Skocz do zawartości

Doskonaly Motocykl


Rekomendowane odpowiedzi

O polowe tanszy ale tylko jak oba nowe.

 

Po paru latach 5 letni Suzuki bedzie 10x tanszy niz 5 letni Harley.

 

A po 10 latach znajdziesz swoje Suzuki na zlomowisku a jesli nie to jego wartosc bedzie mniej niz roweru.

 

Ile razy slyszles o Harley'u na zlomowisku, co?

O czym to swiadczy?

 

Ja jestem ostatnia osoba ktora lubi jezdzic na Harleyu, chociaz pare miesiecy temu kupilem nowego Springer'a i sprzedalem go z zyskiem 350$.

 

Ale przyznac potrafie ze Harley to orginal a japy to kopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po 10 latach znajdziesz swoje Suzuki na zlomowisku a jesli nie to jego wartosc bedzie mniej niz roweru.

.

 

10-cio letnie Suzuki stoi u mnie w garażu. Wiele razy usłyszałem, że sprzęt wygląda prawie jak nowy. Tak Samo też jeździ. Janusz, proszę Cię bardzo - uważasz się za autorytet i faceta, który wie co mówi, więc dlaczego dajesz się ponieść z prądem niesprawdzonych i niczym nie uzasadnionych plotek ? dodam jeszcze że za zwoją "suczkę" zapłaciłem równowartość około 1500 USD - chyba niezły by był ten rower .

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 letni Intruder ma byc 10x tanszy od 5 letniego HD? 10 letni Intruder na zlomie? To chyba tylko w Zlotej Ameryce. :lol:

No, vanGogh to okaz jedyny w sobie, ale przyrownywac Go do Harleya???

 

Te "japy" i "europa" to jest TECHNOLOGIA. A Ameryka? :wink: Takie sobie sredniaki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odloz emocje na bok, bo nic to nie da.

 

Powiem ci nastepny fakt:

 

Na duzym zlomowisku w Bellvue kolo Seattle jest ogromne pole wielkosci pola futbolowego cale zapchane motocyklami odpisanymi przez kompanie ubezpieczeniowe po wypadku. 100% japonskie, a bedac scislym moze ktos oddal nie-japa ale ja tego nie widzialem.

Niektore wygladaja calkiem jak nowe.

Niektore firmy ubezpieczeniowe odpisuja motocykl jak tylko rama jest leciutko zgieta albo nawet przod.

Chcialbym miec tyle dolarow ile motocykli z tego pola wyladowalo w Polsce i stoi w garazach dumnych wlascicieli.

 

Spojrzalem w dzisiejsza gazete;

Intruder 1997 - $ 4350 or best offer;

!998 Harley Dyna Wideglide $ 29,000 firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Natomiast z tym cytatem naprawdę trudno się nie zgodzić. Może się z nim nie zgodzić tylko ta osoba, która nigdy nie jeździła na takich amrkach jak BMW, Duc, MV, MG, HD:

 

Jak jade BMW to czuje nieomylnie - to jest napewno BMW' date='

Jak jade Ducati to czuje nieomylnie - to jest napewno Ducati,

Jak jade Moto Guzzi to czuje nieomylnie - to jest napewno Moto Guzzi,

Jak jade Harley'em to czyje nieomylnie - to jest napewno Harley,

Jak jade Buell'em to czuje nieomylnie - tak, to napewno Buell

Jak jade MV Agusta to czuje nieomylnie - to napewno MV Agusta.

 

Jak jade Yamaha to czuje nieomylnie - to jest napewno Japonska rzedowa czworka,

Jak jade Suzuki to czuje nieomylnie - to jest napewno Japonska rzedowa czworka,

Jak jade Kawasaki to czuje nieomylnie- to jest napewno Japonska rzedowa czworka,

Jak jade Honda to czuje nieomylnie - to jest napewno Japonska rzedowa czworka,

Jak jade RC51 to czyje nieomylnie - ooops, nawet z V-twin'a japonce zrobily robota kuchennego.[/quote']

 

Właśnie - nie rozumiem, dlaczego Japończycy nie zdecydowali się zrobic motocykli naśladujących takie marki, jak właśnie `Ducati, MV Ag, BMW. MG, Aprilia, - chodzi mi oczywiście o charakterystykę pracy silnika, ten charakterystyczny "gang", "sound", obojetnie jak to nazwać, a nie o wygląd "plastików"...

Dlaczego nie zrobią motocykli naśladujących powyższe marki, skoro te tak świetnie sprzedają się w Europie i Stanach? Nie potrafią? Czy jeszcze nie wpadli na ten pomysł?

Hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - nie rozumiem' date=' dlaczego Japończycy nie zdecydowali się zrobic motocykli naśladujących takie marki, jak właśnie `Ducati, MV Ag, BMW. MG, Aprilia,

Hmmm...[/quote']

 

A ja rozumiem :-) !

Bo po co naśladować kogokolwiek, skoro to japońskie maszyny są najlepsze ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Właśnie - nie rozumiem' date=' dlaczego Japończycy nie zdecydowali się zrobic motocykli naśladujących takie marki, jak właśnie `Ducati, MV Ag, BMW. MG, Aprilia,

Hmmm...[/quote']

 

A ja rozumiem :-) !

Bo po co naśladować kogokolwiek, skoro to japońskie maszyny są najlepsze ????

 

Fakt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?? to nie to,że Janusz nie ma racji! powiem więcej,facet wie o co biega! tylko będąc TAM dlaczego pisze(sz) do nas jako Janusz :?: :?: .a propo's: jak jest po amerykansku Janusz??

po co prawić nam,polaczkom te morały Januszu?? nie wiem jak jest z Twoim życiorysem,bo nie jestem długo na 4um,ale wnoszę,że jesteś tym szczęśliwcem(?) co znalazł się za Wielką Wodą i zaznał co znaczy GODNOŚĆ...jeśli się nie mylę co do genezy Twojego pochodzenia,to już zapomniałeś jak to jest TU?? bo my jesteśmy wciąż TU! to 4um jest TU i rozmawiamy o TUTEJSZYCH mało wyszukanych problemach!

jeśli uważasz nas za nie godnych konwersacji na poważne tematy,to czemu nie zaniechasz tego i nie kumasz się ze swoimi braćmi z TWOJEGO kraju :?: :roll:

 

jeśli to przeczytasz nie obraź się,nie chcę dorzucać drew do ognia! zrozum,że nie potrzeba TU nikomu dobrego wujka co chce uświadamiać ubogich krewnych! nie daj się zaszufladkować jako ktoś,kogo wiara źle kojarzy! bądź JANUSZEM :!: (jeśli wiesz co chcę powiedzieć).

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore firmy ubezpieczeniowe odpisuja motocykl jak tylko rama jest leciutko zgieta albo nawet przod.

Chcialbym miec tyle dolarow ile motocykli z tego pola wyladowalo w Polsce i stoi w garazach dumnych wlascicieli.

 

Dobrze wiesz (wiesz??) ze Polska jest biednym krajem i jezeli kogos stac na nowy motocykl to ma naprawde ogromne szczescie!!! U nas nie ma martontractwa' date=' takiego, ze jezeli cos sie zepsuje to od razu nalezy to oddac na zlom, u nas sie po prostu takie cos naprawia, wiem, ze u WAS ludzie sa bogaci i mala wywrotka motocykla dyskwalifikuje go do dalszego uzytkowania. Nic tylko pozazdroscic. Chcialbym, zeby u nas tez ludzi bylo na takie zachowanie stac.

 

 

Chcialem jeszcze dodac, ze nie jestem zwolennikiem "plkastikow". Zamirzam sobie kupic wlasnie kupic motocykl i na pewno nie bedize to HD, a dlaczego? z prostej przyczyny, bo nie ma HD w takiej cenie zeby bylo mnie na niego stac, natomiast japonca kupie bez problemu. I naprawde nie wiem czemu HD kosztuja duzo wiecej niz japonie.

Co takiego ma w sobie HD Softail FXSTDI Deuce ktory w kolorze czarnym kosztuje 80 245.90 PLN (dane ze strony http://www.szpila.pl/hd_cennik.htm) czego nie ma

np YAMAHA XV1600A WildStar ktora kosztuje 42900,- PLN (wg http://www.yamaha.home.pl/index2.html),

albo np KAWASAKI VN1600 Classic ktory kosztuje 48900 PLN (wg http://www.kawasaki.pl/oferta.php?id=68&id_grupa=3)

lub np SUZUKI Intruder 1400 ktory kosztuje 43200 PLN (wg http://www.suzuki.com.pl/suzuki-motor-cennik.html)

czy np SUZUKI Intruder 1500LC za 46700PLN (wg http://www.suzuki.com.pl/suzuki-motor-cennik.html) ??

Ktos powie, ze japonce nie maja duszy, ale przeciez kazdy motocykl, ktory kupimy za wlasne ciezko zarobione pienadze ma dusze, niewazne czy jest to np CZ 350 za 500zl czy Yamaha za 50000 zl. A dlaczego HD sa o polowe drozsze?? Bo sa amerykanskie!! A jak ogolnie wiadomo Amerykanie maja wysokie mniemanie o sobie i uwazaja ze to co jest amerykanskie jest najlpesze.

 

To tyle co chialem napisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...