Skocz do zawartości

WFM M06 1960r.


pioter_gpz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają... :D

 

Sam już nie wiem :buttrock: Przy 3500 PLN przestałem liczyć żeby się nie denerwować. Zakładam, że ca 5 tyś bez motocykla bo ten kupiłem 9 lat temu. Restauracja zajęła mi rok.

 

I chyba kazdy z 4um wie jak wyglada Fumka Occulta :notworthy: ...i ile kosztowała ;)

Edytowane przez pioter_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba kazdy z 4um wie jak wyglada Fumka Occulta ...i ile kosztowała

 

Miło mi, że odświeżacie temat mojej WFM. Restaurowałem ją bardzo dokładnie, samo siedzenie kosztowało 380 PLN, ale za to zostało zrobione od podstaw z proszkowym malowaniem metalowych elementów, wymianą gąbki i wycięciem nowej sklejki. W zadzadzie z oryginalnego siedzenia zostały tylko uchwyty i boczne blachy.

Nie liczę tu benzyny, kosztów przesyłek, a na koniec czasu, który spędziłem prawie codziennie w piwnicy. Jak dla mnie - opłacało się :icon_razz:

 

Polecam jeszcze link z filemem. http://www.youtube.com/watch?v=XG1IUIX3H8k oraz http://www.youtube.com/watch?v=6UgF2IGso40

 

Doszedł jeszcze jeden wydatek. Muszę kupić akumulator :icon_eek:, zrobić przegląd, wykupić OC i zarejestrowac moją damę :icon_biggrin:

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te jej pumk pumk pumk :icon_eek: ...ja chce z powrotem Fumke :icon_rolleyes:

Nie ma problemu . 1500zł i masz. Z jakaś taka wczesna nie znam sie. pochyła głowica pierwszy właściciel wszytko w oryginale zestaw kluczy i narzędzi ,jakaś książka obsługi którą do tego dodawali , dowód rejestracyjny .nic nie zmieniane łącznie z dętkami i oponami i żarówkami ,lakier jeszcze bardzo okej itd .Sprzedajesz kaczkę komukolwiek i masz . I jak dalej chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Occult - czy siedzienie powinno mieć taki kolor w tej WFM?

 

tak wygląda moja laleczka, 1960 WSK 125:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1193554/

 

od nowości w rodzinie, podobno jest to wadliwy egzemplarz odrzucony z eksportu do chin :P

ciekawe obszycie kanapy - oryginał.

 

 

A co nie tak z tym siedzeniem? Mialem kiedys podobną WSK z 1963r i miała identyczne siedzonko. A moto było czarne. pozdro.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne Princu ze chce, moze uda mi sie znalezc troche taniej niz 1500zł :icon_mrgreen: i kachy nie bede musial sprzedac, baa nie mam zamiaru sprzedawac w ogole.

Prosze cie bardzo własnie sprzedaje taka jedna co ostatnio wychaczyłem, troche ja ogołociłem z biżuterii ale jest git, dla forumowiczów zniżka:-)

http://www.allegro.pl/item321707905_wfm_125_m06.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow. skoro tak wynoszą koszty porządnego remontu to chyba muszę znaleźć drugi etat w Londynie bo jak wróce do PL to czekają na mnie 2 WFM, 3 SHL i jakies inne pojazdy w garażu. W sumie to za ok. 10 lat pokażę fotki jak już skonczę prace i motorki wyjadę na drogę.... :wink:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Occult - czy siedzienie powinno mieć taki kolor w tej WFM?

Nie, oryginalnie było szare, ale po przemyśleniu sprawy wybrałem kolor czarny z białą kedrą.

 

Mam jeszcze WSK M06Z na oku z pełną dokumentają, a w dodatku od pierwszego własciciela. 700 PLN :rolleyes:

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...