Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Obiecuję za siebie i Pawła, że Borki zajebiste, wyjebiste będą, ale na wiosnę, najpewniej już w kwietniu!! Trochę zmiana planów w stosunku do ubiegłych lat, ale serio nie damy z Pawłem w tym roku rady, może gdyby to był początek września, ale wówczas już impreza jest.

 

Także Borki będą, ale kilka miesięcy później. Spoko loko luz i sponton, co ma wisieć nie utonie!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciliśmy propozycję, żeby to firmował, a sprawami technicznymi - czyli organizacją noclegów oraz "pozostałej infrastruktury towarzyszącej" miał się zająć (przy współpracy z Pawłem) jeden z 4umowiczów posiadający poważanie wśród EKG. Rozumiem, że skoro jest dalej cisza to ... :biggrin: Szkoda.

Czyżby mowa o mnie? :biggrin: ja tam jestem otwarty na propozycje powiedziec co mam zrobić gdzei zadzwonic gdzei negocjować z kim sie napić i już... tylko ze Fakt terminy sie nawarstwiaja i coraz mniej czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno będę jak wypali :biggrin: tylko pisać kiedy..... chętnych będzie więcej.... bo koledzy z Łodzi napewno też wpadną :biggrin: tylko szybciej się decydować panowie, bo wrzesień już tuż tuż :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję wyniuchać sytuację w Ośrodku w Borkach, zobaczymy jak terminy itd.

Szczegóły jak mniemam dogadamy w Kletnie.

Nowy, trza będzie dwie rzeczy zorganizować: giermków do zbierania chrustu no i sprzęt grający coby za cicho nie było...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny ,browar dla Ciebie to mało ,wygląda na to ,że ocaliłeś tegoroczne Borki , nie ważne czy bdęzie je organizował Paweł z Dominikiem ,najważniejsze aby sie odbyły , ja oczywiście będe.

Jak się wam podobała kapela ,która grała w Ładzy?może warto odszukac chłopaków?

Edytowane przez Doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak:

Domki w weekend 30 września na razie są wolne (podałem szacunkowo 50 osób). Na ośrodku jak zwykle będą jeszcze jakieś grupy ale szczegóły chwilowo nieznane. Zresztą jak wiadomo ośrodek jest duży i grupy nie kolidują ze sobą (co najwyżej wcinają się wzajemnie w imprezy :notworthy: )

We wtorek będzie wiadomo czy można zarezerwować grillowisko - moim zdaniem to podstawa.

Domki są 3osobowe i kosztują 90 zyli za dobę.

 

Zespół jest dobrym pomysłem tyle że wiąże się z wcześniejszym zbieraniem kasy, przelewami itd. Podobnie jest z cateringiem. Robi się z tego większa impreza (i mozliwość wpadki - a wszyscy pamiętamy SSa).

 

Generalnie ograniczyłbym się do sprzętu grającego i ze dwóch trzech namiotów ogrodowych. Załatwić to nie problem, gorzej z przywozem (jakiś chętny na przyjazd autkiem...?) Niewykluczone że można wszystko wypożyczyć na ośrodku, dowiem się.

 

Doktorze, też mam wielką nadzieję że jednak się odbędą, MUSZĄ BYĆ.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za głupie pytanie (wybaczcie świeżakowi) ale

gdzie są owe Borki?

Do tej pory jeszcze nie miałem okazji zetknąć się z tematem 4umowego spotkania tamże.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale ze Browarny dziala !!

Najwazniejsze aby sie spotkac i jakas trase wokol zalewu zrobic a catering czy zespol to odlozymy na kwiecien. Nie bedzie nas bardzo duzo wiec moim zdaniem sprzetu grajacego nie musi byc, bez namiotow sie tez obedzie bo jesli nie bedzie padac to usiadziemy przy ofnisku i bedziemy poznawac sie w realu. Chrustu moge przyniesc jesli do lasu nie jest daleko. Cleb kielbase i napoje przywieziemy ze soba - kupi sie gdzies po drodze.

Teraz pozostaje mi zyc nadzieja ze nie bede mial jeszcze zjazdu na studjach w tym czasie.

Borki sa kolo Smardzewic ale jak ktos ma mapke dojazdowa to niech udostepni bo trudno bedzie trafic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protek? :notworthy: , suuuuuuuper, stawiam się w Borkach obowiązkowo i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

Heh, no nieźle! Pierwszy strzał i do tego celny! Browar jest Twój! :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...