Skocz do zawartości

Kiedy Zielona Góra ???


Rekomendowane odpowiedzi

PS -Krasnal wal na Zieloną -w zeszłym roku byłeś podajże bez ekipy ale chyba nie bawiłeś się najgorzej:)

Hehehe.... byłem z kobitą, przyjechaliśmy jak było już ciemno i nie wiedziałem gdzie walnąć namiotem, jednak jakoś dało radę :D

W tym roku też mam zamiar się pojawić i może ktoś jeszcze się ze mną zabierze. Mam nadzieję że przyjadę jeszcze przed zmrokiem bo w nocy jakoś dziwnie robija mi się namiot ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z infomacji znalezionych w necie: "80zl za wjazd od faceta i 40zl za amazonke" a więc niezbyt tania impreza :bigrazz: ale będzie coś extra -> Fetrosshow (http://www.bachus.zgora.pl/db_files/galeria/galeria_25_0_1148160405_big.img) :biggrin:

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiła totalna

zero organizacji a organizatorzy nastawieni tylko na zrobienie kasy

gdyby nie ekipa z którą spotykam się na większości zlotów byłoby dno kompletne

niedawno usłyszałem że kumpel w łagowie usłyszał:) tekst :"tu jest zlot-tu się nie jeźdźi"

darłem z tego łacha

przedwczoraj usłyszałem to samo na zlocie w zielonej

nie wiem czy się śmiać czy płakać

sorki Krasnal że ani nie pogadaliśmy

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... coś w tym jest.

Mnie już to nie szokuje bo co roku jest podobnie.

 

No koments... :)

 

* * *

 

Ja też z Krasnalkiem nie pogadałem.... nie mówiąc o piciu.

 

Krasnalku: ty mnię już chyba nie kochaszszsz :clap: ??!

 

Tu dałem fotorelację:

FOTORELACJA - Zlot Winobraniowy 2006

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki Krasnal że ani nie pogadaliśmy

Jakbyś zszedł z motonga chociaż na 15 minut to pewnie byśmy pogadali :clap:

 

Ja też z Krasnalkiem nie pogadałem.... nie mówiąc o piciu.

Krasnalku: ty mnię już chyba nie kochaszszsz :clap: ??!

No wiesz...przyjechałem z Dudkiem, więc rozumiesz :) ale spoko - nadrobimy w Lubsku :clap: te parę dni jeszcze chyba wytrzymasz? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne moja noga więcej na zlocie w zielonejgórze nie znajdzie się

wolę jechać do miasta na kwaterę i iść na winobranie - to jest impreza

kompletna kicha

boskie wręcz możliwości żywieniowe

kompletny nie wypał.

stawiam ocenę 2 za zlot bachusom

 

pozdrawiam

klaus

 

P.S. wątpię żeby ktokolwiek z murowanej pojechał tam jeszcze

a wlecieliśmy w 17 maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Konrad-organizatorzy nie byli nastawieni tylko na pieniądze bo i tak nie wyniesli z tego ZADNYCH korzysci materialnych (mowie o kasie :icon_mrgreen: ).Kicha totalna nie byla bo ludziom sie podobalo jednak nie przyjechalo tyle osob ile zakladalismy (w 2 dzien z 800 koszulek zostalo 45 sztuk,dla porownania rok temu w 2 dzien brakowalo 200 koszulek a bylo ich 900).Klub napotkal bardzo wiele problemow wynikających z niepowaznej postawy dzierżawcy terenu etc.Ochrona byla i to skuteczna bo nikt sie nie bil ani nie rozbijal motocykli po pijaku co moglo miec miejsce kiedy nie uslyszelibyscie slow "tu sie nie jezdzi" ktore uslyszeliscie po zmroku kiedy bylo ciemno i wszyscy byli zbombieni.W tym roku byl niewątpliwy niefart i slaba frekwencja.

p.s Klaus dla Ciebie winobranie to fajna sprawa ale jak wąchasz codziennie przez 7 dni smrod smarzonej cebuli na starym oleju to ma sie tego winobrania serdecznie dosc.

Edytowane przez TwisterZG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśliby organizatorzy nie wynieśli z tego "zlotu" ŻADNYCH korzyści to świadczy to tylko o ich kiepskich zdolnościach organizacyjnych

inni potrafią z wlotką 40zł dostarczając zlotowiczom lepszych w moim mniemaniu atrakcji z dużo lepszą atmosferą (np. coroczny krotoszyn,września,zeszłoroczny maniów)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, KROTOSZYN to dobry przykład :notworthy:

 

Takie podejście do organizacji zlotu ma krótkie nogi.

Z czasem będzie coraz trudniej o uczestników :icon_mrgreen: .

 

I takiego podejścia nie kumam ;) ...

- zazwyczaj daje się wyższą cenę aby wybrac konkretnych uczestników, selekcja materialna.

 

A tu koledzy narzekają że było mało.

 

Jak taka polityka klubu się utrzyma to w przyszłym roku będzie jeszcze mniej uczestników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka - OK, znaczek - OK, wina powitalnego - tyle co kot naplakal. Cena mogla by byc troszeczke nizsza. Na ten zlot najlepiej zarcie, browar,... brac ze soba :D , co tez uczynilem.

Najbardziej wnerwiajace wg mnie - wyjazd z osrodka na parade. W tamtym roku jakos szybciej to wszystko sie ustawilo i ruszylo, a w tym -szkoda pisac.

Pogoda za to dopisala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...