Skocz do zawartości

Poradźcie..doradźcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam na oku takie oto moto'cykle: ;) :

 

DT 125 R/RE(itp.) , DT 225 , TTr 350 , DR 350 , TTr 600 , XT 600

 

Co polecacie?:>

Chodzi o moto "niezawodne"(bądź bardzo zbliżone do tego terminu)!Roczniki to przeważnie od 99-00' w góre.Moto ma służyć do jazdy po pobliskich wsiach, lasach, polach, szutrze, piasku, błocie -takie typowe Enduro :P W gre wchodzą raczej tylko te modele, które wyżej wymieniłem-ale miło widziane jakies odpowiedniki.Chodzi również o w miare niskie koszty eksploatacji...

 

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :P

Edytowane przez ptasiorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ci DR 350 z wlasnego doświadczenia acha i nie kupuj wersji SHC bo wiekszosc ludzi ktory zobaczy DR z upsami to klapki na oczy i koniec .Wez ze zwyklym zawieszeniem bo jest duzo lrzejsza ,a pod uwage brałbym jeszcze XLR 250 Baja ale sadzac po twoim wieku nie bedzie ci sie podobał jej wygląd ;) a moto tez jest konkretne i jego duzym plusem jest posadanie małej chłodniczki oleju ktora w takie upalne dni jest bardzo przydatna co do XR 600 moj znajomy ma ja pol roku i do tej pory nie wiem co sie dzieje kiedy odkreci manetke do konca :P Poprostu piekielna moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci radzil wziac cos wiekszego typu ttr600 lub xt 600 napewno dasz sobie z nimi rade w terenie ale oczywiscie nie w jakims cieszkim bo 600 do lekkich nie nalerza ja wychodze z takiego zalorzenia mam 650 i chcialem ja sprzedac i kupic cos takiego bardziej w teren i zarejestrowac i sobie simigac i tu i tu ale teraz doszlem do tego ze zostawie sobie moj motorek zarejestruje go zalorze szosowe oponki i kupie sobie 250 w 2t taka w teren zeby sie na niej wyrzyc bo jak 4T przegrzejesz to zawory sroly pierscienie zaczyna kopcic ogolnie pierdo*enie a w 2T jak sie zagrzeje to ostygnie jak nie poszly pierscienie albo tlok to mozna simigac dalej a w 4T zawsze jest jakis uszczerbek na silniku i doszedlem do tego ze 650 zostawiam na drogi i male szutrowe wypady z dziewczyna ;) a 250 w 2T jak kupie na zarzynke do lasu z kumplami pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie zgodze sie z twoja wypowiedza moje 12 letnie doswiadczenie nauczylo mnie czegos innego po pierwsze moto dopiera sie stopniowo w proporcji umiejetnosci=moc wiec nie polecam przesiadki z lajtowej 10 Konnej DT na mocnego 4T pozatym co do jazdy hardcorowej na 4T to powiem ci ze mialem juz KLX ,XLR,DR i teraz mam Sx to powiem ci szczerze ze nie mialem zadnych problemow a moj styl jazdy nie nalezy do lajtowych przedtem smigalem duzo po lasach i nigdy z 4T sie nic nie dzialo teraz z racji tego ze mam SX jego 4 biegowa skrzyna uniemorzliwia mi skutecznie jazde w terenie zostałem juz tylko na torze.Jednak planuje zakup moto pod teren i napewno to bedzie jakis 4T zastanawiam sie na Husqvarna TE 610 i za moment obrotowy ktory daje mu ogromna przewage nad 2T jestem w stanie oddac kazdego 2T ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...