Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyrzucaj swoich modulow, tylko wyslij do Elstanu - naprawia i bedziesz mioal zapas. Z czasem siada czesc tyrystorow, ktorych koszt jest groszowy, zimne luty sie robia itp. Oni to wszystko doprowadza do porzadku za niewielkie pieniadze i wysylkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Honda V45 Sabre (VF750S) na tym chodzi to V45 Magna(VF750C ) też będzie działać.Powtarzam,to te same silniki.

dZIEKI KOLEGO ZA INFO!!!!

 

Nie wyrzucaj swoich modulow, tylko wyslij do Elstanu - naprawia i bedziesz mioal zapas. Z czasem siada czesc tyrystorow, ktorych koszt jest groszowy, zimne luty sie robia itp. Oni to wszystko doprowadza do porzadku za niewielkie pieniadze i wysylkowo.

Witam kolegę a podasz namiar na tą firmę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

też jestem posiadaczem Madny z 86 roku model amerykański, no i ostatnio narobiła mi trochę zmartwień mianowicie wysiadł mi najprawdopodobniej moduł. Czy jest ktoś z okolic Wrocławia (woj dolnośląskie bądź opolskie) jeżdżący na podobnej maszynie? Przeglądnąłem całe forum i nikogo nie wyczaiłem z okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

też jestem posiadaczem Madny z 86 roku model amerykański, no i ostatnio narobiła mi trochę zmartwień mianowicie wysiadł mi najprawdopodobniej moduł. Czy jest ktoś z okolic Wrocławia (woj dolnośląskie bądź opolskie) jeżdżący na podobnej maszynie? Przeglądnąłem całe forum i nikogo nie wyczaiłem z okolic.

Jesteś pewien że to moduł? jakie są objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje iskrę tylko na dwie świece, cewki sprawdzałem i są ok, oczywiście mogły to jeszcze być impulsatory, dlatego myślałem aby komuś podesłać moduł do sprawdzenia.

Miałem ten sam objaw! impulsatory raczej nie padły! poszedł moduł! na 150 % , szukaj modółów z magny to wszystko to samo! ps regeneracja się nie opłaca lepiej używkę kupić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nigdzie nie mogę znaleźć modułu do tego motoru, większość magn ma dwa moduły ja mam tylko jeden, dzwoniłem nawet do salonu hondy, oni też nie mają czegoś takiego, dlatego w grę wchodzi tylko regeneracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nigdzie nie mogę znaleźć modułu do tego motoru, większość magn ma dwa moduły ja mam tylko jeden, dzwoniłem nawet do salonu hondy, oni też nie mają czegoś takiego, dlatego w grę wchodzi tylko regeneracja.

MASZ NAMIAR TAM REGENERUJĄ KONKRETNIE Zakład Elektroniki "ELSERWIS"

Ul. Gomulickiego 4

07-410 Ostrołęka

tel/fax.(0-29)764-28-67

tel.kom.502-710-158

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dużo wskazuje na to że chyba opuszczę wasze szacowne grono...

czas się przesiąść z V4 np na V2... :(

 

Zdrajca :icon_evil: :icon_evil:

 

 

 

 

Chociaż ja też mam w planach przesiadkę, ale na zupełnie co innego :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...