Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

A strudzonego podróżą Olsena przygarniecie? ;)

 

PS Służę stopperami, jeżeliby moje pochrapywanie okazało się zbyt uciążliwe. :D

 

No myśle, ze zadekujemy się w takim zesawie jak w zeszłym roku, czyli ja ze wstrętną zouzą, Ty łOlsenie i połamany kolaga zGreed ;)

 

P.S. Tylko macie się nie tłuc po nocy po całym domku bo tym razem nerwy mi puszczą i krzesłem przez łeb ździelę :biggrin:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że musi być to miejsce czyli Borki..

Niedaleko jest ośrodek w Białej gdzie mieliśmy otwarcie sezonu At. TA (Africa Twin i TRansalp ) zajefajnie było ognisko grill i dobrze zorganizowane pawilony otp.. można dowiedzieć się więcej ,,

primo dzieki za pamięć Adu ... Świr czegos nie wiem? ;) jakie nogi?

W domku mogą być osoby , tylko za puszczanie bąków w nocy będe wywalał z Wyrkiem na zewnątrz

Raczej pozostaną Borki-w końcu to już tradycja!

Uważam, że nie powinniśmy zmieniać już tego......

Przecież pani ze sklepu, która podaje ,,semidri" jest niezastąpiona! :D (Dominik i L3ft wiedzą o co chodzi)

A Świr i zarzucanie nóg to jeszcze Nowiuteńki nie za Twojej egzystencji na 4um. To nasza słodka tajemnica, co nie Świru? ;)

A co do tych bąków........ To Ty już dawno powinieneś zostać przeze mnie skazany na banicję :biggrin:

Nie wierzcie mu! Nowy będzie głównym prowodyrem do puszczania bąków :icon_mrgreen: Może Wam nawet zorganizuje konkurs! W końcu organizację to on już ma we krwi!

 

Aha! I jeszcze pytanie czy będzie Łukasz???? Niech się odezwie Gdańsk!!!!!

Bo nie wiem czy mam czyścić buty, co by ponownie zgładzić Łukasza moimi Sidikaaaaaami :D

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do tych bąków........ To Ty już dawno powinieneś zostać przeze mnie skazany na banicję :biggrin:

Nie wierzcie mu! Nowy będzie głównym prowodyrem do puszczania bąków :D Może Wam nawet zorganizuje konkurs! W końcu organizację to on już ma we krwi!

 

 

;) jak sie pije wszystko i z wszystkimi i w dużych ilościach to tak jest , ,,kałdun" już nei ten

 

Uwaga widzez ze domki juz jest organizator to ni e bedziemy tego zminiać i tym bardziej mieszac (hehe to masz teraz co robić)

 

CZY MAM przygotowac trase widokową? czy tylko bedziemy tam pić ;) ?

Proszę o wypowiedzi ....

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! ;) A tym bardziej, że na BS już dawno kasa poleciała

 

Adu x 2 zapewne, bo jeszcze Nowy tu nie dotarł

oczywiście domek znieograniczoną ilością osób (Świru, tylko już nie zarzucaj na mnie swoich nóg :biggrin: )

 

Widzę, że Ojro zajął się już listą, także z Bogiem! :D

 

Adu, jak z nieograniczona, to ja tez sie wstepnie dopisze do waszego domku, ale nie obiecuje ze bede, dla tego nie wpisywalem sie na liste. Bede mial swoj spiwor i karimate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY MAM przygotowac trase widokową? czy tylko bedziemy tam pić ;) ?

Proszę o wypowiedzi ....

 

Małe "cuś niecuś" na sobotnie popołudnie ;-). Wcześniej chyba nie będzie warunków do jazdy :biggrin:.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Adu, jak z nieograniczona, to ja tez sie wstepnie dopisze do waszego domku, ale nie obiecuje ze bede, dla tego nie wpisywalem sie na liste. Bede mial swoj spiwor i karimate.

Spoko Marek! Podejrzewam, że i Swiru razem z nami będzie w domku, jeśli zechce oczywiście ;)

Może i Bruniak pojedzie :biggrin:

Byłaby podobna ekipa jak ta w zeszłym roku

 

Jeśli będzie ładna pogoda, to pojedziemy może nad Zalew Sulejowski i jeszcze w zeszłym roku część ekipy była w tzw.kamieniołomach czy siakoś jakoś tak, gdzie jest woda kolory lazurowego. Zenobing był wtedy przewodnikiem. Z tego, co pamiętam, to chyba Doktor tam pojechał.

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe "cuś niecuś" na sobotnie popołudnie ;-). Wcześniej chyba nie będzie warunków do jazdy :biggrin:.

pzdr

Jak bedzie padać deszcz to wiecie kogo macie skarcić.

Wyjazd trasa wyjazd koło 11 .. (zakładam ze o 12 ) trasa widokowa , z przystankami, i winklami ( jest pare km.. z winklami samymi hehehe) długość około 150-160 km..

w ZALEZNOŚCI OD PLANOWANYCH PRZYSTANKÓW I CZASU BEDZIE TO KWESTIA 4-5 GODZIN,

 

Zakładam ze wiekszość bedzie w stanie wskazującym co też nei bedzie mogła polecic w trase.

Ja , jeżeli chcecie jechać też się ,,ogranicze" w piątkowy wieczór co do picia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli będzie ładna pogoda, to pojedziemy może nad Zalew Sulejowski i jeszcze w zeszłym roku część ekipy była w tzw.kamieniołomach czy siakoś jakoś tak, gdzie jest woda kolory lazurowego. Zenobing był wtedy przewodnikiem. Z tego, co pamiętam, to chyba Doktor tam pojechał.

nazywaja si eBłekitne Żródła. jest obok parking i można też tam iśc na spacer bardzo łądnie tam jest i fakt niebeiskie żródła sa.. pieknie to wygląda,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie padać deszcz to wiecie kogo macie skarcić.

 

Nie deszcz miałem na myśli ale inną ciecz :biggrin: .

Podobno, po krótkiej przerwie, lato ma się znów pojawić więc może obejdzie się bez opadu.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chętnie przeprawiłbym się przez jakąś rzeczkę albo potaplał się w błotku :biggrin:

No to stary masz teraz zlot Transalpa , a potem jest zolt Africy twin ( zapraszam) trampki też moga tam przlecieć i jest zawsze ,, z kim po polach " pośmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste, widzę że temat tak się rozrasta że conajmniej niektórzy nie nadążają czytać ze zrozumieniem... hehe no cóż, bywa

 

Nowy, chętnie odstąpię sprawy organizacyjne bo mam wszelkie podstawy przypuszczać że pójdzie Ci to lepiej :biggrin:

Pytanie: czy organizator rezerwuje domki, czy każdy rezerwuje sobie sam?

Proponuję podobierać się w podgrupach i rezerwować indywidualnie.

 

Przypominam że nie jest jeszcze wiadome czy 30 września będzie wolne grillowisko. Wiem że można sobie pod domkiem upichcić cokolwiek albo wpieprzać suche bułki ale chyba nie o to chodzi.

 

PS jadę sam w związku z tym Browarny x1 sztuka.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...