Skocz do zawartości

Jak zrobic crash pady


Rekomendowane odpowiedzi

kupujesz teflon w pręcie ..dajesz tokarzowi zeby ci wytoczył, przewiercił itd... a jezeli chodzi o wymiar.. trzeba pokombinowac

 

 

Na allegro widze teflon z pretach ale to b droga rzecz. gdyż sprzedają tego min 0.5m dł.

zakąłdając ze srednica takiego preta to min 5 cm to koszt jego = 200zł

Czy nie stosuje sie innych rodzajów tworzywa, gumy itp ? Czy nie mozna kupić takich gotowych elementów ?

Chodzi mi o taki kształt gumy - byc moze są gotowce z zupełnie innych zastosowan.?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem kiedys z laminatu a teraz mam z duraluminium dosyc twardego bo z tloka do pneumatyki cisnieniowej ostatnio mialem okazje je przetestowac baba ze skretu w lewo z lewym migaczem nagle skrecila w prawo i zajechala mi droge stracilem migacz i sruba od crascha troche sie ugiela a baba caly bok ma wgnieciony i przerysowany cala szpachla jej odpadla u mnie rama i plastiki ok nic nie ruszone ale duzej sily nie bylo bo nawet sie nie przewrucilem tylko troche sie od niej odbilem :-) mocowanie craschy mam podwojne

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A czytałeś w ogole te linki co podałes?

 

Ostatni to 200zł - pierwszy to ze 150zł a ten środkowy to jakis kawał gumy małopraktyczne to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ertalon a nie teflon...

po drugie 50cm ertalonu to koszt ok 70zl...

po trzecie nie moze to byc ani stal ani aluminium bo nie tlumi drgan tak jak ertalon i sa zbyt twarde, ciezko sie scierają i slabiej niz ertalon wychamowują szlifujący motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

I to sie nazywa przydatny temat :)

 

Zastanawiałem sie czy by nie zrobić Padów z aluminium; a tu mam odpowiedź jak na talerzu

(szkoda bo aluminium leży od zaj.... )

 

Mam dostep do tokarki sterowanej numerycznie teraz tylko materiał trzeba znaleść.

 

Dzieki za informacje :buttrock:

Adam B

Edytowane przez Adbin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...