Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze sprzętem grającym, czy ktoś już wie że przyjedzie puszką?

Sprawa jest istotna bo sprzęt to pryszcz chodzi o zorganizowanie transportu.

Z tego, co wiem, to DZIADYGI przyjeżdżają katamaranem...... Trza by z nimi zagadać

 

 

 

Adu, co za problem, przecież istnieja firmy kurjerskie, a od bidy poczta tez pewnie da rade :)

No, w sumie i racja! Staszku, wysłać Wam kurierem ubranko??? Jak coś to dawaj na PW adres, albo napisz kiedy Wy wracacie z tych Włoch, bo może wpadnę do Was do Gdańska i osobiście podrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę przywieźć Yamahę AX 1070 + Tonsile Voyagery 350 oczywiscie wasze bo zwojego zestawu nie ruszę :biggrin:

 

A tak na poważnie mogę przewieźć sprzęt grający, moje pokładowe audio w tym roku oferuje jedynie radio gdyż podajnik do kaset zjebała pewna szanowna zouza, ktorą niektórzy z was znają :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal na liście są osoby które się jeszcze nigdzie nie "przydzieliły". Chciałem zwrócić uwagę, że mamy 3 domki zaklepane na jedną osobę czyli 9 osób spoza forum. Jeżeli ktoś z listy ma zamiar kimać z Kozakami, Cyklotronem lub Igorem, prosze pisać na PW, żeby nie robił się burdel i na liście były tylko nieprzydzielone osoby.

 

PS. Jedzie ktoś może przez Koluszki i ma ochote na plecak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbycho prosi o chalupkę.

Całą, trzyosobową.

Dla jw. Zbycha, Michała i tego jak mu tam ... :biggrin: Żula.

Na spanie w namiocie raczej się nie porwę, nie mam co prawda jeszcze reumatyzmu ale to właśnie dzięki unikaniu takich extremalnych sytuacji jak namiot w październiku.

 

Przyznam że odkryłem ten temat dopiero przed chwilą i cały czas byłem pewien że w tym roku nie będzie imprezki :biggrin: stąd ta późna deklaracja. Temat też przeczytany ciut po łebkach więc pytanie czy cena 90zł za domek to cena za jeden nocleg czy za cały weekend ? wydaje mi się że za nocleg ale pewności nigdy nie za dużo :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Cie dopisuje. Jak rozumiem domek dla Ciebie i jakiego Mchała i żula?? Chodzi o domek nr 5??:-> Musze mieć całe loginy, a chyba nie jestem w temacie :]

 

 

Tutaj masz temat organizacyjny, gdzie wszystko jest opisane

 

http://forum.motocyklistow.pl/ladami-Borut...006-t56181.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga

Bede się powtarzał raz jeszcze

 

Domki na chwilę obecna mamy zaklepane 20 sztuk......

 

Możemy rezerwacje powiekszyć bedzie to dodatkowa karta przergowa co do ceny .

 

wiemy ze cena domku to 90 zeta plus 1 dla SS przepraszam dla Gminy..

 

Domki sa 3 osobowe... ale podobno mieszcza troche wiecej osób..

 

mam propozycje zeby wpisywac te osoby co zadekalorawły się na cały domek. skład nas wsumie nie inetersuje domku tylko KTO za NIEGO ODPOWIADA. Bo wtedy przed 22 wrzesnia bede musaiły te osoby skasowac na zaliczke ( jak pisałem wczesniej trzeba to jakos ustalic konkretnie- forme rozliczenia)

 

te OSOBY co biora na swoję nazwisko domek same sobie organizuja skład. i proszą np. o doppisanie takiej a takiej osoby np..

 

Wten sposób łatwiej bedzie wiedziec ile osób jest ch etnych na domki...

ADam bedziesz mógł uzupełniać dane? ja zajmę sie resztą z Browarnym oki...

 

Czyli po 15 bede wiedzial jaka jest ostateczna cena i ile trzeba zapłacic zaliczki....

 

Dodoatkowe koszty to opał za 200 zeta na sobote w Piatek zakłdam ze kazdy na własną ręke bedzie kombinował grila na szprychach jakiegos moptorku :)

Muzyka... jak dla mnie cięzkia sprawa do załatwienia .. bo chce jechac motocyklem a nie puszką.

coś jeszcze pomyślimy

p.s.

ktos ma jakies pomysły sugestie pisac na forum lub na pw..

Pierwoszow HE widze ze faktycznie chcesz Przyjechać super ,, Ona wCzerwonych Kozakach skarżyła mi si eze nie może domku zaklepac"' Wpisza ja na liste jak możesz, potem tą liste ja sobie wydrukuję i przesle do borek na tej podstawie beda wydawane klucze , przy rejestracji prosze o dokumentach nie zapomnieć.

NOWY z włścicielem domków trzeba rozmawiać z pozycji takiej że o tej porze to powinien nas po rękach całować że będzie miał spore obłożenie i właściwie w takim czasie wpadnie mu parę groszy.To nie lipiec czy sierpień a zwiazku tym powinien też z kasą zejść.A niech nie wymysla z zaliczkami bo jesli my nie przyjedziemy to kto?.Myślę że trzeba wziąc też pod uwagę to że jak "snieg 'spadnie",albo lało będzie jak z cebra to parę osób może zrezygnować.W końcu to jest pażdziernik.

A w razie hm jest tam jakaś świetlica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...