Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kuczwelek ,można :) Magna swojego czasu była najszybszym seryjnie produkowanym motocyklem.Szybszyn niż plastiki.Tajemnica kryje się w owiewkach ,które jakiś jegomość zaistalował na Magnie i dzieki temu zrobił psikusa współczynnikowi Cx.Sam wiesz ,że silnik ma możliwości i własnie dzięki temu zostatły one wykorzystane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej fani Magdalen :) :), pozdrawiam z lubelszczyzny!!

Sorka, ale strzele z innej beczki, bo jakoś na forumie się nie doczytałem....

Czy ktoś korzystał już z promocyjnej oferty HONDY i jej serwisów w temacie wiosennych przeglądów??? link: http://www.wyszomirski-honda.pl/pl/motocykle/promocje/promocje-na-modele/64-przygotuj-swoj-motocykl-na-wiosne.html , to znalazłem w swojej okolicy i nawet umówiłem się na najbliższy czwartek...., a co, niech się w serwisie postarają...

 

Łoj...., zapomniałem dodać, że w słoneczne dni ubiegłego tygodnia pozwoliłem sobie rozpocząć sezon....., było cudnie :) :) :)

Edytowane przez smoczydlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie,

 

Niestety na Sabrze za bardzo mnie "ponosiło", i wolałem przesiąść się na spokojniejszy motocykl.

Z perspektywy czasu nadal nie wiem czy to był błąd czy nie. Teraz brakuje mi przede wszystkim prędkości na przelotach, i składania się w zakrętach (choć w tym Sabra też nie była mistrzem).

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie :)

Nio to chyba mam problemik...., moja Madzia prawdopodobnie straciła ładowanie...., na mierniku po odpaleniu jest na akumulatorze 13, 2 - 13,6, po włączeniu świateł spada do 12 i nawet poniżej...., nio i oczywiście problem z odpaleniem....., bateria niedoładowana i plum... :( :(

Nie mam pojęcia od której strony się za to wszystko zabrać, czy zacząć od wymiany baterii (stara ma juz 3 lata, chyba ma prawo już nie trzymać), czy tez problem tkwi głębiej...., w regulatorze napięcia (gdzie go szukać??), czy może w alternatorze (tez nie gdzie się ustrojstwo miesci)....

Jak możecie, to prosze o podpowiedź dla swieżaka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ten temat.Pytania elektryczne najlepiej do Montera http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/133793-problem-z-ladowaniem-krok-po-kroku/ .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już od dawien dawna śledzę to forum, a sam od 2,5 roku jestem posiadaczem magny z 94r. Od samego początku chodzi za mną montaż obustronny filtrów stożkowych, no i moje pytanie: co o tym sądzicie?, jakieś sugestie dotyczące tego zabiegu (wielkości , średnice, producenci). Jak wyglądać będzie jazda (oby najrzadsza...) w deszczu? Czy ma ktoś z Was doświadczenie z tego typu filtrem umieszczonym na zewnątrz motocykla?Czy ktoś to przerabiał? Chętnie posłucham...Zdjęcia poglądowe zamieszczam poniżej.

post-53009-0-44313100-1301002099_thumb.jpg

post-53009-0-25248100-1301002108_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Magdalenek. Ja od tygodnia jestem posiadaczem v45-750 83 r. No i teraz was rozumie a śledze te forum od dawna ale po zakupie zdecydowałem sie dopisać. Fakt ta "pani" potrafi wiele ale mi na dziś chodzi tylko tylko żeby dźwięk i predkość dawały przyjemność. Jeszcze raz pozdro z Kujaw !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

 

Od połowy zeszłego sezonu stałem się posiadaczem Hondy Magny 750C z 1996r.

Po pierwszej przejażdżce zakochałem się w tym pędzidełku i to jest miłość, czegoś takiego szukałem, wygląda jak choper a osiągi wiecie sami :)

A teraz mam pytanie:

a mianowicie w zeszłym tygodniu po raz pierwszy wyjechałem na drogę w tym sezonie i po około 1 km. moto zgasł, gdy go zapalam na ssaniu odpala i zaraz gaśnie. W sobotę wymieniłem świece, ale niestety nic nie pomogło, sprawdziłem filtr powietrza ok. czy ktoś z was ma pomysł co to może być. Ja tak sobie myślę że to będzie coś z paliwem , ale może ma ktoś inny pomysł?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę wszystkim szerokości i przyczepności

Edytowane przez swirek1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

 

Od połowy zeszłego sezonu stałem się posiadaczem Hondy Magny 750C z 1996r.

Po pierwszej przejażdżce zakochałem się w tym pędzidełku i to jest miłość, czegoś takiego szukałem, wygląda jak choper a osiągi wiecie sami :)

A teraz mam pytanie:

a mianowicie w zeszłym tygodniu po raz pierwszy wyjechałem na drogę w tym sezonie i po około 1 km. moto zgasł, gdy go zapalam na ssaniu odpala i zaraz gaśnie. W sobotę wymieniłem świece, ale niestety nic nie pomogło, sprawdziłem filtr powietrza ok. czy ktoś z was ma pomysł co to może być. Ja tak sobie myślę że to będzie coś z paliwem , ale może ma ktoś inny pomysł?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę wszystkim szerokości i przyczepności

 

Zakładam, że odkręciłeś kranik paliwa :)

 

Jeśli tak, a mimo to moto nadal gaśnie, to na początku zdejmij ostrożnie wężyk paliwa z gaźnika, a następnie mocno w niego dmuchnij, tak żeby paliwo zabulgotało w zbiorniku. Czasem syf zbiera się na dnie i może zapychać wężyk. Jeśli ten zabieg pomoże i moto odpali, to problem masz rozwiązany - wystarczy przepłukać zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...