy ktos sobie podpisał maszyne? Ktos sie z tym spodkał?

Malowanie M06 jest jak najbardziej oryginalne. Szparunek M06 na tylnym błotniku był stosowany od początku do końca produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Mała rzecz a cieszy....

 

A czy ktoś wie czy ten napis powinien być też na WFM z silnikami S34 125ccm? Moja S34 była chamsko pomalowana jeszcze w czasach realnego dobrobytu i się zastanawiam teraz...

http://www.bikepics.com/members/lehoom/64m06/

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam instrukcję w wersji elektronicznej. Daj mi chwilę, a wrzucę ją gdzieś na serwer.

 

 

I jest do WFM :icon_biggrin:

 

http://rapidshare.com/files/93503245/Napra...li_WFM.rar.html

 

 

I jest do WSK...

 

http://rapidshare.com/files/93526297/Napra...rt_.PL.rar.html

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Poczęstowałem się książką do WFM bo mam 2 WFM-ki a ani jednej książki. Tylko małą instrukcję do WFM S34.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jeśli chodzi o informacje dla pioter_gpz to powiem Ci ze na remont wydasz parę złotówek... Ja za remont swojej wydałem ok. 2000 zł, ale powiem Ci ze moja WFM M06 z 1962r. jak ja kupiłem za 1 zł była w lepszym stanie. Jak chcesz zrobić ją na oryginał (tzn lakier i chromy) to wydasz duzzzzzzzzzzzzzzo kasy. Jeśli nie masz żadnych znajomości, aby ktoś zrobił Ci chromy to wyjdą Cię one ok. 1500 zł (Ja niestety ich nie posiadam), za lakier ok. 1000 zł.....

Ale potem efekt jest naprawdę zacny... buźka na pewno Ci sie ucieszy...

Ja ogólnie swoja mam już odrestaurowana, trafo to około roku, ale było warto... Teraz zrobiłem na nowo instalacje elektryczna, muszę naładować akumulator i w sobotę pale maszynę, aby wszystko sprawdzić.... Wówczas zrobię parę fotek i dam na forum....

 

Gratuluje zakupu i miłego odrestaurowywania.... :icon_mrgreen:

Do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zrobić ją na oryginał (tzn lakier i chromy) to wydasz duzzzzzzzzzzzzzzo kasy. Jeśli nie masz żadnych znajomości, aby ktoś zrobił Ci chromy to wyjdą Cię one ok. 1500 zł (Ja niestety ich nie posiadam), za lakier ok. 1000 zł.....

 

Chyba trochę przesadzasz z tymi cenami - a właściwie to mocno. Ja nie miałem żadnych znajomości i chromy ( nikle ) w profesjonalnym zakładzie zrobili mi za coś ok 400 zł. Malowanie kosztowało mnie ok. 500 zł. I wygląda tak samo ładnie jak w tamtych latach ( miałem tu kiedyś wystawione zdjęcia ) a wydałem tyle ile napisałes na początku - ok. 1700 - 1800 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekajcie moze policzymy

1)piaskowanie-ok.200

2)podkład puszka powinna starczyc ok.40zł

3)malowanie puszka lakieru ok.60

4)chromy-ok 250-400 zaleznie od cen i znajomosci

5)elektryka kable lutowanie itd. ok.100

6)remont silnika a)wał regeneracja ok.300

b)szlif +tłoki pierscienie ok.50-100

c)łozyska srednio 100-150

nie jest zle, trzeba jeszcze doliczyc rozpuszczalniki, papier scierny, scieraki, szpachle, prostowanie jakis czesci oblachowania, uszczelniacze amorów badz ich regeneracja, teraz jeszcze najgorszy problem:pozyskanie brakujacych czesci-to koszmar! I jeszcze trzeba to wszystko poskładac, gorzej jesli nie znamy sie na mechanice i KTOS nam to robi, to dokładamy jeszcze 1000zł

 

A jeszcze czas którego nie policzyłem, mysle ze rok-półtora powinien wystarczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...