Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem dzisiaj mały serwis Magnie :icon_biggrin: Nowy olej i filtr,regulacja zaworów,nowe gumki pod śrubami pokryw,synchronizacja gaźników (a w zasadzie minimalna korekta) nowe świece zapłonowe.Ehh,ale to idzie do przodu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sezon opóźniony z powodu pierścionków, ciężko było trafić za mniejszą kasę (zamiennik lub dorobienie)i musiałem z hondy. czekam na nie i po 15 kwietnia może ruszę, zrobiłem przy okazji wyskakującą 2, nowe świeczki iryd, filtr pow.k&n i będzie latał. jak wszystko zadziała 1-2-3-maja chochołów-zakopane. pozdrawiam paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za pierścienie trzeba wyłożyć?

 

 

znalazłem kmpl. z hondy na cztery tłoki(nominał) za 960zł. ciągną chyba z za oceanu bo kazali czekać 21 dni. tam widziałem nominalne po 50$ na jeden tłok, tylko za przesyłkę jeszcze 100$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój motocykl to Super Magna 750 rok 1985. A teraz pytanie, przy redukcji biegów strzela z tłumików i często też przy gwałtownym odjęciu gazu. Czy to jest normalne czy może wymaga regulacji ?

 

 

Mechanikiem raczej nie jestem :bigrazz: ,ale na pewno nie jest to normalne zjawisko i raczej do regulacji gaźników, czyszczenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem otóż w mojej FV700 podczas jazdy szczególnie na niskich biegach jak dodaje gazu lub zmniejszam prędkość słychać takie udeżenia jakby luz międzyzębny, stwierdziłem już że nie jest to luz na kardanie lecz głębiej w silniku, co to może być proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem otóż w mojej FV700 podczas jazdy szczególnie na niskich biegach jak dodaje gazu lub zmniejszam prędkość słychać takie udeżenia jakby luz międzyzębny, stwierdziłem już że nie jest to luz na kardanie lecz głębiej w silniku, co to może być proszę o pomoc

Raczej chodzi o motocykl VF700C Magna

Na początek należy dokładnie sprawdzić czy nie ma luzu na połączeniu tylnego koła z przekładną.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to już sprawdziłem zdjołem wał i luż jest wyczuwalny jak poruszam wałkiem który wychodzi ze skrzyni biegów

 

 

jak nie rozbierzesz to się nie dowiesz koniec i . raczej wyskakują dolne biegi, ale stuki ? sprawdź na wszystkich biegach czy objaw jest taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie synchronizacji gaźników mam pytanko.

Czy ktoś zna kogoś (mam na myśli fachowca a nie kaszaniarza),kto może to zrobić w Warszawie lub okolicy? Ile trwa taki zabieg i ile trzeba mieć na to kasiury?

Dzięki za odp. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...