Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy ile brakuje paliwa w komorach.Gdy nie jeżdzę kilka tygodni lub miesięcy to musi dużo dopompowac ,ale w ciągłej eksploatacji to dwa ,trzy razy cyknie i koniec.Jeżeli oczywiście zaworki nie trzymają to będzie co chwilę się odzywać,a w krytycznych sytuacjach wali non stop i przelewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo walczę cały czas z tematem falowania obrotów i nawet gaśnięcia na wolnych.(przy normalnej jeżdzie żadnych problemów tylko na luzie) zostały mi tylko te dwa elementy.wszystko inne przeorałem i sprawdziłem. moja pompka od zawsze przy włączeniu cyknie tylko raz i koniec, więc zastanawiam się czy przy wolnych obrotach nie dostaje impulsu z modułu który może jest uszkodzony i dławi silnik, czy to wina pompki. :banghead: :notworthy: jakieś rady?? :notworthy: :notworthy:

 

Aż zacznie mi się lać z gaźnika.

:icon_mrgreen:

 

ja mam problem , a ty dziurawe gaźniki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł nie steruje pompą paliwa.Zamknięte zaworki stawiają opór i pompa nie podaje,ubywa paliwa z komór,zaworki otwierają przepływ, pompa podaje .To wszystko.

 

czyli pompa sama wali paliwo gdy go ubywa?? do czego służy więc coś o nazwie; SKU: 36100-MB1-701

RELAY, FUEL CUT

 

MOŻE JESZCZE JAKAŚ OPINIA OD CZYTACZY. PROSZĘ!!!!!

 

jeżeli tak to mam pompkę do wymiany, zbyt mała wydajność na małych obrotach.DZIĘKI MAĆKU

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w czasie gaśnięcia silnika kontrolki świecą to sprawdź włącznik zapłonu po prawej.Możliwe ,że nie kontaktuje dobrze i przerywa dopływ prądu do modułów

 

Nie rozbierałem tego przełącznika ale zalałem go preparatem do czyszczenie styków i wszystkie złącza elektryczne i jak na razie nic nie przerywa po przejechaniu okołu 300 km więc wszystko powinno być w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie szlachetnych posiadaczy "Magdalen" :):).

Z niekrytą przyjemnością, satysfakcja dziką i czego tam jeszcze można dostąpić zawiadamiam ;);), że od ubiegłej niedzieli jestem posiadaczem przepięknej Magdy VF750C rocznik 1983 :):):).

 

Dzika jest niesamowicie, frajdę mam z jazdy wielką i satysfakcję ze zrealizowania młodzieńczych marzeń.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

smoczydlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokości!!!! :crossy: tylko spokojnie jeszcze trochę i będą cieplejsze dni :clap: :lalag:

 

Spoko, spoko, podchodzę do Madzi z wielką pokora i szacunkiem...., muszę sobie sporo przypomnieć :eek: :eek:

 

szerokości dla Ciebie :crossy: , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie! Ostatnio sporo siedziałem na necie szukając FOR i informacji poświęconych modelom Hondy Magna. Mimo długich chwil wpatrywania się w monitor nic ciekawego nie znalazłem. Wszystkie informacje na temat tych motocykli są porozrzucane po necie. A jedyne forum które da się wyszukać jest tutaj. Postanowiłem założyć nowe forum http://www.hondamagna.fora.pl/ być może uda się wszystkie info zgromadzić w jednym miejscu na temat tych wspaniałych i wyjątkowych motocykli. Zapraszam wszystkich do zapisywania się i tym samym udzielania na nowym forum. Bez Was nie zacznie działać. Forum jest założone na darmowym serwerze i nie wymaga żadnych opłat, wkurzają tylko reklamy, ale do tego idzie się przyzwyczaić. Czekam także na Wasze sugestie co do wyglądu i funkcjonalności, razem na pewno uda się zrobić fajne forum dyskusyjne.

 

Pozdrawiam

Motox/Paweł Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Ostatnio sporo siedziałem na necie szukając FOR i informacji poświęconych modelom Hondy Magna. Mimo długich chwil wpatrywania się w monitor nic ciekawego nie znalazłem. Wszystkie informacje na temat tych motocykli są porozrzucane po necie. A jedyne forum które da się wyszukać jest tutaj.

Pozdrawiam

Motox/Paweł Warszawa

 

witam. Rzadko zabieram głos. Trochę kolega obraża to forum. Bo to jest jedyne konkretne w sprawie tych motocykli. Nie sądze aby był sens otwierania kolejnych. Tu dowiesz się najwięcej.

Edytowane przez arnidude
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Rzadko zabieram głos. Trochę kolega obraża to forum. Bo to jest jedyne konkretne w sprawie tych motocykli. Nie sądze aby był sens otwierania kolejnych. Tu dowiesz się najwięcej.

 

 

Witaj, nie podejrzewam MOTOXA o chęć obrażania forum....., choć Twoje słowa są jak najbardziej słuszne :)

Ale...., dlaczego nie dać szansy innym, konkurencja to bardzo pożyteczna instytucja....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...