Skocz do zawartości

Poradźcie..doradźcie


Rekomendowane odpowiedzi

KLX jest chyba bardziej wysilony i koszty utrzymania będą chyba większe od takiej DR 350.

KLX jest wysilony? Klocilbym sie co do modelu 250cm3, poniewaz dysponuje taka moca jak moja XLR250 (28km).

 

Polecanie mocnej 600cm3 po 10 konnym rowerze jest wg. mnie smieszne i zupelnie mija sie z celem. Moze z waszej perspektywy te motocykle sa do opanowania ( no bo to fakt ) , ale gwarantuje ze wasze zdanie ulegloby diametralnej zmianie jakby waszym poprzednim i jedynym motocyklem bylo ww. Dt80. Po prostu Ptasiorr bedzie mial 0 przyjemnosci z jazdy w lesie i tyle. U mnie ludzie smigajacy np. 8 sezonow w ostrym enduro (gory, bagna...) kupuja po 600cm3 m.in. DR'ki350. Chyba cos w tym jest no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLX jest wysilony? Klocilbym sie co do modelu 250cm3, poniewaz dysponuje taka moca jak moja XLR250 (28km).

 

Chodziło mi o to, że jest bardziej wysilony w porównaniu do DR 350. KLX 250 ma mniejwięcej tyle samo co DR 350, a różnią się pojemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sięzastanawiam nad podobną tt'ką. Tylko, ze z wyglądu to taki ciężki się wydaje :/ Ale sie zobaczy..pojade oglądne,przejade sie i sie okaże. To moto chcialbym miec na dluzej :P Wiem co to moc..zdarzało się "latać" na wr 426 f ;) .Ja doszlem do wniosku, ze wole cos wiekszego i ciezszego..bo chce duuuzo jezdzic i w miare powiedzmy "spokojnie"..2T to nie dla mnie bo strasznie zrzera paliwo :icon_mrgreen: Chodzi tez o wygodę..co by elegancko pomykać w lasach(których mamy duuzo) :icon_question: Moto ma być nie wysilone!Biorę pod uwagę równieć DT bo te modele od 03' zajebiście wyglądają..jeszcze do tego ~~250ccm :wink:

Ale jeśli jestem w miarę rozsądnym człowiekiem(ttr125 na 3biegu zakręt 90stopniszy-piasek:P) to sobie poradzę..no nie? Co do wagi ile takie 600ccm ważą(pewnie ze 150kg?:>..dt tez do lekkich nie nalezy wiec juz mam troszke wprawy)?

pozdrawiam&dziękuję za porady :icon_twisted: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to ja tez jeszcze mam DR na sprzedaz z 92 roku w bdb stanie po generalnym remoncie (lancuszek zawory sprzeglo i tłok ) co do ceny to sie mozemy ugadac na gg i przy okazji moge ci dac sie przejechac na czyms co ma ponad 500 ccm i zobaczysz czy naprawde dałbys rad bo daje 99,9% ze po przejarzdzce w terenie bys juz niechcial takiego mocnego moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sięzastanawiam nad podobną tt'ką. Tylko, ze z wyglądu to taki ciężki się wydaje :/ Ale sie zobaczy..pojade oglądne,przejade sie i sie okaże. To moto chcialbym miec na dluzej :icon_question: Wiem co to moc..zdarzało się "latać" na wr 426 f ;) .Ja doszlem do wniosku, ze wole cos wiekszego i ciezszego..bo chce duuuzo jezdzic i w miare powiedzmy "spokojnie"..2T to nie dla mnie bo strasznie zrzera paliwo :D Chodzi tez o wygodę..co by elegancko pomykać w lasach(których mamy duuzo) :icon_mrgreen: Moto ma być nie wysilone!Biorę pod uwagę równieć DT bo te modele od 03' zajebiście wyglądają..jeszcze do tego ~~250ccm ;)

Ale jeśli jestem w miarę rozsądnym człowiekiem(ttr125 na 3biegu zakręt 90stopniszy-piasek:P) to sobie poradzę..no nie? Co do wagi ile takie 600ccm ważą(pewnie ze 150kg?:>..dt tez do lekkich nie nalezy wiec juz mam troszke wprawy)?

pozdrawiam&dziękuję za porady :wink: :P

 

Jak chcesz motocykl mało wysilony i niezawodny którego nie bęziesz zmieniał przez kilka lat to bież ttr600.Ona ma bodajże 43 km przy 140 kg wagi.Spokojnie powinieneś dać sobie z nią rade.

Bieżesz pod uwage też dt"bo zajebiście wygląda"-respekt chłopie :P hehe

pzdr. :icon_twisted:

Edytowane przez czak90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a mnie sie wydaje , że własnie to jest pozycja nad którą warto sie zastanowić.. do tańszych oczywiście nie nalezy ale wydaje mi sie , że nadrobi to frajda i tania eksploatacja tej maszyny.. Z własnego doświadczenia nie moge niestety poręczyć ale motocykl chwalony.. Gdybym miał wystarczającą ilośc pieniedzy pewnie sam przymierzałbym sie do niej..

 

PS. Hehe , mnie byłoby szkoda niszczyć 525 SX 05' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRZ t raczej mlody i dosyc drogi motocykl do nauki jazdy w terenie jako pierwsza mocniejsza maszyna sie nie nadale według mnie bo poprostu szkoda ja zniszczyc ;)

 

PS. Hehe , mnie byłoby szkoda niszczyć 525 SX 05'

 

ludzie co wy piszecie chyba pomyliły wam sie priorytety i sporty, albo kupujesz moto zeby katac w terenie błocie na torze albo zeby go polerowac i jeździc w niedziele po miescie i sie pokazywac, pozatym moto jest dla was nie wy dla moto, dla mnie to chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to chore

A dla mnie jest chora twoja wypowiedz nie chodzi mi o to ze moto ma byc na niedziele do kosciola ale na jako pierwszy powaniejszy sprzet nie oplaca sie brac nowej maszyny poniewaz napewno beda jakies wywrotki mniej czy bardziej powazne a pozatym DRZ dysponuje juz taka moca ze watpie zeby sie bez tego obeszlo. Wiec po co jak mozna kupi stara DR 350 przelatac sezon obeznac sie co i jak i nie miec zalu ze sie trcohe rozjebała za pół sezonu .

 

PS. Hehe , mnie byłoby szkoda niszczyć 525 SX 05'

Heh a kto powiedzial ze ja go niszcze mam juz kilkunasto letnia kariere za soobą i narazie jakos wychodze bez szfanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...