Skocz do zawartości

Zdane


cenderr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj miałem długo oczekiwany exam no i się jakoś udało. Egzamin był banalny, aż wstyd było go nie zdać. Nie potrzebnie się tak martwiłem bo z przygotowania były tylko światła i przepchnięcie moto :icon_rolleyes: . Jak przyszedłem to motor był już odpalony i rozgrzany. Egzaminator (nie wiem ilu ich jest) ale ten był spox, przyczepiał się do szczegółów ale nie był złośliwy...

 

Czytając pamiętnik Lady Shadow była wzmianka o panu Heniu, no i u mnie też był ten gość :icon_razz: . Prawdopodobnie to własnie on odpalił wczesniej motor itd. sporo pomagał, np. egzaminowanemu fura zgasła to pomógł, no to się w głowie nie mieści że to Odlewnicza była :icon_mrgreen: .

 

Ze mną były 3 osoby, w tym jedna czarna owca która nie zdała. Gość ubrał się jak kosmonauta i chyba tym podbadł, był za pewny siebie. Na dodatek nie wziął na exam okolarów. Osprzęt miał ale umiejętności nie bardzo. 2 razy górka mu się nie udała i oblał bo wiadomo tylko 2 próby są. Ja z drugim typem zdaliśmy bez problemów. Miałem na trasie hamowanie awaryjne...Miasto bezbłędnie.

 

Co do ubioru, był gdzieś na forum taki temat, to czarna owca już wiadomo jak się ubrała, ja normalnie w dzinsach i T-shircie ale kurtkę jesienną zabrałem i powiedział że prawidłowo. No a 3 koleś myślałem że na B przyjechał. Zorientowałem się jak wszedł do sali że na A. Był w koszuli :icon_razz: .

 

No i to chyba tyle, nie ma to jak zdać examin w imieniny ;) . Super uczucie.

 

Życzyć mogę tylko powodzenia i tego samego egzaminatora co ja. I bezstresowo, na prawdę sporo wybaczał facet ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje cenderr, cieszy nas każdy kto dołącza do naszej "wielkiej rodziny"... :icon_rolleyes:

 

Gratulacje, a natomiast mam nadzieję, że 29 sierpnia napiszę taką historię... ach te wrocławskie egzaminowe kolejki...

 

Kolejki we Wro są straszne... sam czekałem na praktyke 4 tygodnie!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...