Skocz do zawartości

CBR 600 do turystyki


Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wspominal, ze CBRka nie nadaje sie do turystyki. Mam nadzieje, ze obale ten mit :(

 

Jutro wybieram sie na urlop do Anglii. Polowa rzeczy dla Astarte (juz tam jest) polowa moja.

 

Mam do zrobienia 2000 w jedna strone, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Trzymajcie kciuki.

 

http://img508.imageshack.us/img508/1227/dscn1242xr8.jpg

http://img523.imageshack.us/img523/5012/dscn1243hy7.jpg

http://img483.imageshack.us/img483/9136/dscn1244lm3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram gringo77. Ostatnio byl na ten temat spory artykol w Biku. Ludzie na ZXR400 po Hiszpani jezdzili i masa innych przykladow. Pytaniejak sie do tej wyprawy przygotujesz.

Ps. Jakies 2 miechy temu GSX-R 1000 zostal uznany za najlepszy sportowo turystyczny (z naciskiem na sport) motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy motocykl nadaje sie do turystyki,co najwyżej kierowca może się nie nadawać.

 

:biggrin: :( :lalag: tak cbr600 rzeczywiście sie nadaje do turystyki.

Pojezdziłem trochę na tym sprzecie i powiem tak:

Kregoslup jak i wszystkie stawy po 200km jezdzie wołaly o pomoc :evil:

Niewiem co ludzie widzą w tej maszynie naprawde nie wiem (kupa dziadostwa ktora zapier**la ,i tylko tyle)

Wiem zaraz wszyscy mnie zlinczuja :evil:

Ale takie jest moje zdanie w tym temacie.

Ale Honda rullez :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum w dziale filmy...ktoś zarzucił filmik o chłopie który na R1 przejechał pół Afryki i Amerykę Południową...w takim terenie, w którym tylko czołgi radzieckie dają radę... od tej pory patrzę zupełnie inaczej na mojego TLa :(... chociaz turysta z niego całkiem niezły.... objechana Szkocja... trasa Peterborough...Assen...Białystok... (ponad 2tys. km) bez większych problemów czy dolegliwości...nawet lepiej mi się jechało niż moim Transalpem... (znacznie większa średnia prędkość przelotowa)...no może w Polsce na naszym kartoflisku było ciut gorzej...ale było lepiej niż się spodziewałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wspominal, ze CBRka nie nadaje sie do turystyki. Mam nadzieje, ze obale ten mit :evil:

 

pogadamy jak wrócisz :(

BTW znajomek twierdził, że najlepszym dla niego turystykiem był thundercat... inny za takowego uważa zx6r. przeznaczenie a użytkowanie to 2 różne sprawy :evil:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:crossy: :evil: :biggrin: tak cbr600 rzeczywiście sie nadaje do turystyki.

Pojezdziłem trochę na tym sprzecie i powiem tak:

Kregoslup jak i wszystkie stawy po 200km jezdzie wołaly o pomoc :evil:

Niewiem co ludzie widzą w tej maszynie naprawde nie wiem (kupa dziadostwa ktora zapier**la ,i tylko tyle)

Wiem zaraz wszyscy mnie zlinczuja :evil:

Ale takie jest moje zdanie w tym temacie.

Ale Honda rullez :lalag:

 

I tu widac, jak juz wczesniej zostalo powiedziane, ze kierownik moze nie nadawac sie do turystyki :(

 

Na CBRce robilem juz trasy 500 km jednego dnia i nic mi nie bylo, tyle, ze nie byla tak obladowana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,no obładowałes ja Miklas jak jakiegos wielbłąda :( ,ale powodzenia w trasie,a co do motocykli to kwestia przyzwyczajnia,każdy sie nadaje tylko ze na jednym jest wygodniej na na drugim troche gorzej.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatnią sobotę nawinąłem cebrą 650 km i to z "plecaczkiem" i było oki! /prawda Aniu? :evil: /

Przyznaję, że trochę bolał karczek następnego dnia ale było to efektem tego, że nie śmigaliśmy z prędkością turystyczną :lalag:

Tak więc życzę Ci Miklas ekscytującej podróży! :evil:

I nie słuchaj Darkacb500, on grzeszy, bardzo grzeszy :(

Pozdrawiam :evil:

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za ciebie kciuki Miklas. Ja sam niestety zrezygnowac musialem z podrozy do Irlandii, brak czasu (czyt. urlopu) i moto dojedzie do Liverpoolu na pace busa, a stamtad juz go zabiore na prom Holyhead-Dublin :evil: . Bardzo mnie interesuje czas w jakim pokonasz dystans do promu we Francji (chyba ze plyniesz z Holandii). W kazdym razie powodzenia i nie zapomniej ''tam'' zjechac na lewo :(

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu widac, jak juz wczesniej zostalo powiedziane, ze kierownik moze nie nadawac sie do turystyki

Kierownik sie nadaje ,tylko moto nie bardzo :(

 

I nie słuchaj Darkacb500, on grzeszy, bardzo grzeszy

Moze i grzesze ale i tak pozostanę przy swoim zdaniu :evil:

W dwie osoby tym sprzętem to musi być masakra :evil:

 

Pozdrawiam wielbicielow cbr600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cabaniero, ile czasu jechales i jaka trasa? Jak sie uda ze dostane urlop to moze za 2-3 tyg wybiore sie do Polski na R1. Plynales przez kanal promem czy jechales pociagiem? I jak pozniej...jakies kontrole itp?

 

Czołem Osek.. jechałem promem z Dover do Calais, a że jechaliśmy całą ekipą (sami Angole) chyba 1o motocykli to w Calais niczego nie sprawdzali...w Dover tylko bilety...jak wylądujesz w Calais łąduj się na autostradę E40 kierunek na miejscowość Brugge (to już Belgia) potem kierujesz się na Gent (ciągle E40) potem wpadasz na E17 (kierunek Antwerpia) a w Antwerpi na E 34 (kierunek na Eindhoven i Venlo) mijasz Venlo i już jesteś w Germanii...walisz cały czas E34 na Dortmund później wpadasz na E30 na Hannover... i ładujesz prawie do samej Polski... najlepiej z Dover wypłynąć jak najwcześniej... wieczorkiem jak dobrze pójdzie zameldujesz się na polskiej granicy... ja sobie już w POlsce kimam nockę w motelu i z rańca napieram do domu... ja za jakiś czas wracam motorkiem do Anglii w razie jakby co możnaby sięzgadać....

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...