Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

domki są niby 3 osobowe, ale spokojnie 4 a nawet 5 (ale to mniej wygodnie) może przekimać, bo łóżka są też 2 os. ....chyba że ktoś się szczerze obawia o orientację kolegi :biggrin: my na zakończenie szoły srednią mieliśmy 4os na domek ( a były domki gdzie spały 2 osoby tylko ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste, widzę że temat tak się Pytanie: czy organizator rezerwuje domki, czy każdy rezerwuje sobie sam?

Proponuję podobierać się w podgrupach i rezerwować indywidualnie.

 

Pytanie bardzo słuszne. Rezerwujemy indywidualnie czy też zbiorowo. O tyle jest to dla mnie istotne, prze będę w okolicach Borek w niedzielę.

 

Ojro robisz tylko listę czy rezerwujesz domki też ?

 

P.S. Coś mi się wydaje, że 50 miejsc będzie mało ;) ... i dobrze :biggrin:

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny dobrze mówi. Domki rezerwujemy grupowo czy indywidualnie? Ja chyba jako jedyny mam namiot, więc rezerwacji robić nie muszę (gdzieś się wcisnę). Pamiętacie może ile płaciło się za namiot w zeszłym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przypominam że nie jest jeszcze wiadome czy 30 września będzie wolne grillowisko. Wiem że można sobie pod domkiem upichcić cokolwiek albo wpieprzać suche bułki ale chyba nie o to chodzi.

Z tego, co pamiętam, to w zeszłym roku właśnie najlepiej bawiliśmy się przy domkach a nie na grillowisku (nie licząc najścia na jakąś imprezkę zamkniętą, gdzie ochlaliśmy się browarów i najedliśmy grillowanym łososiem :biggrin: )

Najlepsza impreza kręciła się przy małym grilliku przy domku PANA MODERATORA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q@#*+@#$^%><#@$#WAAA

 

JEDNO PYTANIE !!!!!

czy mam zająć się sprawą domków??

 

tak czy nie?

Krótko i na temat jeżeli tak- ja negocjuje z włascicielem i ustalam warunki rezerwacji,,,,,

reszta jedzenie koncert oranie trawników palenei gumy itp. występy striptizerek poza mna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Nowy, negocjuj bo Ojro jest niepeŁnoletni

 

Smiej sie smiej, przynajmniej moge coś zaproponować :biggrin: 2 razy przy wynajmowaniu sali utargowałem 3 stówki czyli mi wychodzi ;) Wbrew pozorom mały dużo może :]

Poza tym juz byłem odpowiedzialny za ponad setke narypanych ludzi i nie mam zamiaru znów siedzieć i sra* po gaciach czy niczego nie zniszczą...

Browarny mnie sie nie czepiaj. To się odnosiło do tej wypowiedzi

http://www.borki.pl/kompleks_sp_rek.html

to wkońcu po ile te domki? po 120 czy po 90?

Edytowane przez ojro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spokojnie nie ma co sie denerwować.

 

własnie dzwoniłem do Ośrdoka i mi miła Pani powiedziała

ze cena za domek to 96 złoty + 1 zł. za osobę ( klimatyczne czy jakies takie) wychodzi 99zeta

 

Jeżeli juz zaklepałes po cenie 90 zeta to git dobrze.

 

Ja się zgadałem z Kobietka że zadzwonie w poniedziałek i porozmawiam z kierownikiem Nawxxxxxx.. no..

 

I co nastepuje...

zaproponuje mu cene za domek niższa .( będę się tagował) ,zobacze co wywalcze, co prawda nie jestem ,,wyznania handlowego" ale jakies argumenty jestem mu wstanie przedstawić..

 

Kolejna sprawa oraganizacyjna.

Jak większość z was się już zapewne dobrze zna i wie z kim mozna pod jednym dachem spokojie wytrzymać. :biggrin:

 

Zaproponuję że kazdy będzie zamawiał na swoje nazwisko domek i ta osoba bedzie odpowiadała za ten domek.. czyli odpada nam pilnowanie setki ludzi zeby czegoś nie rospierniczyła itd.......

Jak się dogadam do ceny domków . każdy będzie zamawiał domek na tzw. hasło - podająć swoej dane personalne i NICK ..Dlaczego Nick też? bo będę w kontakcie z włascicielem i bede sprawdzał co by jacyś ,,obcy" się nie podszyli pod nas i mieli taniej...Dalej kto bedzie w czyim domku spał, będziemy ustalać pózniej .. trzeba bedzie to jakoś zorganizować żeby nie było 200 stron.....Liste domków z ,,turystami" bedziemy uzupełniac na forum, jezeli ktoś Zaklepie cały domek i będzie szukła ..lokatorów" daje mi znak na PW , osoby które będą chciały się do kogos podłaczyć do domku też mi daja na Pw i ja je kontaktuje.

 

Czekam na wasze krytyczne komentaże czy taka wersja moze być.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...