Skocz do zawartości

Co wybrac 2T czy 4T?? Pomóżcieee


Rekomendowane odpowiedzi

:) oooo a gdzie sie to ustawia, moze jakis magiczny guzik jest co???

 

 

możesz regulować położenie zaworu, ustawiać przy jakich obrotach ma sie otwierać(łatwo dostępna śruba) , oraz dobierać sprężyny o odpowiedniej twardośći

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exc250 2T to kwestia regulacji, w moim ustawiłem tak aby ciągnął od samego dołu jak 4T

Tez tak zrobiłem SX. Bardziej jezdze enduro i poprostu jeden z bocznych zaworków zamknołem (tak mi meches poradził) i charakterystyka silnika jest zblizona do EXC (SX w oryginalnym ustawieniu poprostu niejedzie na obrotach nizszych niz 5000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile moze spalic srednio na 100km yz 125 w 2T , a ile 250 w 4T (yzf, ) oraz Kawa Klx 250 w 4T ??

prodze oi dopowiedz :)

 

Tego sie nie da okreslic kazde 100 km w terenie jest inne. Mi ostatnio pełny bak starczył na troche ponad 60 km ale to w naprawde ciezkim terenie. Dwusuwową setką pewnie nie przjechało by sie nawet tych 60 km.

KLx nie jest wyczynowym motorem i nie ma tak bardzo wyzyłowanych silników wiec bedzie spalac mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj na poczatku na 250 2T moze byc ciezko.

 

ale mi chodziło nie o początek jazdy na moto, tylko o początek jazdy enduro na motocyklu terenowym i nie o żaden wyczyn w 2T250 - to oczywiste.

 

ps. Ciągle jeszcze nie jeździłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodziło nie o początek jazdy na moto, tylko o początek jazdy enduro na motocyklu terenowym i nie o żaden wyczyn w 2T250 - to oczywiste.

 

ps. Ciągle jeszcze nie jeździłem ;)

Jak chcesz sobie np. porównać XT350 i LC4 600 to mogę Ci pomóc, pojeżdzisz na soft i na hard enduro, i zobaczysz co Ci bardziej leży. Jakbyś był chętny daj info na PM.

Moją LC4 będziesz odpalać własnoręcznie żebyś uwierzył że nie wszystkie starsze duże 4T trudno odpalają;).

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile moze spalic srednio na 100km yz 125 w 2T , a ile 250 w 4T (yzf, ) oraz Kawa Klx 250 w 4T ??

prodze oi dopowiedz ;)

 

 

Na wyprawach zalewalem do YZ250F 3L a "setkowicze zwei taktowi;)" czyli 125 2t 5L. Dosc szybka jazda enduro, bez jakis mega podjazdow czy cos, zwykla jazda przed siebie ;)

 

Jak wyglada spalanie na 100km nie mam pojecia :cool: Wiem tylko ze jak jezdzilem na tor mx to pelen bak (7L) starczal na 3h zabawy door to door. Czyli od domu do domu :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...