Skocz do zawartości

Poradźcie..doradźcie


Rekomendowane odpowiedzi

Dt odpada...-no coo...chwila słabości i wziąłłem ją na pierwszy plan :biggrin:

Najrozsądniejszy wybór to chyba DR350-TTR600. Obczaje co i jak jest z tym DRZ ale raczej pozostane przy tych 2wczesniejszych modelach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aale na jako pierwszy powaniejszy sprzet nie oplaca sie brac nowej maszyny poniewaz napewno beda jakies wywrotki mniej czy bardziej powazne a pozatym DRZ dysponuje juz taka moca ze watpie zeby sie bez tego obeszlo.

 

a myslisz ze jak przejeździ sezon czy pieć to juz nie bedzie sie wywracał i szlifował moto ????

 

Wiec po co jak mozna kupi stara DR 350 przelatac sezon obeznac sie co i jak i nie miec zalu ze sie trcohe rozjebała za pół sezonu

 

moze kupic stara wsk bedzie jeszcze tansza i mniej zalu, zastanów sie ze jeśli stac go na DRZ to i na plastik bedzie go stac

Edytowane przez lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz kilkunasto letnia kariere za soobą i narazie jakos wychodze bez szfanku

Nidy sie nie wywracasz ;d??? :biggrin: :)

 

 

a myslisz ze jak przejeździ sezon czy pieć to juz nie bedzie sie wywracał i szlifował moto ????

moze kupic stara wsk bedzie jeszcze tansza i mniej zalu, zastanów sie ze jeśli stac go na DRZ to i na plastik bedzie go stac

Lucas ma racje !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha.. lucas chyba chciałeś sie wyżyć w tym temacie i nadmiar emocji nie pozwolił Ci znaleźć ironii w moim post scriptum.. Co do priorytetow nie chce nawet tego komentować..

 

Jeżeli już masz wybierac DR/TTR , to myśle , że jednak DR będzie odpowiedniejsza i w 'mocniejszy' teren i cenowo.. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie nie znam , ale wział bym chybym chyba KLXa 300 jeździłem takim także moge powiedziec ze jast fajny mocy nie brak zawiecha moze byc wyglada fajnie:) nie polecam z 80 na 600:P (a sam prawie tak zrobiłem:P)znam ludzi co siadaja z niczego na jakies 125 albo wieksze i to koniec ich kariery z moto.Ja uwazam ze lepiej stopniowo zwiekszac pojemnosc:)A przede wszystkim uwazam ze chłodzenie jest wazne najlepiej woda:)a TTR chyba powietrze co??:clap: Ja siadłem z TENERE 125 na TE 610 i jest fajnie ale w miedzy czasie jezdziłem LC4 620 takze cos tam sie nauczyłem:P kup cos w granicach 300cmm taka moja rada:)A i jeszcze jedno "najlepiej posłuchac rad innych ale i tak zrobic po swojemu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw. "Złoty środek" to dla mnie Suzuki Dr 350 ewentualnie KLX ale to już zależy od zasobności portfela:icon_biggrin: Mocą nie grzeszą ale do najsłabszych nie należą :clap: Może jestem przyzwyczajony, ale jak dla mnie Dr'ka bardzo łagodnie oddaje moc a Klx'a nie miałem przyjemności dosiąść także nie wypowiem się a jedyne to czym się kieruje to dobre zdanie posiadaczy ;). Mocy brakować nie powinno :(

 

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wekkend jade "na drugą stronę lasu" ;) :) -tam koleś ma DR 350(kupił kiere renthal'a za 400 zeta i chyba zlamal na 2 dzien..hardcore :clap: )to się przejade i zobacze jak to z nim jest.Faktycznie sie boje 600ccm..ale to by bylo na dluzej, a nie bawil bym sie w sprzedaz i kolejne zamiany..

 

pozdrawiam & miłego dnia życze :wink: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...