Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

A co ma sie nie znaleźć :] Narazie wpisuje Was na liste, a wy dobierzcie się z kimś z listy na domek, chyba, że chcecie za 100 doba cały domek na dwoje?? :->

E ,jakoś wpasujemy się z kimś do domku.I tak nie będzie dużo spania w nim.W każym bądż razie wpisuj.Pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak domkow zabraknie to jest tam miejsce na namiot ?

 

Waldi informuję i uprzedzam. Miejsca jest na namioty w bród. Ale na mój domek nie licz :)

 

Nowy wołali Cie do tablicy. Żyjesz ? Puść jakąś kaczkę odnośnie domków ? Zaklepane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga

Bede się powtarzał raz jeszcze

 

Domki na chwilę obecna mamy zaklepane 20 sztuk......

 

Możemy rezerwacje powiekszyć bedzie to dodatkowa karta przergowa co do ceny .

 

wiemy ze cena domku to 90 zeta plus 1 dla SS przepraszam dla Gminy..

 

Domki sa 3 osobowe... ale podobno mieszcza troche wiecej osób..

 

mam propozycje zeby wpisywac te osoby co zadekalorawły się na cały domek. skład nas wsumie nie inetersuje domku tylko KTO za NIEGO ODPOWIADA. Bo wtedy przed 22 wrzesnia bede musaiły te osoby skasowac na zaliczke ( jak pisałem wczesniej trzeba to jakos ustalic konkretnie- forme rozliczenia)

 

te OSOBY co biora na swoję nazwisko domek same sobie organizuja skład. i proszą np. o doppisanie takiej a takiej osoby np..

 

Wten sposób łatwiej bedzie wiedziec ile osób jest ch etnych na domki...

ADam bedziesz mógł uzupełniać dane? ja zajmę sie resztą z Browarnym oki...

 

Czyli po 15 bede wiedzial jaka jest ostateczna cena i ile trzeba zapłacic zaliczki....

 

Dodoatkowe koszty to opał za 200 zeta na sobote w Piatek zakłdam ze kazdy na własną ręke bedzie kombinował grila na szprychach jakiegos moptorku :)

 

 

Muzyka... jak dla mnie cięzkia sprawa do załatwienia .. bo chce jechac motocyklem a nie puszką.

coś jeszcze pomyślimy

 

 

p.s.

ktos ma jakies pomysły sugestie pisac na forum lub na pw..

Pierwoszow HE widze ze faktycznie chcesz Przyjechać super ,, Ona wCzerwonych Kozakach skarżyła mi si eze nie może domku zaklepac"' Wpisza ja na liste jak możesz, potem tą liste ja sobie wydrukuję i przesle do borek na tej podstawie beda wydawane klucze , przy rejestracji prosze o dokumentach nie zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby, gyby ktoś kto i tak leci puszką wziął jakąs wieżyczke, żeby tylko coś tam w tle dudniło...

 

Liste uzupełniam na bieżąco. Jeżeli są jakies kłopoty to trzeba to uzgodnić, wiec pieniacze muszą mi wybaczyć, ale nie odpowiadam za całą impreze, tylko za listę.

 

Tylko jeżeli ktoś bierze cały domek to nie będzie wiadomo ile osób przybędzie, ale bez żarła na sztuki to chyba nie robi różnicy.

 

"Ona w czerwonych..." jest na liście od dawna, a sprawe domku musiałem poruszyć tutaj (poprzednia strona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

Trochę mnie na forum nie było. Zasuwam w pocie cheba na kromkę czoła :)

Do Borek jedziemy ze Złotą w piątek i spadamy w sobotę bo wieczorem ślub.

I nie mój ani Złotej ale koleżanki, tak?

 

do zoba

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka... jak dla mnie cięzkia sprawa do załatwienia .. bo chce jechac motocyklem a nie puszką.

coś jeszcze pomyślimy

 

moge za szofera robic :)

 

Waldi informuję i uprzedzam. Miejsca jest na namioty w bród. Ale na mój domek nie licz :clap:

 

Nowy wołali Cie do tablicy. Żyjesz ? Puść jakąś kaczkę odnośnie domków ? Zaklepane ?

 

Prot, przeciez wiesz, ze ja szybko zasypiam :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam nadzieję iż zdążę wypucować lekko sfatygowaną czarną paskudę i przybędę... Co do Katarzyny to na pewno nie wiem, bo mówi, że bez motocyklowych, pancernych ciuchów nie jedzie - bojaźliwa sie czegoś zrobiła! Zupełnie nie kumam dlaczego...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze w kwestii formalnej.

 

Czy można by w tamtym przyklejonym temacie zrobić tak, by osoby z listy które już się podobierały w domki zaznaczyć pogrubieniem???

 

Jakoś łatwiej można by się zorientować kto jeszcze jest bez domku i z kim się skontaktowac by się "po-parzyć" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Katarzyny to na pewno nie wiem, bo mówi, że bez motocyklowych, pancernych ciuchów nie jedzie - bojaźliwa sie czegoś zrobiła! Zupełnie nie kumam dlaczego...

pzdr

Bo to taka schiza Staszku...... Ja mam to samo! I nawet w te najgorsze upały jeźdźiłam w całym rynsztunku, kiedy to inni w krótkich rękawkach. Lepiej zedrzeć ciuchy niż własną skórę i później cierpieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Adu, tak na poważnie to ja też już raczej w trasę w dżinsach nie pojadę... Ale nie damy rady finansowo do końca września odkupić jej ciuchy - wiesz, dodatkowe 4 koła, a raczej nie liczę że te poprzednie da się naprawić... więc musi pożyczyć od kogoś. Zresztą, mam takie ciśnienie na spotkanie z Wami, że nawet katamamranem pojedziemy, więc spoko, ale szczerze mówiąc chcę jechać motocyklem, bo jestem lekko wkurzony na nagłe przerwanie sezonu!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fajni, lubią się napić i nie robią przysłowiowej ,,boruty" (nie ubliżając Pawłowi :) ), to się zgadzam! :clap:

Aha! I Panie Adamie! Proszę tutaj nie dyskryminować kobiet w słowie ,,panowie" :(

 

Bardzo fajni, a i forumowiczami chętnie zostaną, teraz są na bałtyku, dorsze łowią, w czwartek się spotykamy i pokażę chłopakom Nasze forum, aż dziw że nigdy tu nie trafili, no ale to są poważni Panowie i chyba trochę z komputerami na bakier :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc musi pożyczyć od kogoś. Zresztą, mam takie ciśnienie na spotkanie z Wami, że nawet katamamranem pojedziemy, więc spoko, ale szczerze mówiąc chcę jechać motocyklem, bo jestem lekko wkurzony na nagłe przerwanie sezonu!

pzdr

Szkoda, że mieszkacie cholercia w Gdańsku, bo tak to bym dała Kasi swój jeden komplecik..... hmmmm

 

 

 

Bardzo fajni, a i forumowiczami chętnie zostaną, teraz są na bałtyku, dorsze łowią, w czwartek się spotykamy i pokażę chłopakom Nasze forum, aż dziw że nigdy tu nie trafili, no ale to są poważni Panowie i chyba trochę z komputerami na bakier :)

Noooooo..... zapraszamy! Zapraszamy! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...