Skocz do zawartości

Co wy na to- katamarany sikawki


gumis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd się przyznać, ale zajechałem dzisiaj okutym glanem po drzwiach starego Golfa.

W czasie przeciskania się w korku do świateł młokos ze starego Golfa zaczął sikać przez spryskiwacz.

Jak dotąd takie sytuacje traktowałem jako przypadkowe. W tej konkretnej sytuacji widać było, że kierowca

działa złośliwie. Spryskiwacz rozkalibrowany, wycieraczki nie chodzą, a w momencie gdy podjeżdżałem facet

zaczął pryskać. Mało kto jest w stanie mnie z równowagi wyprowadzić, ale w tym wypadku coś mi pykło

i zajechałem gościowi z buta po drzwiach. Mam nadzieję, że takie zachowanie kierowców jest incydentalne

(oczywiście moje jest naganne), co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli facet naprawdę zrobił to specjalnie, to należało mu się. Ale nie zawsze jest to złośliwość, trzeba tez o tym pamiętać i nie sprzedawać kopów każdemy kto używa spryskiwacza. Mnie bardziej wkurzają pety wyrzucane z samochodu - wtedy dostaję piany na pysku.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze jest to złośliwość

Złośliwość wręcz bardzo rzadko, najczęściej zwyczajna głupota, lenistwo i niedbalstwo, bo ustawienie sobie dobrze spryskiwacza przekracza możliwości takiego typa, a potem leje się 50m za puszką albo w booook, zamiast pryskać szybę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niektórych to bawi...

 

Bo jak wytłumaczyć spryskiwanie czystej szyby w korku ?

 

Ciekawy jestem jak by się zakończył scenariusz koniaczka i by komuś taki płyn wpadł do oka?

Człowiek na motocyklu/skuterze/rowerze mógłby się zachwiać i uderzyć w coś lub kogoś oczywiście by była jego wina bo nie wolno się przeciskać.

A jak by nawet nie uderzył a coś mu się stało z okiem to kto by za to odpowiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..] Mnie bardziej wkurzają pety wyrzucane z samochodu - wtedy dostaję piany na pysku.

 

oj ja tez dostaje bialej goraczki, zawsze mam ochote wrzucic mu spowrotem tego peta przez otwarte okno do samochodu :icon_rolleyes:

 

co do sladu buta na drzwiach - to ten mlokos jakos zareagowal czy spękał?

Edytowane przez Chri$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niektórych to pewnie taka rozrywka...

 

kiedyś jadąc (stojąc) w korku katamaranem widziałem jak młody kierowca rozklekotanej kopcącej ciężarówki wyszukiwał otwarte okna w samochodach na pasie z jego lewej strony i dawał ostro po garach, ludzie w samochodach dusili się jak w komorze gazowej ja zdążyłem zamknąć okno ale za to nie włączyłem wewnętrznego obiegu powietrza i też się ostro nachapałem spalin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chri$

Nie wiem jak zareagował, czy coś zrozumiał, minąłem , włączyło się zielone i tyle. :icon_rolleyes:

 

Mam nadzieję, że następnym razem trochę się zastanowi.

A samochodu nie szkoda, bo i tak się rozpadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej wkurzają pety wyrzucane z samochodu - wtedy dostaję piany na pysku.

Kiedyś rzucił we mnie petem gostek z samochodu (jechałem wówczas na rowerze). Dogoniłem faceta i sobie z nim oraz jego autkiem "pogadałem".

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli na 100% zrobil to celowo-to Twoje zachowanie nie jest naganne-jest oki-bo byc moze dostal dziad jeden nauczke na przyszlosc...lusterko mu zostawiles? tylko jest jedno "ale" -skad mozna miec ta 100% pewnosc...

pzdrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle pedałujesz :icon_rolleyes:

Bynajmniej. Dopadłem gościa na najbliższym skrzyżowaniu, na którym musiał się zatrzymać.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli na 100% zrobil to celowo-to Twoje zachowanie nie jest naganne-jest oki-bo byc moze dostal dziad jeden nauczke na przyszlosc...lusterko mu zostawiles? tylko jest jedno "ale" -skad mozna miec ta 100% pewnosc...

pzdrr

 

Na 100% celowo. Nie włączył nawet wycieraczek. Lusterko nienaruszone, bo kiera nie sięgła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...