Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie... Czy ktoś bierze gitarę..? :)

Adam.. masz jakiegoś Zalotnego Avatara z gitarą, chyba coś tam plimkać umiesz ? weż jakiś spiewnik to ci pomogę .... no i tzw.,, wiosło " do grania..

 

 

p.s.

A może Waldek weżmie chłopaków z Puław ? osotnio ogladałem ciekawy teledysk hehe

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam k#@%wa ślub kumpla i świadkuje ...................

To może poprawiny zrobicie w borkach?

 

P.s.

 

jeszcze jedno bo dostaje troche zapytan na temat ,,TRASY SOBOTNIEJ"

 

Więc tak

1-Dzisiaj w godzinach raczej mocno wieczornych podam wam przyblizony plan wyjazdu.

2-Miejsca , co bedziemy ogladac

3-Czas startu ( ale z tym zawsze sa komplikacje)( planuję od 12 do ustalenia

4-Organizacje przelotu

5-prowadzącego ( dzieki Miklas za pomoc)

6- SECURITY czyli blokujacego drogi .. prawdopodobnie ja.. i ktoś jeszcze z kamizelką

7- miejsce postoju z posiłekiem..

8- i iinne peirdoły ...

 

Wazne .. zabrac aparaty i telefon kom. jakbyśmy sie pogubili.,.

 

Zdradze ze

Trasa bedzie asfaltowa , w jedno miejsce podjedzeimy szuterkiem delikatnym na grób Hubala

prosba o zabranie jakies świeczki ...zeby nie było ze przyjedzimy w 30 motocyki i zostawimy jedną świeczkę na 2,5 zeta,,

 

A i jeszcze jedno ... Planować trasę . palunję ja .. Poraz pierwszy he. Z pomocą osób z forum. Mam nadzieje ze okazemy sie zwartą grupa i każdy bedzie odpowiedzialny nie tylko za siebie ale też za innych.

JA ODPOWIADAM I USTALAM GODZINY WYJAZDU W SOBOTE JAK RÓWNIEŻ CZASY POSTOJU I PREDKOSCI PRZELOTOWE I CO ZWIEDZAMY..jakiekolwiek sugestie dotyczące palunu wyjazdu ( który podam wieczorkiem) prosze kierować na PW. Wyjazd jest nie zobowiązujący. osoby które w Piatek ..popłyną za mocno" niech moze lepiej zostaną w Borakch.

Do usłyszenia wieczorkiem

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem dotyczący noclegu. Umówiłem się z Pawłem Borutą, że będziemy razem w jednym domu, niestety dowiedziałem się dzisiaj, że on nie jedzie i że nie dokonał przelewu :)

Ja z żoną jednak jadę, nie wiem jak będzie z noclegiem, bo jest już po 25? Ze mną przyjedzie jeszcze Galar i chyba Macbrus. Jakoś chyba sobie poradzimy z noclegiem :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem dotyczący noclegu. Umówiłem się z Pawłem Borutą, że będziemy razem w jednym domu, niestety dowiedziałem się dzisiaj, że on nie jedzie i że nie dokonał przelewu :)

Ja z żoną jednak jadę, nie wiem jak będzie z noclegiem, bo jest już po 25? Ze mną przyjedzie jeszcze Galar i chyba Macbrus. Jakoś chyba sobie poradzimy z noclegiem :icon_rolleyes:

EEEE czytać i jeszcze raz czytac co napisłem ...

 

jestes na liscie? z domkami? jestes ...... na pierwszym miejscu jak dobrze pamietam..

liste wysłałem już ....

co robisz?

 

1-jedziesz namiejsce spotkania miejscowości Borki

2-W recepcji mówisz ze jestes Janusz. Kobieta ma liste sprawdza który to domek

3-meldujesz sie na swoej dane w domku

4-opłate realizujesz na miejscu -NIE RÓB przelewu ( ustaliłem ze ten kto nie dokonał przelewu rozlicza si ena miejscu. ja też nie zrobiłem przelewu i rozlcize sie na miejscu)

5-cena za domek 90zeta + klimatyczne

6-możesz kogos wziac do domku ktoś sie pytał na forum o wolne jedno miejsce.. dogadajscie sie na PW..

 

Boruta czemu nie jedziesz? czyimi śladami bedziemy chodzić? :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Nowy :)

Więc w domku nr 7 mam już komplet :icon_rolleyes:

 

Paweł może podjedzie w sobotę, a nie jedzie na cały zlot ponieważ ma dużo pracy.

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Nowy :notworthy:

Więc w domku nr 7 mam już komplet :icon_eek:

 

Dobra nie ma sprawy.. :icon_eek:

 

 

Nic dodać, nic ująć. nowy011 - :biggrin: . Nie tylko EKG powinno być zadowolone :biggrin:.

Jak słusznie zauważono, w takim wieku ma się na ogół bogatą historię spożycia, skłonności do luksusu :icon_eek: i trochę lenistwa w sobie :evil:. Zatem możliwość pójścia na gotowe koryto jest :biggrin: . A grill nad jeziorem czy też kiełbasa z ogniska to zupełnie inna inszość :cool:.

pzdr

 

Raczej powinni byc wszyscy zadowoleni ci co lubia w restauracji zjeść , i co co pójda rano na ryby z wędkami.. :icon_eek:

 

 

 

Oki plan na sobotę :

 

Planowany start godzina 13

Trasa około 150 km...

Przerwa w Spale na obiad. ( dośc szybko zrobimy sobie przerwe na obiad wydaje mi się że koło 14)

Powrót około 18

Prędkości do 120 , mniej więcej.. żart dopasujemy do najspokojniej jadącego

 

 

Trasa:miejscowości:

Co do miejsc w których będziemy robić przystanki, nie będę opisywał . Bo nikt nie będzie chciał jechać hehehe. I Co dokładnie zwiedzać, też nie będę opisywał, większość zapewne się domyśla, ale zostawmy trochę nie pewności......

 

Start:

Borki

Smardzewice

Tomaszów Mazowiecki

Spała--- Obiad przerwa 30 minutowa

Inowłódz

Poświetne

Drzewica

Opoczno

Sulejów

Podklasztorze

Smardzewice

Borki

 

Dobra do zwiedzania będzie trochę : Zamek, Ruiny zamku, klasztorek, Niebieskie Żródła, Grób Hubala

 

Ogólnie zakładam że ma być to przejażdżka połączona z zwiedzaniem .Mam nadzieje że przynajmniej większości dogodzę i tym co chcą śmigać w grupie i tym co czasem chcą cos sobie pooglądać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... gitary niestety wziąć nie mogę z kilku powodów. Jeżeli ktoś mi jeszcze przysyła nazwiska, to prosze pisać numer domku, bo nie chce mi sie otwierać 10 okienek żeby wpisać dane jednej osoby. Kemot cos Ci sie pomyliło... Ja z Grzegorzem wylatuje o 16 ponoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... gitary niestety wziąć nie mogę z kilku powodów. Jeżeli ktoś mi jeszcze przysyła nazwiska, to prosze pisać numer domku, bo nie chce mi sie otwierać 10 okienek żeby wpisać dane jednej osoby. Kemot cos Ci sie pomyliło... Ja z Grzegorzem wylatuje o 16 ponoć.

Bierzesz Gitare nie pitoll.. :icon_eek: Nikt ci jej nie spali połamie czy też nasika do środka jak do Pisuaru.

nie masz się co bać ..nooo

 

Browarny chciałby posłuchać jakis serenad do poduszki , co by mu się lepiej CHRAPAŁO.. :notworthy: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ówczesnych długotrwałych rozmowach :notworthy: z kilkunastoma forumowiczami chciałbym

 

zaproponowac abyśmy w Borkach nie spożywali alkocholu.

 

Przecież nie musimy sie tak upodlac , mozna by zrobic imprezke bezalkoholową taką przy kawce,colce.itp

 

 

MOGLIBYSMY POPRAWIC WIZERUNEK POLAKA I ZAMIAST TYCH 11 LITROW SPIRYTUSU NA :icon_eek:

 

NIE PIJAC W BORKACH OBNIZYLIBYSMY TO DO 8 LITROW NA STATYSTYCZNEGO POLAKA A

 

ZAOSZCZEDZONE PIENIADZE MOGLI BYSMY PRZEZNACZYC NA RATOWANIE

 

 

CHRUSCIKOW PIERZYSZOWATYCH

'' dokładny opis na www,robale.pl

 

ps. Pomyślcie o tym powaznie bo mnie naprzykład alkohol wcale nie interesuje

 

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja, z przyczyn takich samych co Paweł, jestem zmuszony odwołać swoje uczestnictwo w tegorocznych Borkach. Przepraszam za kłopot i zamieszanie, ale (razem z Pawłem) liczymy na wyrozumiałość. Taki lajf gad dem :notworthy:

 

Niestety ja, z przyczyn takich samych co Paweł, jestem zmuszony odwołać swoje uczestnictwo w tegorocznych Borkach. Przepraszam za kłopot i zamieszanie, ale (razem z Pawłem) liczymy na wyrozumiałość. Taki lajf gad dem :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...