Skocz do zawartości

Kamizelka Odblaskowa


migdal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lukaszenka czy inny Castro.....No to jezdzij !!! Ale daj prawo wyboru innym.Jeszcze na kask moze zaloz pomaranczowego koguta!!!! :D

Chyba niedokładnie przeczytałeś, bo właśnie to napisałem że chodzi o różnorodnść i możliwość swobody wyboru (napisałem: Jeździjmy jak chcemy, a jak będziemy sobie wypominać, że ktoś jest godnie ubrany a inny nie, to zaczyna pachnieć Łukaszenką lub innym Castro).

 

Dlatego wypominanie, że ktoś jest godnie lub niegodnie ubrany, to właśnie zabieranie możliwości wyboru. A zabieranie możliwości wyboru to właśnie jest zapach Łukaszenki lub Castro.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ehoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLUCHAJCIE!!!! Nie chodzi tu o to co jest lepiej,lub co sie komu podoba.To rzecz gustu.Problem polega na tym ze nasi (?) (pozal sie Boze ustawodawcy) kombinuja jak nas ujednolicic. Szerzej poczytajcie na ten temat w ostatnim Swiecie Motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech zaczyna się wojna ;) ;)

ja tam mam zawsze w sakwie mam kamizelke i zakładam przeważnie

jak w daleką trasę sam jade, jak sie robi lub już jest ciemno albo mam taki kaprys

 

generalnie wali mnie to czy ktoś ma kamizelkę czy nie no i jak w niej wygląda

 

a jeśli chodzi o kupno to polecam:

http://www.kamizelki.hexo.pl/index.php?d=k...938f4f6b9810558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WESOŁYCH ŚWIĄT !!

 

Zaczyna się robić przepychanka jak w temacie "Flaga polski na motor" czy coś w podobie a to chyba nie o to chodzi.?

Wydaje mi się ,że jak chcesz dojechać czasami do celu to ten kawałek odblasku może ci poprostu w tym pomóc a to czy go włożysz czy nie to jest tylko twój zasmarkany interes wiec o czym ta mowa? Chyba czegoś tu nie rozumiem :icon_razz:

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pax między chrześcijany.

Nikt nie namawia do noszenia odblasków i każdy ma swoje zdanie, wolę i może wyrażać opinie.

Przeciwnicy, nie ma się co zaperzać ale tak na chłopski rozum, nie uważacie, że nocą odblaski czynią nas widoczniejszymi?

Ja osobiscie mam szelki odblaskowe.

Merlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja z kolei słyszałem że w kamizelce jeździć to największy lans, tylko że musi mieć własciwy kolor na plecach (gdzie indziej czytany "barwy") bo jak ma nie taki kolor jak trzeba to podobno możno zdrowo po ryju dostać.....

 

 

 

 

 

To tak, żeby wam atmosferę rozładować... :eek:

Wg,. niektórych amerykanów tylko jazda bez kasku jest właściwa. I co? I jeszcze są miejsca gdzie nie jest to obowiązkowe, bo w końcu jak ktoś czerepem w krawężnik przywali, to krawężnik nie zginie. A na rynku bedzie więcej narządów. :wink:

 

I podobnie powinno być z kamizelkami - opcjonalnie

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi dobrze, po przeczytaniu postów, stwierdzam jedno: niech każdy robi co chce!

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to polecam warianty od pasów, po kamizelki a jak ktoś nie zważa na bezpieczeństwo niech jeździ nago, bez niczego! :)

 

Pozdrawiam forumowiczów w odblaskach i bez też :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"Ortografia na forum to zatem rzecz zależna od tego jak chcesz być postrzegany.

I jestem przekonany, że poważni forumowicze docenią Twoje starania w kwestii poprawnej ortografii." ;) ......I tu kolego się bardzo mylisz.Nie będę pieprzył o zaświadczeniach od logopedów bo są tyle warte ile za nie doktorkowi w łapę dałeś.A jeśli chcę coś na forum napisać to piszę to.Naprawdę sądzisz że jeśli ktoś chce wyrazić swoje myśli ,odczucia....to w trakcie pisania posta w słowniki zagląda?Nie wydaje mi się.....wiele os nie zagląda.Ja mam 35 lat,jestem przedsiębiorcą.....podpisuje umowy krajowe, zagraniczne.....umowy o pracę i oficjalne pisma między firmowe.Owszem...pisząc umowę czy ważne pismo staram się napisać bez błędów.Ale na forum chcę powiedzieć to co czuję.....i mówię to w tym momencie.nie zawracając sobie głowy ortografią z którą zawsze miałem problemy......jak napiszę że mi coś w silniku rzęsi to ma dla Ciebie znaczenie znaczenie że rzęsi.....czy żęsi?Wszyscy wiedzą o co chodzi a nie czepiają się pisowni.To jest moje zdanie.Ale mogę się oczywiście mylić....POSTRAFIAM :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamizelka mi się znudziła, zresztą wyglądałem w niej jak "idź i nie wracaj".

Sprawiłem sobie na Srallegro takie cuś ODBLASKI - nie tanie ale zachowanie kierowców jak takiego stwora zobaczą .... bezcenne. :biggrin:

 

Kompletu dopełniam naszywką odblaskową POLSKA na plecach - wzór czcionki zgodny z użytą w napisie Policja.

Co więcej mówić ... nikt nie wymusza :notworthy: nikt nie zajeżdża :icon_razz: nawet niechętnie wyprzedzają :icon_eek:

 

pozdrawiam

kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzęsi.....czy żęsi

jak dla mnie to rzęzi

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kjujik > gdzie nabyłeś taką naszywkę odblaskową ? Masz może zdjęcie jak to wygląda?

 

Pozdro Piter.

Jedno i drugie znalazłem na Srallegro i tam kupiłem.

Naramienniki -> wpisałem w wyszukiwarce allegro słowo "odblaski"

naszywki -> "policja"

 

a wygląda toto tak:

http://mojapasja.advitae.pl/images/DSC00051.jpg

http://mojapasja.advitae.pl/images/DSC00052.jpg

 

pzdr

kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...