Skocz do zawartości

Co wybrac 2T czy 4T?? Pomóżcieee


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko tutaj musimy uscilslic o jakich 4T mówimy. Czy o wysilonej na maxa 250 czy o jakims Xtku 600 do ktorego wystarczy lac paliwo i nic wiecej.

No właśnie, bo wtedy to są zupełnie inne relacje kosztów. Pod względem kosztów wybrałbym na pewno-tor 2T, enduro 4T. W kategorii przyjemność jazdy-only 4T:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem tez kasa podobna ale waham sie nad wyborem 4t , bo juz 2t jezdze z 7 lat i zygam nimy. bardzo moco zastanawaim sie na huska 410 albo 610 ten drugo to raczej nie dlamnie to troche moc mnie przeraza, ale ta 410 mysle ze dalbym rade poskromic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich motocyklistow i nie tylko ;) :icon_razz: Mam takie pytanie : szukam motocykla cross/enduro w cenie do 6-6.5 tys, i zastanawiam sie nad kupnem 125 2T czy 4T wiekszej pojemnosci.Doradzcie w co lepiej zainwestowac,? Jak jest z zywotnoscia silnikow, i co tansze w eksploatacji? :icon_rolleyes:

(jak jest np. ze spalaniem takich motocykli, slyszalem ze 2T to smoki, a ja nie mam siana na ciagla jazde od CPN-u do cpn-u :icon_mrgreen:

JA na twoim miejscu nie kupowal bym 2t kupil bym 4t troche wiekszej pojemnosci W 2t musisz co jakis czas cos serwicowac zmieniac a w 4T PILNUJESZ TEMPERATURY oleju jak chlodzony ciesza to wody tak rzeby sie nie przegrzal i simigasz do bolu wazny jest olej ja proponowal bym cie husqvarne te 610 lub 410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyn typu KX, Yz, CR :icon_razz:

 

 

w 125 2T zbiornik na 45min-1 godz w 250 4T ok 2H , w enduro np. exc w 125 2T zbiornik na 1 godz 20m w 250 2T ok 2godz w husce te250 zbiornik na ok 3H (cuda :icon_mrgreen: :icon_rolleyes: )

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczesniej setke ktma to palił duzo wiecej ni ta 250 4t co teraz mam.

 

Jeżeli jeździsz po torze to 4T utrwala błędy techniczne.

 

No własnie juz dosc sporo razy słyszałem podobne opinie ale nie wiem dlaczego tak jest.

 

Ostatnio rozmawiałem z kolegą który jezdzi w MP w 125J na setce 2t i zapytałem sie czemu nie kupi sobie 250 4t. Powiedział ze na 4T nie da sie juz wiecej nauczyc.

 

Ale przeciez teraz jest zdecydowana wiekszosc 4T ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...