Skocz do zawartości

Kamizelka Odblaskowa


migdal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lefthandy

To nie jest głupi pomysł. Zawsze przecież można kupić jakąś kurtkę z wszytymi odlaskowymi wstawkami jak kogoś rażą kamizelki.

 

......I tu kolego się bardzo mylisz.Nie będę pieprzył o zaświadczeniach od logopedów bo są tyle warte ile za nie doktorkowi w łapę dałeś.A jeśli chcę coś na forum napisać to piszę to.Naprawdę sądzisz że jeśli ktoś chce wyrazić swoje myśli ,odczucia....to w trakcie pisania posta w słowniki zagląda?Nie wydaje mi się.....wiele os nie zagląda.Ja mam 35 lat,jestem przedsiębiorcą.....podpisuje umowy krajowe, zagraniczne.....umowy o pracę i oficjalne pisma między firmowe.Owszem...pisząc umowę czy ważne pismo staram się napisać bez błędów.Ale na forum chcę powiedzieć to co czuję.....i mówię to w tym momencie.nie zawracając sobie głowy ortografią z którą zawsze miałem problemy......jak napiszę że mi coś w silniku rzęsi to ma dla Ciebie znaczenie znaczenie że rzęsi.....czy żęsi?Wszyscy wiedzą o co chodzi a nie czepiają się pisowni.To jest moje zdanie.Ale mogę się oczywiście mylić....POSTRAFIAM :-)

 

Zgadzam się w pełni. Język forumowo/czatowy, to język mówiony, a nie jakaś epistolografia. Ważna jest treść nie forma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odpowiem bardziej obrazowo na temat -jestem widziany na drodze.

Przyjąłem w nocy do oddziału chłopaka, jechał na suzuki, piekne skóry, czarne

Kierowca który go uderzył mówił ze nie widział go w ciemności :icon_exclaim:

Bedzie opewrowany jak dojdzie do siebie,uraz głowy.Potem poskładamy obie nogi.

 

odpowiedź chyba nasuwa się sama co do noszenia elementów odblaskowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca który go uderzył mówił ze nie widział go w ciemności :rolleyes:

 

Chyba jechał beż świateł,takie tłumaczenie do mnie nie przemawia.Są przecież czarne samochody i też je widać.Albo kierowca auta był slepy albo moto jechało z niesprawnymi światłami.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca który go uderzył mówił ze nie widział go w ciemności :icon_razz:

 

Chyba jechał beż świateł,takie tłumaczenie do mnie nie przemawia.Są przecież czarne samochody i też je widać.Albo kierowca auta był slepy albo moto jechało z niesprawnymi światłami.

 

Może, ale lepiej się nie sprzeczać z pozycji połamańca w szpitalu, tylko na noc zakładać błyskotki. Co z tego, że racja będzie Twoja, jeżeli dłuuuugo nie dosiądziesz maszyny. Jestem za odblaskami - nie obowiązkowo oczywiście. Pozdrawiam widocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz praktycznie w każdej motocyklowej odzieży, butach, kasku, rekawicach sa elementy odblaskowe, nawet sznurówki z nitkami odblaskowymi są, także nie koniecznie kamizela.

 

Tylko w tekstylnych. Trudno o skórzaną kurtkę z odblaskami. W moim Roleffie są odblaski 3M, ale w skórze nie ma nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tekstylnych. Trudno o skórzaną kurtkę z odblaskami. W moim Roleffie są odblaski 3M, ale w skórze nie ma nic.

 

Odkąd jeżdżę w skórach, w bagażniku ma szelki odblaskowe, życie mam jedno w tym przebiegu, o innych brak informacji, przynajmniej tych przyszłych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tekstylnych. Trudno o skórzaną kurtkę z odblaskami. W moim Roleffie są odblaski 3M, ale w skórze nie ma nic.

 

 

jest już dużo kurtek skórzanych z wstawkami odblaskowymi,lub materiału który jest bardziej widoczny noca.

Ja osobiście używam pasków na ramiona,są ok a w ciągu dnia jak są mniej potrzebne to sie mieszczą w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odświerze temat. Mam do Was pytanie. Czy zmieniło się Wasze zdanie na temat kamizelek? Przeczytałem chyba wszystkie tematy na ten temat na forum. Chciałbym się dowiedzieć jak teraz sie do tego odnosicie?

 

Dla mnie to sprawa jest taka jak z pasami bezpieczeństwa. Nikt mi nie powinien nakazywać ustawowo dbania o swoje życie, ale fakt faktem dobrze jest być na drodze widocznym. Kamizelki odblaskowe wyglądają tragicznie :D gdzieś w necie widziałem jakieś pasy odblaskowe ... no i już lepiej to wygląda :D Do jazdy turystycznej mam kurtkę z wszytymi elementami odblaskowymi, ale kurtkę mam od miesiąca :D Więc pierwsze testy dopiero wiosną będą :D

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam Was ponieważ chciałbym przeprowadzić akcję. Tyle, że dla miłośników troche innych 2 kółek. Pomyślałem także o Was ponieważ mieliśmy sporo wejść z Waszego forum na nasza stronę. Dyskusja ma na celu poznania Waszych oczekiwań. Wiem, że kamizelki się nie podobają i jest kiepsko z dopasowaniem się. Co jeszcze Was zniechęca bądź odrzuca od założenia ich?

42eeb48b144f.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...